[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Tez ogladacie program ze wzgledu na wybranych uczestnikow? Moim faworytem jest Michal...
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Warto dodać, że PR (czyżby z braku innych pomysłów?) zaczyna pomagać sobie celebrytami. W drugim odcinku w pokazie "modelek" uczestniczyły siatkarki, a wczoraj cały odcinek poświęcony był ubieraniu Maryli Rodowicz, która nie oszczędziła projektantom gwiazdorskich kaprysów, zakładając na finał tylko niektóre stroje (szyte przez całą noc nawet!). Czyżby teraz przyszła kolej na Dodę czy Edytę Górniak? Tym bardziej, że jedna z finalistek przyznała, że szyła dla tych dwóch wokalistek.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Nie będę specjalnie zaskoczony, jeśli podobne zadanie z piosenkarką i kostiumem scenicznym było w którejś z zagranicznych edycji :D Zresztą podobna konkurencja była w ubiegłym roku - projektanci musieli ubrać duet Prokop-Wellman. Jednak najbardziej mnie rozbawiło, to, że Rodowicz nie chciała założyć kostiumu, który wyglądał niemal jak wyjęty z jej garderoby (mówię o tym z głową konia, który zrobiły dwie dziewczyny, które odpadły).
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Project Runway

Post autor: SevenUP »

A jeszcze gorsze od kaprysów jest to, że te dziewczyny odpadły, a drugi najsłabszy duet, który dosłownie jako strój zaproponował biały kawałek materiału był bezpieczny. Przecież w tym pierwszym projekcie, nawet jeśli troche kiczowatym, był pomysł, mnóstwo roboty i trudne wykonanie...
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Okazało się jeszcze raz, że o gustach się... nie dyskutuje. Odcinek z Marylą Rodowicz cieszył się największą popularnością wśród widzów ze wszystkich trzech dotąd wyemitowanych odcinków PR - jak donoszą dziś m.in. Wirtualne Media. TVN wygrał w grupie komercyjnej a średnia oglądalność to 1, 33 mln widzów. Ciekawe, jakie byłyby wyniki YCD w tym paśmie (gdyby nie pewien pomysł Kingi Rusin)...
To tylko moje skromne zdanie
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

tragiczna oglądalnośc ;/ Taaki show ,a ma widownię jak Bitwa o dom ... żenada , że w Polsce nie docenia się takich programów :(
Przynajmniej na tle takich wyników stacji oglądalność YCD wydaje się być duża :) więc może będzie następna seria
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Czy się nie docenia? Raczej wielu krajach program jest emitowany w stacjach tematycznych, i tam radzi sobie całkiem lepiej, a tam, gdzie był program nadawanych na głównych antenach - format zleciał po 1-2 sezonach. Dlatego też dziwię się, że format nie jest nadawany np. w TVN Style. Tam by zawsze lepiej sobie poradził. A jeszcze bardziej jestem zdziwiony, że leci w dawnym paśmie YCD.

Zresztą, to, że nawet taki format jest wiceliderem w grupie ogólnej i liderem w grupie komercyjnej, i podwyższył o 0,1 i tak kiepską oglądalność "BoD" (mało, ale zawsze coś) mówi samo za siebie.
michal_borkowski pisze:Okazało się jeszcze raz, że o gustach się... nie dyskutuje. Odcinek z Marylą Rodowicz cieszył się największą popularnością wśród widzów ze wszystkich trzech dotąd wyemitowanych odcinków PR - jak donoszą dziś m.in. Wirtualne Media. TVN wygrał w grupie komercyjnej a średnia oglądalność to 1, 33 mln widzów. Ciekawe, jakie byłyby wyniki YCD w tym paśmie (gdyby nie pewien pomysł Kingi Rusin)...
Rusin tego pomysłu nie wymyśliła, co najwyżej go poparła. A pomysł powstał m. in. z argumentu Ligi Mistrzów. Choć fakt faktem, że ma się wrażenie, iż Miszczak i spółka tą decyzję przekalkulowali i to za bardzo.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

W następnym odcinku "celebryctwa" cd. Gościem będzie... Sara Boruc.
To tylko moje skromne zdanie
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Project Runway

Post autor: SevenUP »

A jak się ma widownia LM do widowni PR i YCD? :lol:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Po raz kolejny w PR gościć będzie Małgorzata Rozenek, tym razem nie w roli modelki, a jurorki - donoszą portale.
To tylko moje skromne zdanie
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Zapewne będzie w odcinku, w którym uczestnicy będą robić stroje dla pracowników hoteli bo taki w najbliższym czasie będzie emitowany.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Podobno Małgorzata miała małe spięcie z Anją Rubik;)
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Ależ to był piękny kabaret ;) P. Rozenek starała się sprawiać wrażenie profesjonalistki w sprawie hotelarstwa (a nią nie jest), ale chociaż Radek dostał pozdrowienia od uczestnika-buraka. Niemniej dobrze, że "Perfekcyjna" zgasiła najbardziej zarozumiałego uczestnika.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Michał jest zdolny, ale należy do egotyków i nie potrafi współpracować w grupie. A Rozenek też należy do tupeciarzy, widać że dłużej z Rubik by się nie dogadały. Dobrze, że to tylko jeden odcinek.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Marcin Tyszka, juror PR tuż po programie z udziałem "Perfekcyjnej" dodał na Instagramie zdjęcie z Magdą Gessler, które opatrzył wymownym podpisem: "Ufff dzisiejszy odcinek @projectrunwaypoland wywołał w Was wielkie emocje, w nas również, postanowiłem się zrelaksować z kimś, kto zna się DOBRZE na gastronomii i hotelarstwie.... Wiosennie pozdrawiamy :) "
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość