[TVN] Mąż czy nie mąż?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

[TVN] Mąż czy nie mąż?

Post autor: michal_borkowski »

Zdaje się, nie ma jeszcze tego tematu, a jak donoszą nieocenione plotkarskie portale (cytując "SE"), trwają przygotowania do serialu pod roboczym (?) tytułem: "Mąż czy nie mąż?", w którym o główną rolę walczyć ma m.in. Agnieszka Włodarczyk (w tym kontekście pisany był artykuł). Wcześniej informowano, że w jednej z ról zobaczymy nie widzianą długo na małym ekranie - Małgorzatę Scheibal, znaną m.in z polsatowskich "Szpilek na Giewoncie". Teraz pozostaje czekać, aż informację powtórzą inne - powiedzmy - bardziej opiniotwórcze media.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: prze_kw »

"Mąż czy nie mąż?" - od marca w TVN

Obrazek

W obsadzie Magda Schejbal, Marcin Perchuć, Magdalena Boczarska, Ewa Telega, Krzysztof Stelmaszyk i Monika Pikuła. Serial oparty na kanadyjskim formacie „Un sur 2”.
Odcinki będą trwały 30 minut.

Więcej: http://reklama.tvn.pl/aktualnosci/maz-c ... 56710.html
Liczą się tylko Fakty.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: miwaszkiewicz »

Pamiętam jak kilka lat temu Krzysztof Stelmaszyk był gościem "Szymon Majewski Show" i mówił jak najczęściej ludzie przeinaczają jego nazwisko. Szkoda, że autor artykułu na tvnfakty.pl nie oglądał tego programu. ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: matik »

Wszelkiego rodzaju błędy następnym razem proszę zgłaszać w temacie "Wy zgłaszacie błędy, my poprawiamy :)" (viewtopic.php?f=6&t=884) tak aby nie robić zbędnego off-topic'u.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: Trzeciak »

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: matik »

Nie skreślam tego serialu od razu, ale nie ukrywam, że po pierwszym odcinku nie jestem pozytywnie nastawiony do tej produkcji - bardziej podobała mi się już "Sama słodycz".
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: qmate »

Niestety słaby serial. Grubo poniżej średniej prezentowanej przez inne seriale cotygodniowe w TVN. Zobaczymy co przyniosą kolejne odcinki
//////////
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: prze_kw »

Wybitnie nie jest, ale widzę potencjał. Miszczak gdzieś mówił, że pierwszy odcinek jest generalnie o niczym a później historia się rozkręca. Tylko czy widzowie się nie zniechęcą po premierze?
Liczą się tylko Fakty.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: felek »

Dla mnie całkiem w porządku. Nie zanudziłem się na śmierć tak jak po pierwszym odcinku "Samej słodyczy", więc obejrzę drugi odcinek. Generalnie obawiam się jednak, że serial nie dostanie drugiego sezonu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: Camilo »

Pierwszy odcinek osiągnął 14,83% w grupie komercyjnej
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: ktos »

Serial „Mąż czy nie mąż” nie jest hitem TVN. Stacja przegrywa z konkurencją po trzech tygodniach emisji ogląda średnio 1,59 mln widzów. Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/se ... onkurencja

no to 2 serii nie będzie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: Trzeciak »

Jak ma być tak monotematyczna akcja w tym serialu, to rzeczywiście lepiej, żeby drugiego sezonu nie było. Chyba Akson wpadł w jakąś dziwną manierę przy tworzeniu seriali.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: musicomaniakk »

No i jest zmiana, mąż czy nie mąż od niedzieli o 21.50!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: michal_borkowski »

Oglądałem, wczoraj pierwszy raz uważnie następujące po sobie odcinki seriali TVN (zwykle o tej porze jestem w drodze z rodzinnego miasta do Poznania) i... muszę przyznać, że nie widzę dużej różnicy, jeśli chodzi o poziom tych produkcji. Obie są - co tu dużo pisać - kiepskie. I nawet "specjalny" udział Anny Muchy nie ratuje jednego z nich; wręcz przeciwnie. Widać brak pomysłu, polotu. Dialogi pisane jakby w oczekiwaniu na kawę w bufecie TVN-u. Nawet aktorzy (Joanna Brodzik, Marcin Perchuć itd.) jacyś tacy zmęczeni, może sami są świadomi scenariuszowych braków i tego, w czym "niechcący" wzięli udział. Szkoda pieniędzy, miejsca w ramówce, nadziei związanych z tymi produkcjami etc.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mąż czy nie mąż?

Post autor: prze_kw »

Jak informują portale plotkarskie, powołując się na informatora ze stacji, jesienią nie zobaczymy kolejnej transzy serialu "Mąż czy nie mąż?". Podobno aktorzy zostali już poinformowani o zakończeniu produkcji.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości