[TVN] Kto poślubi mojego syna?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

[TVN] Kto poślubi mojego syna?

Post autor: prze_kw »

We wrześniu rusza nowe randkowe show w TVN. Prowadzącą będzie znana z DDTVN Agnieszka Jastrzębska. Więcej :arrow: Klik!
Liczą się tylko Fakty.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kto poślubi mojego syna? (tytuł roboczy)

Post autor: lukaszbialas »

Gorszej prowadzącej nie mogli wybrać.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kto poślubi mojego syna? (tytuł roboczy)

Post autor: Adrian ;P »

Program zaplanowano jedynie na 10 odcinków.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kto poślubi mojego syna? (tytuł roboczy)

Post autor: prze_kw »

Patrząc na zapowiedzi - o 10 za dużo.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kto poślubi mojego syna? (tytuł roboczy)

Post autor: Trzeciak »

Rozumiem, że chodzi Ci o przepych i wyselekcjonowanych mężczyzn z najwyższych sfer. ;) Swoja drogą - Jastrzębska jest przekonana, że program okaże się hitem w TVN-ie. ;)

Przy okazji - wypadało by usunąć dopisek "tytuł roboczy" w nazwie wątku. ;)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kto poślubi mojego syna? (tytuł roboczy)

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:Swoja drogą - Jastrzębska jest przekonana, że program okaże się hitem w TVN-ie. ;)
Jastrzębska była też przekonana, że będzie świetną naczelną Gali, a nic z tego nie wyszło, do telewizji moim zdaniem też się nie nadaje, dobrze że nie prowadzi żadnej audycji w radiu, bo głos też słaby, a dla mnie drażniący.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: matik »

Gdzieś przeczytałem porównanie tego programu do Warsaw Shore, po emisji zwiastuna widzę, że program idealnie pasowałby do targetu MTV. I to mnie właśnie martwi, że ten program jednak może osiągnąć sukces...
Fantvn
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: środa 18 sty 2012, 18:47

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: Fantvn »

Zapowiada się ciekawie :)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: lukaszbialas »

Oglądaliście pierwszy odcinek tego programu? Moim zdaniem jest tak żenujący, że aż śmieszny. To doskonały przykład na to jak TVN tnie koszty i stawia na takiego widza bez poczucia smaku. Dwa, trzy lata temu taki program na antenie TVN w prime time byłby nie do pomyślenia.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: lee »

Obejrzałam z ciekawości i całkowicie się z tobą zgadzam. Podczas oglądania tego programu towarzyszyło mi podobne uczucie, jak podczas oglądania Warsaw Shore, żałosne, a zarazem śmieszne, niestety w pewnym stopniu wciąga, ale nie w tym pozytywnym znaczeniu. Sama formuła bardzo mi się nie podobała. Przedstawili pierwszą parę-mamę i syna, miał wybierać z 10 kandydatek, pokazali tylko 4 i następna para, a w jej przypadku tak samo. W ten sposób przedstawili wszystkie pary i pokazali 4 z 10 kandydatek przewidzianych dla każdego uczestnika, żeby wrócić do pierwszej pary, pokazać pozostałe 6 kandydatek i dać mu wybór i program się skończył..... Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby, aby po kolei pokazywać te 10 kandydatek. Za tydzień człowiek nie będzie pamiętał kto tam występował. :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kto poślubi mojego syna? (tytuł roboczy)

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:Program zaplanowano jedynie na 10 odcinków.
czerk pisze:Patrząc na zapowiedzi - o 10 za dużo.
I chyba się nie przeliczyłeś, bo program jest rzeczywiście masakrą - prawie pod każdym względem. Przed emisją odcinka powinni emitować planszę "Program przeznaczony tylko dla widzów o bardzo mocnych nerwach, bądź po głębszym spożyciu alkoholu". Istna tragedia, która prawie mnie zabiła - i to dosłownie. Myślałem, że pod względem głupoty, żenady i bezsmaku "Warsaw Shore" nic przebije, a tymczasem się myliłem. Miało wyjść zabawnie - wyszło zabójczo żałośnie, żeby nie powiedzieć - totalnie żenująco. :roll:

Taka produkcja to naprawdę wstyd dla tak szanującej się stacji telewizyjnej, jaką jest TVN. :/ Chyba w kategorii "Program do wymiany" w naszym forumowym plebiscycie będzie faworytem. :x
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: lukaszbialas »

@Trzeciak - pełna zgoda. Zwróciłem uwagę na jeszcze jeden aspekt tego programu - przedmiotowe traktowanie kobiet, głupie pytania np. z jakimi krajami graniczy Polska, albo czy potrafią gotować. Te seksistowskie zachowania widoczne były co ciekawe nie tylko u tych facetów, ale też u ich matek, które ewidentnie szukają służącej, takiego popychadła bez charakteru i własnego zdania. Bardzo mi żal, że TVN przestawia się na takiego widza. Widza oglądającego i biorącego przykład z "Surowych rodziców" czy tych wszystkich marnych paradokumentów. Kiedyś widz TVN to był widz takich seriali jak "Magda M", "Przepis na życie", "Teraz albo nigdy", "Usta Usta" i "Przepis na życie". Teraz TVN jakościowo i pod względem widowni nie wyróżnia się już na tle swoich konkurentów, a szkoda bo mądrych, otwartych, nowoczesnych ludzi jest coraz więcej i coraz częściej niestety nie mają swojej stacji telewizyjnej przy której mogli by odpocząć, zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wolą nie włączać telewizorów by nie natrafić na taki program jak w środowy wieczór. Dla mnie osobiście to przykre, kiedyś z ciekawością oglądałem TVN-owskie programy rozrywkowe czy seriale. Teraz formuła tych obecnych od kilku sezonów programów się wyraźnie wypaliła i nie są już ciekawe, mam tu na myśli głównie "Mam talent"! Jeśli, zaś chodzi o seriale to teraz z ciekawością oglądam w zasadzie tylko "Lekarzy".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: Trzeciak »

@lukaszbialas - ja tu widzę nie tyle cięcie kosztów ile beznadziejne wydawanie pieniędzy na program. I chyba sprawcą nie jest tutaj Miszczak ile zarząd stacji i nowi współwłaściciele. Jak powiedziałeś - coraz większy odsetek społeczeństwa ma wykształcenie wyższe lub co najmniej średnie, a tym czasem widzimy takie programy, które nawet przedszkolaki nie obejrzeliby. Ponadto brak czucia przewidywalności (prezes TVN-u nie potrafił przewidzieć ani oglądalności Igrzysk w Soczi, ani Mundialu w Brazylii, ani "Project Runway" w niedzielnym paśmie), co wpływa na kolejne nietrafione inwestycje. Liczyłem, że władze spółki wyciągnęły wnioski z porażki "Wawy Non Stop", a tymczasem - postanowili ścigać się na głupotę i żenadę z programem "MTV".

To widownia pierwszego odcinka: http://afterparty.pl/exclusive_artykul,19200.html. Mam nadzieję, że to tylko efekt "marki" TVN-u, premiery programu, czy braku konkurencji i liczę, że za tydzień "Na sygnale" Dwójki i "Top Chef" Polsatu ją rozłoży, bo chyba nie sądzę, że widz, który ogląda "Lekarzy", "Prawo Agaty", "Szkołę", czy "MasterChefa" nagle zgłupiał.

Tak już lekko odbiegając do wątku - to po trzech odcinkach "Szkoły" mam diametralnie inne zdanie na temat tego serialu, niż o programie o którym jest mowa.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: lukaszbialas »

W "Szkole" przeszkadzają mi te wstawki z komentowaniem bieżących wydarzeń przez bohaterów, które są też obecne w tych wszystkich miernych paradokumentach. Jednak "Szkoła" pod względem ważnej tematyki wyróżnia się na tle innych tego typu seriali, ale wolałbym żeby był realizowany jak "W11", a nie "Ukryta prawda".
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Kto poślubi mojego syna?

Post autor: ketjow »

obejrzałem właśnie po raz pierwszy część programu (bodajże powtórka drugiego odcinka).

Jestem w szoku, totalne dno.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości