Wiosna 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: musicomaniakk »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: pawell »

Szkoda, że wszystkie sceny z osobami są w green boxie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

W TVN Player pojawił się zapis z konferencji ramówkowej TVN - cały szkopuł w tym, że dali tylko tyle co w TVN24.
http://tvnplayer.pl/programy-online/tyl ... .html#play
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Isadora »

Nie za bardzo podoba mi się ten spot, wg mnie były lepsze.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:W TVN Player pojawił się zapis z konferencji ramówkowej TVN - cały szkopuł w tym, że dali tylko tyle co w TVN24.
http://tvnplayer.pl/programy-online/tyl ... .html#play
Niestety, a na pewno to nie był koniec konferencji, po prostu po chamsku przerwali i jeszcze nie dali w całości w internecie, a jesienią była cała konferencja na TVN Player.
Niestety w ogóle mi się ten nowy spot nie podoba, a z sentymentem wspominam te:
- jesień 2008: http://www.youtube.com/watch?v=3DYx7WVYdPY
- wiosna 2009: http://www.youtube.com/watch?v=PX_mKy1rspI
- jesień 2009: http://www.youtube.com/watch?v=gcCkRhbe_OQ
Ostatnio zmieniony piątek 07 lut 2014, 07:00 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: r_r16 »

Spot jest STRASZNY! Poziom Polsatu. Kompletnie bez pomysłu. Jeszcze ten greenbox... Ma-sa-kra!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

czerk pisze:"Bitwa o dom" prawdopodobnie w niedzielne wieczory, "Project Runway" w środy. "Sama słodycz" w miejscu "Przepisu" - takie mam nieoficjalne informacje.
Coś miałeś kiepskie te nieoficjalne informacje. :) Żadna z nich się nie sprawdziła :) Od kogo miałeś te informacje bo chyba nie od ludzi z TVNu? :)
matik pisze:Już kilka tygodni temu wyszła ta informacja (o czym pisałem w tym wątku 4 stycznia ;)), więc to żadna nowość w tej kwestii.
Ciekawe skąd wyszła ta informacja skoro nie przyszła na konferencje ramówkową? :) Może zmieńcie nazwę portalu na tvnfaktyimity.pl? :)
Ostatnio zmieniony piątek 07 lut 2014, 07:01 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: prze_kw »

Chłopczyku, to są media i tu dużo się dzieje. Informacje które posiadaliśmy były prawie pewne. To że nastąpiły zmiany - taka specyfika tego środowiska.
Liczą się tylko Fakty.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

czerk pisze:Chłopczyku, to są media i tu dużo się dzieje. Informacje które posiadaliśmy były prawie pewne. To że nastąpiły zmiany - taka specyfika tego środowiska.
Czemu nazywasz mnie chłopczykiem? Tak jasne i nagle wszystkie trzy pozycje pozamieniały się miejscami w ramówce. Brawo proszę Pana. :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

lukaszbialas pisze:
czerk pisze:"Bitwa o dom" prawdopodobnie w niedzielne wieczory, "Project Runway" w środy. "Sama słodycz" w miejscu "Przepisu" - takie mam nieoficjalne informacje.
Coś miałeś kiepskie te nieoficjalne informacje. :) Żadna z nich się nie sprawdziła :) Od kogo miałeś te informacje bo chyba nie od ludzi z TVNu? :)
matik pisze:Już kilka tygodni temu wyszła ta informacja (o czym pisałem w tym wątku 4 stycznia ;)), więc to żadna nowość w tej kwestii.
Ciekawe skąd wyszła ta informacja skoro nie przyszła na konferencje ramówkową? :) Może zmieńcie nazwę portalu na tvnfaktyimity.pl? :)
Jeżeli już tak bardzo chcesz nas rozliczać, to proszę bardzo, ale proponuję z tego o czym piszemy oficjalnie na stronie głównej, a nie z z informacji nieoficjalnych. A po drugie to zacznij może też rozliczać siebie, zwłaszcza, że na przestrzeni lat na tym forum pokazałeś już na co Cię stać.
I jakbyś się trochę rozejrzał, to wiedziałbyś, że niektóre portale medialne również pisały o tej zmianie. TVNFakty.pl nie. Ale chyba coś przeoczyłeś, albo po prostu chcesz wylać swoje żale. Ważne, że Twoje posty są zawsze merytoryczne.
Miłego dnia.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Tak, to prawda nie byłem i nie jestem święty, ale sytuacja, o której piszesz miała miejsce kilka lat temu i trochę po chamsku jest przywoływać tamte czasy, skoro od co najmniej dwóch lat wszystkie moje posty są merytoryczne, a jeśli nie to wskaż takie, do których można się przyczepić tylko proszę oceniaj posty @lukaszbialas. To ty i @czerk stosujecie argument ad personam ja konstruktywnie krytykuje.
Również życzę miłego dnia :)
roki1993
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 10 sty 2010, 11:41

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: roki1993 »

Przed momentem, w czasie "ukrytej..." pojawila sie na dole ekranu informacja o zmianie programowej od poniedzialku, ze "od poniedzialku zmiany programowe, serial "ukryta prawda" emitowany bedzie o godzinie 17:00". to o ktorej bedzie wawa non stop?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Zapewne o 15. Bardzo dobra decyzja, bo "Ukryta prawda" radziła sobie do tej pory dobrze w każdym paśmie, więc o 17 powinna mieć solidne udziały. O 15 oprócz "Trudnych spraw" Polsatu nie ma za dużej konkurencji - może "Wawa" będzie tam miała jakieś lepsze udziały.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Adrian ;P pisze:Zapewne o 15. Bardzo dobra decyzja, bo "Ukryta prawda" radziła sobie do tej pory dobrze w każdym paśmie, więc o 17 powinna mieć solidne udziały. O 15 oprócz "Trudnych spraw" Polsatu nie ma za dużej konkurencji - może "Wawa" będzie tam miała jakieś lepsze udziały.
Może tak, ale moim zdaniem udziały i widownia jeszcze bardziej spadnie i być może to coś wyleci z ramówki jeszcze przed wakacjami, ale poczekajmy z tymi prognozami bo póki co to zmian w ramówce na przyszły tydzień nie ma. Ukryta prawda dalej o 15.00, a Wawa o 17. Wczoraj na konferencji nic o takich zmianach nie mówili, ale skoro dzisiaj był jak ktoś wspomniał taki komunikat na antenie TVN to moim zdaniem dobry ruch.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

Wczoraj po południu TVN wydał komunikat prasowy i niektóre portale już opublikowały zmienioną ramówkę (m.in. teleman.pl).
Spadek widowni jest pewny - udziały myślę, że będą na podobnym poziomie, może odrobinę lepsze, bo obecnie i tak już są fatalne, więc o 15 jest większy ''potencjał'' dla tego serialu, ale i tak podejrzewam, że podzieli los "Kocham.Enter" i wyleci jeszcze w kwietniu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości