[TVN] Aż po sufit!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Aż po sufit!

Post autor: prze_kw »

Oho, spodziewałem się takiego ataku ;) Niech ten Sufit ma chociaż zbliżone wyniki w 16-49 jak Dziewczyny :D

Po pierwsze - oczywiście, że w TVP inaczej patrzą na oglądalność. Po drugie - główny konkurent, "Skazane" nie są serialem akcji, a serialem obyczajowym, tak jak i "Aż po sufit". Innym w konwencji, ale obyczajowym. Uznajmy faktycznie, że w APS chodzi o emocje i sprawy rodzinne - super, ale niech te emocje nie będą tak wystrzałowe jak w "Klanie". Gdyby był dobry scenariusz, gdyby była dobra obsada, to nawet ślamazarna produkcja by się obroniła.
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aż po sufit!

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Jednak w udziałach, i to nawet w grupie komercyjnej serial Jedynki ma lepsze udziały niż "APS", i na dodatek jest wiceliderem.
DzL mają trzecie miejsce w grupie 16-49, więc serial nie jest wiceliderem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Aż po sufit!

Post autor: Camilo »

Mi się już dawno obiektywizm względem tego serialu wyłączył. Pamiętam, jak nastolatkiem będąc, bez tego wszystkiego co dziś jest chlebem powszednim, mieszkałem w tych okolicach i szwędałem się po tych samych miejscach co bohaterowie. Praktycznie każda scenka w plenerze to dziesiątki wspomnień, trochę jakbym wycinek autobiografii zobaczył. :)
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Aż po sufit!

Post autor: Felippe »

Oszaleli w tym TVN. Mimo słabej oglądalności, zamierzają kontynuować serial.

http://azposufit.tvn.pl/aktualnosci,305 ... 84026.html
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aż po sufit!

Post autor: matik »

Już od tygodnia wiadomo, że będzie drugi sezon.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Aż po sufit!

Post autor: michal_borkowski »

Fajnie, że młodzi aktorzy będą mieli pracę. Nota bene - pewien portal na P, napisał dziś coś zgoła przeciwnego.
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Aż po sufit!

Post autor: Felippe »

Wolałbym żeby kontynuowali "Nie rób scen", niż to. Zresztą serial z Brodzik miał lepszą oglądalność. Głupi Miszczak.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Aż po sufit!

Post autor: Camilo »

Miszczak w uzasadnieniu podaje, że pierwsza seria skupia się głównie na prezentacji postaci, a z czasem ma być coraz więcej akcji.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Aż po sufit!

Post autor: Felippe »

On jest obłąkany, nie słuchaj go.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Aż po sufit!

Post autor: Trzeciak »

Miszczakowi można zarzucić sporo nietrafionych decyzji ramówkowych, ale nazwanie go "głupim" jest nie na miejscu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Aż po sufit!

Post autor: michal_borkowski »

Ostatni odcinek z wątkiem Mr Zoob i piosenką "Mój jest ten kawałek podłogi", bardzo fajny. I nawet C. Pazurę da się oglądać.
To tylko moje skromne zdanie
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Aż po sufit!

Post autor: MonteCristo »

Będę w mniejszości ale mi się ten serial nawet podobał . W końcu coś innego od tych Brodzików,Karolaków,Much,Soch . Szlag mnie jasny trafia jak widzę kolejne pseudo komediowe seriale o tym jak to kobiety mają problem z facetami i jakie to one są biedne i poszkodowane przez los królewny z wyższych sfer . A ich jedynym zmartwieniem jest to że "O Boże nie mam faceta " . Dlatego nie oglądałem nigdy "Magdy M " "Przepisu na życie " czy innych tego typu rzeczy . Na "Singielke to nawet nie patrze .

W tym serialu mamy taką normalną rodzinę jest trochę śmiechu trochę zmartwień tak jak to jest w normalnej rodzinie . Potrafią też w dość inteligentny sposób ukazać różne problemy . Nie przytłaczając jednak widza zbędnym pesymizmem . I za to ten serial lubię . Jest to JEDYNY serial TVN jaki ostatnio oglądam .

A Miszczak to powinien zamiast toczyć "wojnę " z internetem bardziej skupić się właśnie na Vod bo to jest przyszłość . Większość młodych dziś właśnie na takich platformach ogląda seriale czy programy . Kiedy chce i ile razy chce . A nie siedzi kołkiem przed tv o wyznaczonej godzinie . Wielu ludzi ( w tym ja ) nawet w domu tv nie ma . Ciekawe czy do tych wyników oglądalności doliczyli ilość odtworzeń na player.pl . Bo zagraniczne telewizje już to robią i bywa że mają wyższe wyniki z tych platform jak z emisji w tv .

Więc Panie Prezesie proszę iść z postępem rozwijać VOD a nie go marginalizować . Ta telewizja którą pan pamięta z początku XXI wieku już nie wróci . ( na szczęście )
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Aż po sufit!

Post autor: Trzeciak »

Jednak nie będzie drugiego sezonu. Patrząc na tabelę wyników, to trudno się dziwić:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... ego-sezonu
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Aż po sufit!

Post autor: michal_borkowski »

matik pisze:Już od tygodnia wiadomo, że będzie drugi sezon.
Może czas na autorskie pomysły w stylu "Przepisu na Życie" Agnieszki Pilaszewskiej?
To tylko moje skromne zdanie
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Aż po sufit!

Post autor: MonteCristo »

Trzeciak pisze:Jednak nie będzie drugiego sezonu. Patrząc na tabelę wyników, to trudno się dziwić:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... ego-sezonu
No to fajnie że takim "clifhangerem " serial zakończyli . Mega szacunek dla widza spoko . Bym wiedział to bym wcale nie zaczynał oglądać . Jak się nie jest pewnym losów serialu to zwykła przyzwoitość nakazywałaby pokończyć wątki a już na pewno nie zostawiać cliffhangera . Ale w sumie nie wiadomo czy to sama stacja nie zrobiła twórców z balona . To TVNie i Panu Prezesie można spodziewać się wszystkiego .

No cóż ciekawe cóż za "nowy","ciekawy" serial zafundują nam zamiast tego . W sumie to mnie to nawet średnio obchodzi bo po TVNie nie spodziewam się niczego dobrego . I żeby mi ktoś nie zarzucił że że hejtuje TVN takie samo zdanie mam odnośnie innych telewizji . Telewizji już od dawna nie oglądam jak jeszcze kiedyś oglądałem czułem sie że moja inteligencja spada z każdym obejrzanym programem . Teraz jak już coś oglądam to na vod i to rzadko,bo kurde nie ma co oglądać .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości