Jesień 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Moim zdaniem jesienią 2014 roku zmiany w TVN powinny zacząć się od rana. Pieńkowska i Kantereit powinni zniknąć z DDTVN nie tylko dlatego, że są najsłabsi ze wszystkich prowadzących, ale także po to żeby odświeżyć ten program, a nie tylko jego scenografię jak co roku. W11 co prawda zdobyło telekamerę, ale niedługo minie 10 lat od emisji pierwszego odcinka, więc myślę, że wystarczy. Rozmowy w toku i Drzyzgę tez bym wywalił. TVN powinien postawić bardziej na Agnieszkę Szulim - moim zdaniem nadaje się do talk-show, który mógłby zastąpić Rozmowy w toku. Bardzo lubię Panią Szulim.
Na razie prawie pewne są kolejne sezony MasterChefa, Mam Talent! (pewnie znowu z nowym jurorem bo Egurrola pracuje teraz przy Tańcu z gwiazdami dla Polsatu - ja osobiście już bym MT w w TVN nie chciał, ale miał jesienią 2013 stabilną i niezłą widownię, więc pewnie się pojawi) i Perfekcyjnej Pani domu.
Na razie tyle z mojej strony. Jakie macie oczekiwania co do jesiennej ramówki TVN? Jak myślicie co zobaczymy, czego nie, a co chcielibyście zobaczyć?
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Inarius »

Myślę, że może wrócić program "Top Model". Podejrzewam, że zrobili roczną przerwę i wsadzili "Project Runway" jako program modowy. "Mam Talent" raczej będzie, chyba że kupią inny, dobry format zza granicy (ale wątpię, nie mam pomysłu co to by mógł być za program). Jak z kontynuacją "Prawa Agaty" i "Lekarzy" nic nie wiadomo, ale za prędko o tym mówić przed emisją odcinków kolejnych serii (ale pewnie będzie kontynuacja). Mam nadzieję, że zniknie "Wawa non stop" - straszny chłam. Przewiduję nowy sezon "Masterchefa". Co do "Rozmów w toku" to się zgadzam - program się już przejadł, poruszono w nim chyba wszystkie tematy, ale myślę, że i tak zostanie. Kuba Wojewódzki to pewniak jesiennej ramówki. Ja osobiście mam nadzieję na powrót programu "Mamy Cię" kiedyś w przyszłości (albo nawet w jesiennej ramówce) - tyle się teraz porobiło tych celebrytów i wkręcanie ich mogłoby być śmieszne (choć nie mamy się co oszukiwać - małe szanse na powrót tego programu). Ugotowani też pewnie zostaną, ale jak dla mnie to też już stało się nudne. Nie zaprzestaną też produkcji "Na wspólnej" wg mnie. W11 nie wywalą, bo ma dużą oglądalność, a o to w tym chodzi. Na miejscu TVN dałbym jakiś program w piątek, bo straszna luka się tam robi. TVP ma (albo i miał) "Rodzinkę pl", teraz będzie ten cały "Baron 24", na Polsacie był "got to dance", a teraz szykuje się "Taniec z gwiazdami". Tylko TVN odstaje i puszcza w tym momencie filmy. Przydałby się na ten moment dobry program rozrywkowy (np. talent show). Poza tym myślę, że nic się nie zmieni - ddtvn zostaje, co za tydzien to samo. Może wrócić "Kobieta na krańcu świata".

Jedyne czym TVN może zaskoczyć to nowy program typu "talent show". Zobaczymy jak będzie. Do jesieni jeszcze dużo czasu :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: matik »

Inarius pisze:Na miejscu TVN dałbym jakiś program w piątek, bo straszna luka się tam robi. TVP ma (albo i miał) "Rodzinkę pl", teraz będzie ten cały "Baron 24", na Polsacie był "got to dance", a teraz szykuje się "Taniec z gwiazdami". Tylko TVN odstaje i puszcza w tym momencie filmy.
Odstaje? Raczej wyróżnia się na tle konkurencji w tym momencie, bo filmy w Superkinie są chętnie oglądane, więc raczej nie ma szans na zmianę tego pasma ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jakaś większą nowość jesienią by się zdecydowanie przydała. "Kuchennych rewolucjom" przyda się przerwa, bo to byłby już 10 sezon. TVN mógłby zrobić może i nawet z Gessler polską wersję"Hell's Hotel". Też podejrzewam 4 edycję "Top Model". Myślę, że wszystkie 3 seriale wrócą na jesień. "Mam Talent" jeszcze bym nie przywracał, ale dał z sezon przerwy więcej - może powrót "You Can Dance" w sobotnim paśmie? (szanse niemal zerowe, ale byłoby ciekawie).
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: tevon »

Wywaliłbym "W-11", "Szpital" i "Rozmowy w toku".
Przerwę zrobił bym dla "Mam Talent" i "Kuchennym rewolucją", a "Lekarzy" puściłbym tylko w wiosennej ramówce.
W jesiennej ramówce, nie chciałbym również widzieć "Perfekcyjnej" i "Wawy"

W ramówce na 100% widzę "Kobietę na krańcu świata" "Kubę Wojewódzkiego" "DDTVN" "Na Wspólnej" "Ukrytą Prawdę" "Ugotowanych" "Master Chef" "Bitwę o dom" "Na językach" i "Prawo Agaty".

Proponowałbym 3 nowe seriale:

-Sitcom komediowy w paśmie popołudniowym. Z jakąś świeżą twarzą.
-serial kryminalny, coś na wzór "Fali Zbrodni" czy "Kryminalnych"
-serial młodzieżowy. Myślę że brakuje takich produkcji na naszym rynku.

Oczywiście wszystkie seriale z autorskim scenariuszem i dobrą reżyserią.

W miejsce Rozmów w toku, również proponuje talk show, tylko coś.. świeższego, realniejszego. zero ustawki.
Wymieniłbym ekipę prowadzących telewizje śniadaniową. Oprócz Prokopa i Welman.

Chciałym również bardzo powrotu "Wyprawy Robinson". Jak dla mnie najlepszy reality show w polskiej telewizji ever.
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: qba5000 »

* W11 na pewno zostanie, Szpital podobnie, Ukryta Prawda prawdopodobnie powędruje w miejsce Wawy,
* "Kuchennym" przyda się przerwa, bo to naprawdę jest już nudne,
* Oprócz tego zamiast "Mam talent" - polska wersja "The Best, le meilleur artiste",
* Powrót "Perfekcyjnej", ale może w trochę odmienionej formule,
* Powrót "Masterchefa", z nowym jurorem,
* "Rozmowy w toku" - albo zmiana prowadzącej i odświeżenie studia i formuły, albo całkiem nowy talk-show z prowadzącym, którego jeszcze nie widzieliśmy (jakiś transfer z TVP, Polsatu czy coś),
* "Na wspólnej" na stówę zostaje, "Lekarze" powinni wrócić na swoje miejsce w poniedziałek", "Prawo Agaty" we wtorek, nowy serial w czwartki zamiast Kuchennych, "Sama słodycz" w niedzielę,
* "Bitwa o dom" w sobotę
* "Top model" z całkowicie nowym jury (może oprócz Krupy) w środy
* "Ugotowanym" przyda się przerwa,
* "DDTVN" - nowe kolory studia, nowe pary prowadzący (Wellman/Prokop zostają, Szulim/?, Mołek/?, ?/Janiak)
* TVN przyda się jakiś kabaret, bo z tym całkowicie leżą.
* "Kuba Wojewódzki" to pewniak, nawet nie ma co dyskutować.

Wymyślona ramówka:

Pon-czw
8:00 - DDTVN
11:10 - Na wspólnej
12:10 - Ukryta prawda
13:10 - Szpital
14:10 - W11
15:00 - ?
16:00 - Rozmowy w toku/nowy talk-show
17:00 - Ukryta prawda
18:00 - Szpital
19:00 - Fakty
19:30 - Pogoda
19:40 - Sport
19:50 - Uwaga
20:05 - Na wspólnej
20:45 - W11

Poniedziałek:
21:30 - Lekarze, sezon 5
22:30 - Perfekcyjna Pani Domu

Wtorek:
21:30 - Prawo Agaty, sezon 6, ostatni
22:30 - Kuba Wojewódzki

Środa:
21:30 - The Best, le meilleur artiste
22:30 - Top model

Czwartek:
21:30 - nowy serial (sitcom, dwa odcinki)
22:30 - film

Piątek:
20:00 - Superkino

Sobota:
20:05 - Bitwa o dom
21:05 - program kabaretowy
21:35 - film

Niedziela:
20:05 - Sama słodycz
21:05 - Masterchef
22:05 - Na językach
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: tevon »

Nie można zakładać drugiego sezonu Słodkiego życia skoro się jeszcze nie zaczął, może sie okazać kompletną klapą. Ja nawet nie obejrzę pierwszego odcinka, ze względu na głównego aktora, który mi sie po prostu przejadł. I też uważam, że Prawo Agaty powinno zostać najpóźniej jesienią zakończone ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

O ile dobrze pamiętam, drugi sezon "Lekarzy" był realizowany jeszcze przed premierą pierwszego.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:O ile dobrze pamiętam, drugi sezon "Lekarzy" był realizowany jeszcze przed premierą pierwszego.
Dokładanie tak było. :)
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: qba5000 »

Adamczyk to gwarancja sukcesu, nieważne w jakim gniocie gra, i tak przyciągnie widzów.
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Inarius »

Błagam, tylko nie kabarety. Ludzi żenuje już ich poziom. Nic śmiesznego, same suchary. Myślę, że do koncepcji tvn nie pasują kabarety. To jest nowoczesna stacja z własnym, dobrymi serialami i dużymi programami rozrywkowymi jak X Factor czy Mam Talent. Nie wyobrażam sobie, że włączając tvn widzę jakiś facetów rzucających żenującymi żartami na scenie. Nikt by tego nie oglądał :P Jak dla mnie tvn odróżnia się od konkurencji tym, że właśnie nie pokazuje takich gniotów tylko ma wg mnie najlepsze seriale i programy typu talent show.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Inarius pisze:Błagam, tylko nie kabarety. Ludzi żenuje już ich poziom. Nic śmiesznego, same suchary.
A 4,5 mln widzów kabaretów w TVP świadczy, że ludzi to nie interesuje?
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: SevenUP »

Gdybyś dał Ranczo do TVNu to miałoby bardzo niską widownię. Zapewne podobnie byłoby z kabaretem. Zatem cyferki tutaj wiele nie znaczą.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: prze_kw »

Ranczo miało trafić do TVN! :D Główne role mieli zagrać Brodzik i Wilczak, ale Miszczak stwierdził, że to nie serial dla widza TVN.

Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany programowe, poziom ramówki TVN, sprzątnięcie sprzed nosa TZG - na miejscu Miszczaka odszedłbym i zaszył się w Bieszczadach...
Liczą się tylko Fakty.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:
Inarius pisze:Błagam, tylko nie kabarety. Ludzi żenuje już ich poziom. Nic śmiesznego, same suchary.
A 4,5 mln widzów kabaretów w TVP świadczy, że ludzi to nie interesuje?
Interesuje widzów TVP i Polsatu, ale nie TVN.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości