[TVN] Sama słodycz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

[TVN] Sama słodycz

Post autor: matik »

Wiosną w TVN pojawi się nowy serial Agnieszki Pilaszewskiej - "Sama słodycz".
http://www.tvnfakty.pl/sama_slodycz_agn ... aszewskiej
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Sama słodycz

Post autor: po31 »

Ciekaw jestem czy ten serial bedzie tak popularny jak Przepis na życie, ale scenariusz wstepny nie zacheca mnie jakos, ale zobaczymy :?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Sama słodycz

Post autor: lukaszbialas »

po31 pisze:Ciekaw jestem czy ten serial bedzie tak popularny jak Przepis na życie, ale scenariusz wstepny nie zacheca mnie jakos, ale zobaczymy :?
Wygląda na to, że Tańca z gwiazdami wiosną nie zobaczymy. Nowy serial trafi pewnie do niedzielnego pasma. Gdyby pojawił się Taniec to serial byłby o 22.00, a tak być może o 20.00 lub 21.00 w sytuacji gdyby Project Runway był o 20.00. Ale wtedy co w środowym paśmie?
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Sama słodycz

Post autor: po31 »

I o to miałem tez obawy że z tym Tańcem z gwiazdami to jest dziwna sprawa bo już jest grudzień a stacja cały czas milczy nie rozumiem najpierw chcą, a pozniej postawiaja na inne pozycję, przypuszczam że przez X Factor. o 20 może byc czasami Bitwa o dom a Project Runway bedzie raczej w środy
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sama słodycz

Post autor: SevenUP »

Być może zrezygnowali ze względu na brak gwiazd. Wiadomo było coś o Rozenek i tyle, pewnie nie chcieli tylko celebrytów ze swojej stacji.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Sama słodycz

Post autor: po31 »

Troche szkoda bo tak się cieszyłem, ale jeszcze nic nie przesądzone, mamy dopiero grudzień, może w styczniu będzie coś wiecej wiadomo :?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Sama słodycz

Post autor: lukaszbialas »

po31 pisze:Troche szkoda bo tak się cieszyłem, ale jeszcze nic nie przesądzone, mamy dopiero grudzień, może w styczniu będzie coś wiecej wiadomo :?
Jeśli nie wiosną to być może jesienią zobaczymy "Taniec" - producenci będą mieli więcej czasu na szukanie gwiazd - może zatańczy żeńska obsada "Samej słodyczy", bo Adamczyk chyba nie da się przekonać. :)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Sama słodycz

Post autor: po31 »

Bo to wszystko przez ten X Factor TZXG nie może swobodnie powrócic na natenę :x
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sama słodycz

Post autor: SevenUP »

A co ma do tego X Factor? Oba programy miały być na wiosnę, skoro fundusze były i termin był to zapewne nie ma gwiazd i X factor nic nie ma do tego.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Sama słodycz

Post autor: po31 »

Bo nie lubię X Factora dla mnie to najgorszy program tvn-u Taniec z gwiazdami, czy You can dance to są programy i wielkie hity tej stacji :D na ktore oczywiscie nie ma pieniedzy, ja tylko czekam wiosna na nowy Serial Sama slodycz i Bitwe o dom
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Sama słodycz

Post autor: tevon »

Znowu Adamczyk? Ledwo skończył się jeden serial z jego udziałem, a już szykują następny. Czy w Polsce nie ma innych aktorów? Nie wiem jak innych, ale mnie to skutecznie odrzuca od serialu, jeszcze przed premierą.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sama słodycz

Post autor: matik »

Jest w Polsce wiele innych aktorów, jednak producenci chorują na syndrom jednego aktora - Adamczyk, Szyc, Karolak...
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Sama słodycz

Post autor: prze_kw »

Czołówka - http://www.tvn.pl/showbiz/mamy-czolowke ... 0,0,0.html

Trzeba przyznać - klasa! :D Biorąc pod uwagę aktorów, scenarzystkę i zapowiedź - może być nieźle :)
Liczą się tylko Fakty.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Sama słodycz

Post autor: mojpierwszyraz »

Niewiem jak serial, ale promocja fatalna. Wciąż ten sam spot, który po prostu kiepsko promuje serial. Brzmi to wszystko tak, jakby promowano nowy odcinek czegoś, a nie coś, co dopiero zadebiutuje w ramówce. Mały wysiłek ze strony stacji, oj mały. Obejrzę bo to serial TVNu, więc wiem że może być ciekawie, ale widza który nie pisze od czasu do czasu na tvnfaktyforum to ten spot raczej nie przekona do obejrzenia pierwszego odcinka. Obym się mylił.
PS. i czołówka w ogole z sieci zniknęła, wiadomo o co chodzi?
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Sama słodycz

Post autor: prze_kw »

Zmieniono muzykę w czołówce - miało być "Jungle Drum" Emilliany Torrni, jest jakaś mdła piosenka z banku muzyki. Po pierwszym odcinku - serial nie zachwyca, ale dam mu jeszcze szansę.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości