[TVN] Rozmowy w toku

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja jestem zdecydowanie za tym, Âżeby "Rozmowy w toku" emitowane byÂły od poniedziaÂłku do piÂątku? Dlaczego?

Program emitowany od poniedzia³ku do pi¹tku o sta³ej porze lub codziennie wprowadza dla widza pewne przyzwyczajenie. Co innego gdyby program by³ emitowany od poniedzia³ku do œrody - czêœÌ ludzi mog³aby siê przestaÌ orientoaÌ co i jak, mog³oby siê to odbiÌ niekorzystnie na wynikach programu, ale i na wynikach TVN. Bo ¿eby zdj¹Ì w któryœ z dni "Rozmowy w toku" trzeba daÌ jakiœ program. No w³aœnie - jakiœ - co najmniej taki, który bêdzie mia³ tak dobre wyniki, jak "Rozmowy w toku", a wyniki talk-show Drzyzgi s¹ bardzo dobre. Œrednio program ogl¹da 1,9 mln osób. Przed zmianami program ogl¹dany by³ œrednio przez 1,6 mln. Na prawdê ciê¿ko znaleŸÌ program który o tej porze bêdzie mia³ tak dobre wyniki i trwa³ godzinê. Chyba nie powiecie, ¿e dacie o tej porze SMS...

Kolejnym dowodem na to, Âże program Drzyzgi jest popularny - jak mi siĂŞ wydaje szczegĂłlnie w krĂŞgach gospodyĂą domowych jest to, Âże w tym roku zdobyÂła juÂż swojÂą trzeciÂą (!) TelekamerĂŞ, a w przyszyÂłym roku dostanie ZÂłotÂą TelekamerĂŞ. Widzowie nadal jÂą doceniajÂą, mimo ciÂągÂłej zmiany pory emisji. WygraÂła nawet z CebulÂą i LeÂśkiewiczem z wydawaÂłoby siĂŞ duÂżo popularniejszej "Uwagi!" - bynajmniej pod wzglĂŞdem wynikĂłw oglÂądalnoÂści.

Nie ogranicza³bym wiêc popularnego talk-show. Jest na to jeszcze jeden powód. Program ten emitowany jest od poniedzia³ku do pi¹tku NIEPRZERWANIE od 5 lat! To siê wi¹¿e z pewn¹ tradycj¹. Trudno ograniczaÌ programy, które stanowi¹ pewien symbol. Dobrym przyk³adem mo¿e byÌ tutaj równie¿ "Marat Uœmiechu". Pewnie nie ma jakichœ zachwycaj¹cych wyników ogl¹dalnoœci, ale jest symbolem pocz¹tków TVN i samej stacji i jest emitowany nadal i pewnie jesieni¹ wróci na ekrany.

Program ktĂłry od zawsze emitowany byÂł od poniedziaÂłku do piÂątku (od 5 lat), ktĂłry jest symbolem, ma pozytywne wyniki oglÂądalnoÂści, a prezenterka regularnie pokonuje nawet osoby z popularniejszych programĂłw musi zostaĂŚ tak jak jest - od poniedziaÂłku do piÂątku. To codzienny talk-show, a nie serial. To tak jakby daĂŚ "UwagĂŞ!", czy "GoÂścia porannego" np. 3 razy w tygodniu - to nie wchodzi w grĂŞ.

Poza tym program jest ostatnio bardzo dobry, porusza ciekawe sprawy i jest mniej taniej sensacji.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Dzisiaj fajne by³y Rozmowy w Toku. Ogl¹dn¹³em przypadkiem. Tematem by³ wyró¿niaj¹cy siê g³os. Wœród goœci by³a m.in. Joanna Senyszyn(ciekawe dlaczego :devil: ) i Jolanta Wilk, która dzwoni³a do W³odka. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Nowe odcinki od 4 WrzeÂśnia 8) Na TVN lecÂą juÂż rekalmy nowej serii ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W ostatnim "ÂŻyciu na gorÂąco" pisali wÂłasnie o Rozmowach w toku i Ewie - Âże do koĂąca nagrywa nowe odcinki mimo iz za kilka dni mam miec porĂłd...Ale nie to mnie najbardziej ÂździwiÂło - ale to Âże pisali Âże w trakcie pierwszej ciÂązy Ewy - program RwT miaÂły byc prowadzone przez Magde MoÂłek... Pierwszy raz o tym sÂłysze i troche mnie to wstrzÂąsneÂło bo nie wyobrazam sobie M. M. w RwT . OczywiÂście Ewa sie nie zgodziÂła jako prowadzaca programu... 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gdyby dali do "RozmĂłw w toku" jeszcze MoÂłek to byÂłaby juÂż gruba przesada. :uhh: NaszczĂŞÂście Ewa uratowaÂła nas od tego strasznego scenariusza... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no proszĂŞ PaĂąstwa! Ewa jest nie zastÂąpiona!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

MoÂłek.Bez Komentarza.
Drzyzga nie jest niezastÂąpiona ;) ale ze wzglĂŞdu na to,Âże to jej program to napewno zastĂŞpstwa sobie nie Âżyczy.
LecÂą teraz spoty jak niania Frania siedzi u Drzyzgi w RwT,zapatruje siĂŞ w ekran,a Drzyzga jej zwraca uwagĂŞ.ciekawe czy w oryginalnej wersji,Fran teÂż wystĂŞpywaÂła w jakimÂś talk show :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:LecÂą teraz spoty jak niania Frania siedzi u Drzyzgi w RwT,zapatruje siĂŞ w ekran,a Drzyzga jej zwraca uwagĂŞ.ciekawe czy w oryginalnej wersji,Fran teÂż wystĂŞpywaÂła w jakimÂś talk show :mhm:
To byÂło chyba tylko dla potrzeb serialu. :D W kulisach "Niani", ktĂłre wyemitowane zostaÂły tydzieĂą temu mĂłwili m.in. Âże goÂścinnie w serialu wystÂąpi Ewa Drzyzga wiĂŞc pewnie tak to wyglÂądaÂło - wywiad w "Rozmowach w toku". :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

No dzisiaj bĂŞdzie ten odcinek ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzisiejszy docinke œwietny - ale jutro pewnie bedzie jeszcze lepiej - dziœc pokazywali g³ównie twarze nieznane z ekranu : pokazywali kto robi makija¿e, kto ubiera gwiazdy, kto jest stylizuje i kto re¿yseruje show

Jutro bedzie pewnie jeszcze lepiej :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Odcinek bardzo dobry. Rzadko oglÂądam Rozmowy w Toku, ale reklama jaka jest od kilku dni i dzisiejszy temat mnie przekonaÂły. Nie ÂżaÂłujĂŞ spĂŞdzonego czasu przed telewizorem.
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Ciekawe jak jutro bĂŞdzie :roll:
TVN-programowo najlepszy:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko trochĂŞ nakÂłamali Âże kaÂżdy ocinek oglÂąda 2 mln widzĂłw...
Ciekawiej zapowiada siĂŞ jutrzejszy odcinek. Durczok, Sekielski i... WrĂłlewska... :D KtĂłra powie to samo, co w sierpniu w wywiadzie dla tvn.tivi.pl :D Konkretnie, widziaÂłem ten fragment w ktĂłrym mĂłwi o tym, jak jakieÂś dizecko siĂŞ do niej dodzwoniÂło i powiedziaÂło "Pani jest gÂłupia, pani jest gÂłupia". :lol2:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ godz 17:15.
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ZimÂą to pewnie nawet wiĂŞcej niÂż 2 mln. osĂłb oglÂąda ten program :D ale teraz to troszke mniej. A dziÂś oprĂłcz Durczoka, Sekielskiego i WrĂłblewskiej bĂŞdzie takÂże Joanna Brodzik i Anna Maria WesoÂłowska :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości