[TVN] Bitwa o dom

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Tak, pewne.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Bitwa o dom

Post autor: felek »

Pewne jest, że 'Na językach' wróci jesienią, natomiast wcale nie jest pewne, że będzie to niedziela 22.00 - o czym zresztą sam TVN informował ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Bitwa o dom

Post autor: po31 »

Jestem przekonany że 2 edycja Bitwy o dom będzie w środę o 21.30. Dlatego że Masterchef nie może być w środę w czwartki sa kuchenne rewolucje i oglądanie programów Magdy Gessler 2 dni z rzędu nie bylo by dobrym rozwiazaniem i programów kulinarnych, a przepis na życie z sezonu na sezon wciąż mialby być przeniesiony na inny dzien i inna godzine kiepski pomysl.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Bitwa o dom

Post autor: radzimir »

To może będzie tak, że bitwa, środa o 21.30, a na językach o 22.30.
nowy031
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 10 lis 2012, 00:04

Re: Bitwa o dom

Post autor: nowy031 »

Co Wy tak panikujecie? Jeśli bitwa będzie jesienią, to bardzo prawdopodobne, że wpakują ją w środy o 21.30.
Natomiast reszta bez zmian, myślę, że Niedziela:
20.00 Masterchef
21.00 Przepis na życie
22.00 Na językach
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Bitwa o dom

Post autor: radzimir »

Trzeba przyznać, że chociaż cały program, konwencja, format jest imponująca to... 'Oprawa graficzna' zarówno finalu, jak i całego programy, czołówka, muzyka jest makabryczna. Ten motyw, zdjęć rodzin i numerów, na które trzeba dzwonić, jest żenujący. Na szczęście jury, kinga i pogoda broni wizerunek.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Bitwa o dom

Post autor: mojpierwszyraz »

Scena nie zła, jak na program z niedzieli ok.11.00 - wypada na prawdę dobrze. Druga sprawa to program - tutaj nie wygrywasz sławy, kasy (choć w rzeczywistościi pieniądze finaliści dostali), lecz dom - czyli to co chce każdy mieć, coś co kojarzy nam się ze szczesciem. Po prostu. Naprawdę bardzo ładny format, troche łezka potrafi się zakręcić przy oku. I aż dziw bierze że to autorski pomysł TVNu. 3mam kciuki za format. A niedopracowany- racja. Ale to dopiero początek, jak będzie sukces to i dopracuje się całą resztę. Brawa!
tvn - latem programowo najgorsza!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze:I aż dziw bierze że to autorski pomysł TVNu.
To nie jest autorski pomysł TVN. Program początkowo już w ubiegłym roku miał być w TVP2, ale do tego nie doszło, a pomysłodawcą programu jest firma Blue Angels.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Bitwa o dom

Post autor: tomalapt »

Zgadzam się z przedmówcami, ten program ma masę niedociągnięć, oprawa dźwiękowa to też masakra.
Lecz jest jedno ale, pewnie wszyscy myślicie, że ten post to będzie zlepek największej krytyki odnośnie realizacji programu... Otóż nie
Jest to moim zdaniem jedna z lepszych produkcji TVN, mimo skromnego budżetu, emocje i rodzinna atmosfera panująca w tym programie zachęcają do dalszego oglądania.

Finał programu też idealny nie był, jednak znów pokazywał nadrzędną wartość, czyli rodzinę, mnie urzekło. Studio mi się podobało bardzo, poza komunikatami SMS i dźwiękiem. :)

Producenci Mam Talent!, X Factor i innych syfów pokazywanych przez TVN, bierzcie przykład z prawdziwych emocji, jakie ukazywane są w tym programie, mimo że obsada jest bardzo mało znana.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Bitwa o dom

Post autor: po31 »

matik pisze:
mojpierwszyraz pisze:I aż dziw bierze że to autorski pomysł TVNu.
To nie jest autorski pomysł TVN. Program początkowo już w ubiegłym roku miał być w TVP2, ale do tego nie doszło, a pomysłodawcą programu jest firma Blue Angels.

A z kad wiesz ze poczatkowo to TVP2 bylo zainteresowane tym formatem
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa o dom

Post autor: Trzeciak »

Bo miał. W październiku 2012 roku projekt produkowany przez Mastiff/Golden Media Polska - miał się pojawić w TVP2 - nawet był o tym artykuł, ale go zedytowano - ale dyrekcja Dwójki ostatecznie nie skierowało programu do produkcji. Stąd pół roku później program trafił do TVN-u.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Bitwa o dom

Post autor: adik1148 »

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Bitwa o dom

Post autor: prze_kw »

Pojawiła się nowa czołówka, zmieniła się również oprawa graficzna i muzyka. Małgosia Rozenek na wsi, pijąca wódkę i jadąca na kombajnie - bezcenne :D
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

czerk pisze:Pojawiła się nowa czołówka, zmieniła się również oprawa graficzna i muzyka.
W poprzedniej edycji było lepiej. A i warto zauważyć, że studio nie będzie się teraz znajdowało w plenerze na osiedlu, tylko w hali zdjęciowej.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Bitwa o dom

Post autor: qmate »

W kilka dni obejrzałem cały pierwszy sezon programu na tvnplayer (nie oglądałem wcześniej w tv). Program bardzo mi się spodobał i będę śledził drugą serię.

Mam tylko pewne wątpliwości co do samego programu. Niby ludzie zdają sobie sprawę, że tylko jedna z tych kilku rodzin rzeczywiście dostanie to mieszkanie, są dorośli i wiedzą jakimi regułami kieruje się ten program. Bardzo przykre jest jednak kiedy odpadają z programu, bo widać ile pracy, zapału i serca wkładają w tę pracę. Patrzą na te mieszkania, wyobrażają sobie jak będzie wyglądało ich życie w nowiutkich domach, urządzonych zgodnie z ich marzeniami. Widzą jak kolejne pomieszczenia nabierają wymarzonych kolorów i kształtów. Mam nadzieję, że jednak Ci ludzie nie przywiązują się tak emocjonalnie do tych mieszkań, bo jest mi ich zawsze szkoda.
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości