Lato-Jesień 2016 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

I słusznie. Formuła się już dawno wyczerpała (czytaj: brak ciekawych tematów). No i narzucający się prowadzący; "Co za tydzień" w TVN poświęcony tematyce show-biznesowej w zupełności wystarczy.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Maciek_POZ »

Katniss14 pisze:http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/agnie ... vn/sb435zn Agnieszka Szulim straciła program na Językach.
No to już wiemy, dlaczego zaczęła reklamować pewną sieć komórkową. Coś się kończy, coś zaczyna :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

michal_borkowski pisze:I słusznie. Formuła się już dawno wyczerpała (czytaj: brak ciekawych tematów). No i narzucający się prowadzący; "Co za tydzień" w TVN poświęcony tematyce show-biznesowej w zupełności wystarczy.

Zgadzam się. Przynajmniej teraz jest miejsce na jakiś wartościowy serial w ramówce. Jakiś nowy serial Kryminalny mogliby dać. Chociaż mam jakieś przeczucia że w to miejsce stawią odświeżonych surowych rodziców albo inne badziewie.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

Wiem że na to pytanie może jeszcze za wcześnie. Ale czy ktoś może orientuje się lub są jakieś przecieki kiedy będzie konferencja ramówki jesiennej TVN?
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Przed 10 sierpnia. W ciągu tygodnia powinniśmy już znać termin konferencji ramówkowej TVN-u. ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Według nieoficjalnych informacji portalu Business Insider Polska - jesienna konferencja ramówkowa TVN-u odbędzie się wyjątkowo wcześnie, bo już 2 sierpnia: http://businessinsider.com.pl/media/pro ... vn/0td8b2e
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

Byłoby super już 2 sierpnia znać ramówkę. Czekam. A tak poza tym serio? znowu jakiś badziewny program? widać rebootują kto poślubi mojego syna.

Nie cytujemy postów znajdujących się na samym końcu tematu!
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Trzeciak »

Katniss14 pisze:
Trzeciak pisze:Muszę się zgodzić. Miszczak jesienią 2014 roku świetnie się pozbierał do słabej dla TVN-u, a pełnej sukcesów dla Polsatu wiośnie. Tegoroczna wiosenna zdecydowanie była najlepsza pod względem jakości i sensowności, co potwierdziła oglądalność.

Oj tak i to mu się udało, jesienną ramówkę 2014 oglądałem z wielką przyjemnością, tak jak i tegoroczną wiosenną ramówkę. Najgorsza z ramówek TVN to była według mnie wiosna 2014, tyle powtórek to ja w TVN w ogóle nigdy nie widziałem. Filmowo też było słabo, a programy rozrywkowe były lipne, nie licząc Prawa Agaty bo to dało się jeszcze oglądać. A jeśli ta jesienna ramówka bd wyglądać tak jak się zapowiada to chyba ograniczę się do oglądania filmów, i TVN Fabuła, bo nie bd dawać mojej oglądalności na wtórne programy i nowe gnioty. Tak robiłem wiosną 2014 i jesienią 2015 że ograniczyłem się do oglądania ramówki filmowej TVN i TVN7.


Ps. tak w ogóle gdzie tu idzie porozmawiać o ramówkach TVN? opinie itd? bo trochę zjechaliśmy z tematu :)
Tutaj. Co do nowych gniotów - nie wiem, czy takim można nazwać program "Azja Express", czy serial "Na noże", ale po prostu jeśli chodzi o nowości TVN-i, to nie widzę tutaj jakichś fajerwerków. Nawet szanse nowego show Szulim wydają mi się nieco wątpliwe.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Yoda_S_W »

Trzeciak pisze:Tutaj. Co do nowych gniotów - nie wiem, czy takim można nazwać program "Azja Express", czy serial "Na noże", ale po prostu jeśli chodzi o nowości TVN-i, to nie widzę tutaj jakichś fajerwerków. Nawet szanse nowego show Szulim wydają mi się nieco wątpliwe.

No Azja Express może być nawet ok. Serial na Noże? hmmm może nie gniot ale to raczej bd tematyka wtórna ala przepis na życie, jedynie lepsza obsada jest więc mam nadzieję że przebije Przepis na życie. No fajerwerków w nowościach programów rozrywkowych nie ma, programu Szulim też jakoś nie widzę. Pozostało mi tylko liczyć na świetne premierowe filmy by było co oglądać w superkinie TVN.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: alik79 »

Skończyły się czasy kiedy TVN zaskakiwał nas nowościami w czasie konferencji rozmówkowych. Teraz już przed konferencją znamy jesienną ramówkę.

Nowości:
Ślub od pierwszego wejrzenia (poniedziałek 22:30)
Azja Express (wtorek 21:30)
Na noże (niedziela 21:30)
Absolwenci lub 19+ (pn-pt 17:00 w miejsce Ukryta prawda) lub na przemian z Szkoła

Szkoda że po raz kolejny nie odświeżyli Mam talent (nowa grafika i scenografia z "żywym" ekranem
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Trzeciak »

A skąd informacje o porach emisji?
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

No właśnie skąd? Może tak link na potwierdzenie...
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: alik79 »

Od osoby związanej z TVN :) Przekonacie się 2 sierpnia o 12:00
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Parę rzeczy może się jeszcze zmienić z dnia na dzień. Przypomnę tylko zamianę seriali "Nie rób scen" i "Mąż czy nie mąż", który okazał się szkodą dla tego pierwszego. ;)
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Lato-Jesień 2016 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

alik79 pisze:Od osoby związanej z TVN :) Przekonacie się 2 sierpnia o 12:00
No to czekam do 2 sierpnia.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość