[TVN] Bitwa o dom

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Bitwa o dom

Post autor: prze_kw »

Nie ryzykują zbyt wiele, dając bitwę w prime time. Z resztą ten program to samograj - mieszkanie funduje sponsor, wyposażenie Obi, Panasonic, Media Expert i producent firan, więc koszty ze strony stacji nie są zbyt duże, w porównaniu z YCD, czy Top Model.

Dodatkowo mam wrażenie, że Kinga Rusin w finale to nie przypadek i że zobaczymy ją w tym programie jesienią. Ciekawe jak będzie układała się jej współpraca z Rozenek, w świetle doniesień medialnych sprzed kilku miesięcy :D
Liczą się tylko Fakty.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Bitwa o dom

Post autor: radzimir »

Siemanko, jestem tu pierwszy raz :D
Bitwa o dom 2 będzie nadawana w niedziele o 20. Ale to chyba nie tajemnica :P ciekawi mnie natomist to, kiedy przepis na życie? a co z tym serialem plan dnia? Miał być taki serial z julią kamińską i bobkiem?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Bitwa o dom

Post autor: adik1148 »

przepis bedzie zapewne po bitwie o dom w niedzielę ;) a masterchef w środy :)
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Bitwa o dom

Post autor: lee »

Muszę przyznać że, Bitwa o Dom pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie sądziłam, że wciągnę się w ten program. Chyba głównym atutem tego programu dla mnie jest jego świeżość, bo nie ukrywam, że kolejne edycje różnych programów stają się dla mnie męczące. O ile w finale prowadzący może się przydać, o tyle sądzę, że na stałe nie jest on potrzebny. Kolejny juror to też zbytek.No i moje prywatne pytanie komu kibicujecie? Ja największą sympatią darzę Darka"Inferno" i Mariolę. Dla mnie również są najlepsi. :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Bitwa o dom

Post autor: Adrian ;P »

Skąd ta pewność, że Bitwa będzie w niedziele? Według mnie nie. MasterChef zbyt dobrze sobie tam radził, aby go przenosić. Ewentualnie zaważy oglądalność finału, jednak ja na jakieś wielkie wyniki nie liczę.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Bitwa o dom

Post autor: adik1148 »

ja trzymam za rodzine z niepełnosprawnym dzieckiem ;) i nie chodzi mi o t o , ze najbardziej im sie przyda ( bo niecierpię takiego myślenia :P ) , tylko o t o , że zawsze mają najbardziej kreatywne pomysły na pokój :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

lee pisze:Ja największą sympatią darzę Darka"Inferno" i Mariolę. Dla mnie również są najlepsi. :D
Podobnie sądzę, że Marlena i Darek są najlepsi. Ich mieszkanie najbardziej mi się podoba.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Bitwa o dom

Post autor: radzimir »

Ja uważam, że w niedziele o 20.00 będzie bitwa, a o 21.00 master. Przepis na życie będzie w środe 21.30. To byłoby najbardziej logiczne. Bitwa i Master to programy rodzinne, a nie ukrywajmy w niedzielne wieczory, jesienne w dodatku, przed telewizorami gromadzą się caałe rodziny. Przepis na życie był teraz w niedziele i co? Bez rewelacji. seriale takie jak agata, lekarze, przepis swoje miejsca powinny mieć w tygodniu. Sobota i niedziela to miejsca dla szoł takich właśnie jak mam talent, master, bitwa, itp.
Ps. No tylko, że finał bitwy będzie na żywo, master też ma być na żywo podobno, tak więc plan, aby oba formaty pojawiły się po sobie- nierealny.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Bitwa o dom

Post autor: lee »

matik pisze:
lee pisze:Ja największą sympatią darzę Darka"Inferno" i Mariolę. Dla mnie również są najlepsi. :D
Podobnie sądzę, że Marlena i Darek są najlepsi. Ich mieszkanie najbardziej mi się podoba.
Oj masz rację, że ona nazywa się Marlena. Skąd mi się wzięła ta Mariola to nie wiem :o
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Bitwa o dom

Post autor: Adrian ;P »

Na żywo są tylko finały tych show (o ile finał MasterChef będzie na żywo), więc programy mogłyby być po sobie. Ale według mnie nie powinni ruszać "Przepisu" - z sezonu na sezon skacze z różnych godzin i w końcu nie wyjdzie to na dobre.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Też sądzę, że przepisu nie warto ruszać, ale z drugiej strony nie pasowałaby mi "Bitwa o dom" w środę. A i przesuwanie "Masterchefa" to też raczej kiepski pomysł. W niedziele program był hitem, a poza tym dzień po dniu byłyby programy z Gessler.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Bitwa o dom

Post autor: radzimir »

No to bitwa, master, przepis po sobie? :lol:
W sumie polsat tak robił kiedyś. Trzy seriale po sobie, to chyba były- hotel, buty na giewoncie i ludzie chudego, chyba tak było. Tylko, że różnica polega na tym, że polsat nic więcej nie produkuje. Tvn ma codziennie kilka swoich produkcji.
Ale to bezsensu, żeby trzy programy po sobie.
A zapytam jeszcze raz. Pamiętacie serial, który miał się pojawić, a się nie pojawia? Serial z kamińską i bobkiem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Nie zapominaj, że jesienią wraca program "Na językach", który nadawany był w niedzielne wieczory o 22:00.
A "Danie dnia" o którym piszesz, to jest niezależna produkcja Julii Kamińskiej i nie wiadomo do jakiej stacji trafi. Sama Kamińska twierdzi, że o ile to się stanie, to najwcześniej jesienią br.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Bitwa o dom

Post autor: Adrian ;P »

Myślę, że "Danie Dnia" trafi niestety do TVP1 - dwa seriale im teraz spadły z anteny ("Wszystko przed nami" i "Galeria" o ile dobrze pamiętam), a do tego wkrótce zrobi się miejsce po Wieczorynce. Jest więc sporo miejsca na jakiś nowy serial w przeciwieństwie do TVNu
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Bitwa o dom

Post autor: radzimir »

Oo, na językach! Zapomniałem. A to pewne? Oglądalność kiepska, trzecie miejsce.. Nie wiem, nie wiem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości