Wiosna 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Czyli "Bitwa o dom" jednak nie zmieni swego pasma, a "Sama Słodycz" będzie nadawana pewnie w poniedziałki.

Swoją drogą to może być koniec tego serialu. Wystarczy wspomnieć jak swego czasu po przeniesieniu na niedzielę na 20:00 skończyło show "Kocham Cię Polsko".
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: SevenUP »

Jeśli Surowi Rodzice mogli mieć ponad 3 miliony, to dlaczego Lekarze nie? W sumie widz ma do wyboru Ranczo, kolejną z rzędu edycję talent show i Lekarzy. Wiadomo, że Lekarze z Ranczem nie rywalizują, więc nie widzę tu problemu.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: bartek09 »

A mi się to średnio podoba. Liczyłem, że w niedzielne wieczory pójdą kolejno: "Bitwa o dom" i "Sama słodycz". Po prostu nie wyobrażam sobie za bardzo, by "Bitwa" miała pozostać w środowym paśmie. A na jesieni znowu będą przenosić "Lekarzy"? Trochę bez sensu jak dla mnie. Ale poczekajmy do czwartku.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze:Jeśli Surowi Rodzice mogli mieć ponad 3 miliony, to dlaczego Lekarze nie? W sumie widz ma do wyboru Ranczo, kolejną z rzędu edycję talent show i Lekarzy. Wiadomo, że Lekarze z Ranczem nie rywalizują, więc nie widzę tu problemu.
Jeśli mówimy o średniej oglądalności, to "Surowi Rodzice" mieli znacznie mniej niż trzy miliony.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

1 edycja potrafiła przyciągnąć ponad 3 mln - średnia całej serii to 2,6 mln. Z 2 było już gorzej, bo średnia oglądalność to 2,1 mln. Udziałowo było całkiem nieźle.

W zasadzie jakoś o 3 serii programu jest cicho, a castingi do niej były. Ciekawe, czy finalnie pojawi się 3 sezon.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Osobiście - mam nadzieję, że się nie pojawi.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jak wynika z profilu programu na FB 4 marca powraca "Superwizjer".

W zasadzie większych zaskoczeń na konferencji chyba nie będzie. "Bitwa o dom" zostaje raczej w środy, poniedziałki "Sama słodycz" i program Sablewskiej, niedziela "Lekarze" i "Project Runway". Jedynie zaskoczeniem może być pojawienie się 3 sezonu "Surowych rodziców" oraz programu Kulczyk.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Wiadomo już czy TVN24 będzie transmitowała konferencje TVN, albo czy na tvn player będzie zapis konferencji?
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: tevon »

Niedziela:

20.00 - Lekarze
21.00 - Project Runway

Poniedziałek:

21.30 - Sama Słodycz

Środa:

21.30 - Bitwa o Dom

tyle wiemy oficjalnie ;) No i oczywiście x-Factor w sobote wieczór ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: po31 »

W tegorocznej ramowce wiosennej czekam tylko na Prawo Agaty i nowy serial Sama Słodycz :D , poza tym nic ciekawego tvn nie zaprezentuje
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: felek »

A ja mam nadzieje, że TVN jesienią odpali jakiś nowy hitowy show! Jest jeszcze sporo niewykorzystanych formatów: Amazing Race, Fear Factor czy nowy reality Utopia.
Mam Talent już się wypalił, a wiosną może to samo okazać się z X-Factor.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

http://www.tvn.pl/showbiz/juz-jutro-tvn ... 7,0,0.html

"Tylko na naszej stronie chwilę po jej rozpoczęciu znajdziecie wszystkie interesujące Was informacje, w tym o długo oczekiwanej polskiej edycji "Project Runway", o "Samej słodyczy", serialu, który zastąpi uwielbiany "Przepis na życie", nowym, trzymanym w ścisłej tajemnicy programie z piękną i nieustraszoną kobietą w roli prowadzącej, nowych sezonach "Lekarzy", "Prawa Agaty" czy "Na Wspólnej" i zmianach w kolejnej edycji "X Factor"."
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: felek »

Zastanawiające :hmm:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Raczej chodzi o nowy program Kulczyk. Chyba, że szykuje się coś jeszcze.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: po31 »

Wolalbym, aby serial Sama słodycz byl emitowany w niedziele, niz w poniedzialek ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości