[TVN] Aż po sufit!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Aż po sufit!

Post autor: Greg Haus »

Przyjemny serial, ktoś wie jak z oglądalnością?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aż po sufit!

Post autor: matik »

Nie mam konkretnych danych ale wróbelki ćwierkają, że nie jest za dobrze.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Aż po sufit!

Post autor: michal_borkowski »

Serial rozkręca się bardzo powoli, zastanawiam się czy obsada głównych była trafna, bo ani Pazura, ani Olszówka, mnie nie przekonują, o wszystkim zdecyduje moim zdaniem to, czy mlodzi aktorzy udźwigną ciężar tej produkcji.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Aż po sufit!

Post autor: prze_kw »

Sufit wali się na głowę Miszczakowi. Trzeci odcinek w stosunku do pierwszego stracił pół miliona widzów. 1,027 mln osób obejrzało wczorajszy epizod. Jak tak dalej pójdzie, to produkcja będzie pożegna się z milionem odbiorców i z miejscem w ramówce. Może to i dobrze, bo serial jest beznadziejny.
Liczą się tylko Fakty.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Aż po sufit!

Post autor: kamico7 »

Serial beznadziejny nie jest ale widać że robienie czegoś identycznie jak w Australii, a jak wiemy serial jest czystą kalką.Myślę że gdyby TVN postawił na własny scenariusz mogłoby być lepiej. Ciekawe czy serial doczeka do końca sezonu bo wydaje się że wcześniej się z nim pożegnamy
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Aż po sufit!

Post autor: Felippe »

Ech, Pazura nie ma ostatnio dobrej passy, jeśli chodzi o seriale. Na wiosnę w Polsacie ma się pojawić w nowym serialu "Powiedz tak" jako ojciec głównej bohaterki, czyli Katarzyny Zawadzkiej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Aż po sufit!

Post autor: Greg Haus »

Przy tak spadającym trendzie to następny odcinek będzie już miał mniej niż milion widzów.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/az ... i-polsatem#
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Aż po sufit!

Post autor: michal_borkowski »

Krzysztof Chodorowski próbował dziś sprawić, by flagowy okręt jesiennej ramówki tvn utrzymał się na powierzchni. Abstrachując od rezultatu, miło było popatrzeć.
Ostatnio zmieniony wtorek 22 wrz 2015, 23:49 przez michal_borkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Aż po sufit!

Post autor: Camilo »

Tymczasem media plotkarskie obiegła dziś informacja, że Olszówka jest wściekła na Pazurę, bowiem jej zdaniem to on jest winny niskiej oglądalności... :D
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Aż po sufit!

Post autor: michal_borkowski »

Szkoda, że nie pomyślała o tym, przyjmując rolę w serialu i robiąc dobrą minę (do złej gry) chociażby na prezentacji jesiennej ramówki TVN.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Aż po sufit!

Post autor: Camilo »

Mądry Polak po szkodzie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Aż po sufit!

Post autor: Greg Haus »

Czy dobrze widzę, iż zrezygnowali z prapremier na player.pl by ratować oglądalność?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Aż po sufit!

Post autor: prze_kw »

Akurat Olszówka i Pazura oraz żona Chodorowskiego i pielęgniarka to jedyne jasne punkty tej produkcji :D Nie ulega dyskusji, że Pazura ma bardzo złą prasę, ale nie upatrywał w nim powodu niepowodzenia serialu - problemem jest przede wszystkim scenariusz. "Skazane" na Polsacie też nie pomagają i pomimo że nieco zawiodłem się na polsatowskim serialu, to trzeba przyznać, że tam się coś dzieje, w przeciwieństwie do "Sufitu".

TVP1 postawiła na autorski scenariusz, totalnie świeże i nieznane twarze w głównych rolach i mają oglądalność, o jakiej TVN może pomarzyć - mowa o "Dziewczynach ze Lwowa".
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Aż po sufit!

Post autor: SevenUP »

prze_kw pisze:Akurat Olszówka i Pazura oraz żona Chodorowskiego i pielęgniarka to jedyne jasne punkty tej produkcji :D Nie ulega dyskusji, że Pazura ma bardzo złą prasę, ale nie upatrywał w nim powodu niepowodzenia serialu - problemem jest przede wszystkim scenariusz. "Skazane" na Polsacie też nie pomagają i pomimo że nieco zawiodłem się na polsatowskim serialu, to trzeba przyznać, że tam się coś dzieje, w przeciwieństwie do "Sufitu".

TVP1 postawiła na autorski scenariusz, totalnie świeże i nieznane twarze w głównych rolach i mają oglądalność, o jakiej TVN może pomarzyć - mowa o "Dziewczynach ze Lwowa".
Ale głupoty piszesz. Po pierwsze dla TVP liczy się grupa ogólna, bo w komercyjnej wcale nie ma takiego dobrego wyniku ten nowy serial. Więc nie porównujmy jednej stacji o drugiej, bo to trochę inne priorytety.

A co do APS, to nie dziwne że tam nic się nie dzieje, bo to nie serial akcji, tylko raczej psychologiczny, oparty na emocjach i sprawach rodzinnych.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Aż po sufit!

Post autor: Trzeciak »

Jednak w udziałach, i to nawet w grupie komercyjnej serial Jedynki ma lepsze udziały niż "APS", i na dodatek jest wiceliderem. Poza tym w 16-49 średnie udziały TVN-u są wyższe niż w TVP1, i stąd i tak jest to duży sukces stacji. Więc nie sądzę, by @prze_kw pisał głupoty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości