[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

[TVN] Taniec z Gwiazdami

Post autor: Maciek »

JuÂż 2 kwietnia, jak poinformowaÂł serwis tvn.tivi.pl, wystartuje nowy show telewizji TVN zatytuÂłowany "Taniec z gwiazdami". Stacja poinformowaÂła juÂż, Âże prowadziĂŚ go bĂŞdÂą Magda MoÂłek, do czasĂłw "Mojej krwi" zwiÂązana z TVP, a takÂże Hubert UrbaĂąski, ktĂłry w TVN pracuje od roku 1999, czyli od startu "MilionerĂłw". "Taniec z gwiazdami" bĂŞdzie piÂątym programem w stacji WalterĂłw, ktĂłry prowadzi ten znany prezenter. - To bĂŞdzie piĂŞkny i bardzo kolorowy program. Glamour - zdradziÂł UrbaĂąski. - WystÂąpiĂŞ w nim oczywiÂście bez brody!
A na czym polegaĂŚ bĂŞdzie zabawa? W programie, ktĂłry powstaje na licencji BBC, wystÂąpi osiem znanych z mediĂłw osĂłb, a kaÂżda z nich z dobranym instruktorem stworzy duet. Pod okiem profesjonalistĂłw pary bĂŞdÂą uczyĂŚ siĂŞ taĂąca i bĂŞdÂą z tej nauki "rozliczani". Podczas treningĂłw opracujÂą choreografiĂŞ, udoskonalÂą technikĂŞ taĂąca i przygotujÂą swĂłj taneczny pokaz.
UwieĂączeniem ich pracy bĂŞdzie wystĂŞp na Âżywo podczas sobotniego programu. Pary zaprezentujÂą siĂŞ w ukÂładach taĂącĂłw latynoamerykaĂąskich i standardowych. O tym, kto odpadnie zdecyduje suma gÂłosĂłw jurorĂłw i telewidzĂłw (za poÂśrednictwem SMS-Ăłw). Po kaÂżdym odcinku jedna para poÂżegna siĂŞ z programem.
Widowisko bĂŞdzie nadawane od poczÂątku kwietnia w osiem kolejnych sobĂłt o 21:00, czyli w paÂśmie, w ktĂłrym do tej pory oglÂądaliÂśmy wspomniany program rozrywkowy Magdy MoÂłek.

Jako pary wystÂąpiÂą:
  • Anna Korcz i Robert Kochanek
  • Klaudia Carlos i RafaÂł Maserak
  • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel
  • Agnieszka WÂłodarczyk i MichaÂł SkawiĂąski
  • Oliver Janiak i Kamila Kajak
  • Robert Kudelski i Agnieszka Pomorska
  • Andrzej Nejman i Magda SoszyĂąska
  • Witold Paszt i Anna GÂłogowska
Co sÂądzicie o tym projekcie, czy dajecie jemu duÂże szanse powodzenia? Jacy ludzie to obejrzÂą, i czy bĂŞdzie ich wielu? Czy prowadzÂący sÂą, Waszym zdaniem, dobrze dobrani? Co sÂądzicie o wybranych parach? W Anglii program siĂŞ sprawdziÂł, ale jak bĂŞdzie w Polsce? Piszcie, wypowiadajcie siĂŞ!

23 marca: Na stronie TVN pojawiÂły siĂŞ juÂż informacje o programie. Oto jego logo:

Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Program moÂże byĂŚ Âświetny!! Jak licencja BBC to jestem tego wiĂŞcej niÂż pewien!!

A JA WIDZIAÂŁEM ZAJAWKE "T Z G" :wink: :!: :!: :twisted: :twisted: :D
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Kiedy widziaÂłeÂś tĂŞ zajawkĂŞ? Czy to jest ta z fragmentami zagranicznych wersji? :super:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Obrazek

Eeeee Na pocz¹tku jest fragmnet loga a póŸniej s¹ pokazani taùcz¹cy Kudelski ( z jak¹œ pratenerk¹) i W³odarzczyk z partnerem. Pokazane s¹ tak¿e ich przygotowanania a na koùcu W³odarczykówna mówi : "Chcia³a bym wygraÌ" czy coœ takiego... I... tyle na koùcu znana belka o dacie i godzinie i s³owa lektora " (...) Od 2 kwietnia w TVN! "
Żartowałem.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

eeeee

Post autor: zadra »

Magda MoÂłek? No, litosci :x jej nic nie pomoÂże, a wybĂłr par? Kasia
Skrzynecka, Anna Korcz? Czy naprawdĂŞ tak trudno wyjÂśc poza beztalencia, ktĂłre Âżyja tylko z pokazywania siĂŞ w takich programach i kolorowych pismach.

mam nadzieje, Âże program szybko zniknie z anteny rĂłwnie szybko jak siĂŞ pojawiÂł :!:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no chyba w tym programie chodzi o to zeby beztalencia nauczyly sie tanczyc 8)

A powaznie: byles/bylas kiedys w Teatrze Komedia i widziaÂłes/widziaÂłas Skrzynecka? Jesli nie, to zamilcz na wieki... :roll:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zadra, Zadra... Czasami - wybacz, ¿e to napiszê - móg³abyœ siê przymkn¹Ì. Nie widzia³aœ jeszcze ani jednego (bagatela!) odcinka, a ju¿ "os¹dzasz" o jego zdjêciu z anteny. Kobieto, opanuj siê! :devil2:

I jeszcze jedno: rozczarujê Ciê. Otó¿ ten program nie zniknie z anteny "tak szybko, jak siê pojawi³", jak to piêknie okreœli³aœ. Dlaczego? Bo powstanie 8 odcinków - zgodnie z zasadami widowiska. Czy¿byœ by³a na tyle roztargniona, byœ nie mog³a przeczytaÌ ze zrozumieniem pierwszego posta w tym temacie? :mur:

JeÂśli zaÂś chodzi o zwiastuny programu, to teÂż je juÂż widziaÂłem. Jest parĂŞ wersji, bodajÂże cztery. Teraz tylko czekaĂŚ na reklamy w prasie i na billboardach. No, i na start programu. :D
Ostatnio zmieniony niedziela 27 mar 2005, 22:22 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zadra to kobieta i czasopimso dla feministek wydawane przez eFkĂŞ
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Dobrze wiedzieĂŚ, dziĂŞki. Bez odbioru. :szczesliwy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Kolejne screeny ze stron internetowcyh tvn-u:
1)Reklamówka <T.Z.G> na stronie g³ównej http://www.tvn.pl
Obrazek
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

LitoÂści :? :? :?
Ale macie racje ten program nie zniknie z anteny rownie szybko jak sie pojawiÂł bo niestety tvn zostawia same najgÂłupsze progrmay :D wiĂŞc niestety...

proponuje nastĂŞpujÂące pary Anita Werner i Miszczak Stary Waler i Pochankowa , Kajdanowicz i Rymand :D byÂło byÂśmieszniej przynajmniej po cholere instruktor to i tak bĂŞdzie Ciao Darwin 2...
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bardzo Âśmieszne. :/ I kolejna, ktĂłra nie widziaÂła, ale juÂż osÂądza. Wychodzi na to - z godnie z Twoimi, Aniu, poglÂądami - Âże Anglicy, Francuzi i WÂłosi to debile, bo wielu z nich oglÂądaÂło "Strictly Come Dancing". Tylko na jakiej podstawie osÂądzasz, bo jakoÂś nie potrafiĂŞ tego zrozumieĂŚ? :|
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

kamuii ogladalas program?? NIE to sie zamknij!!!!!!! bo wkurza mnie jak ktos mowi ze cos jest kiepskie nie ogladajac tego nawet. Ludzie zastanowcie sie zanim cos napiszecie bo to juz jest ÂżaÂłosne!!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

skrzynia jest pusta

Post autor: zadra »

baryla pisze:no chyba w tym programie chodzi o to zeby beztalencia nauczyly sie tanczyc 8)

A powaznie: byles/bylas kiedys w Teatrze Komedia i widziaÂłes/widziaÂłas Skrzynecka? Jesli nie, to zamilcz na wieki... :roll:
he, he, a to dobre! :D KOpnê³a mnie ta 'przyjemnoœÌ' widziec na ¿ywo nie raz i nie dwa Kasie Skrzyneckê i jesli myslisz, ¿e to mo¿e zmienic odbieranie jej to sie grubo mylisz.

W ogĂłle dawanie przykÂładu Teatru Komedia, teatru lotĂłw - hm, raczej dosc miernych - jest nad wyraz zabawne.

A z programem jest tak, Âże nie zawsze trzeba go zobaczyc, Âżeby stwierdzieĂŚ, Âże mamy do czynienia z miernota! NaprawdĂŞ nie trzeba byÂło ogladac choĂŚby "Ciao Darwin". Mnie wystarczyl tylko opis i nazwisko prowadzÂącego i nazwa stacji w ktĂłrej to jest nadawane, Âżeby wiedziec co za "dzieÂło" z tego wyjdzie!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chyba sama nie widzisz, jakie bzdury piszesz. Jeden tylko wniosek po przeczytaniu Twoich postĂłw: pozjadaÂłaÂś wszystkie rozumy Âświata. Z gĂłry wiesz, czego siĂŞ moÂżna spodziewaĂŚ po danym programie. SÂłuchaj, a moÂże Ty juÂż nawet wiesz jaka bĂŞdzie scenografia produkcji?
A powo³ywanie siê wci¹¿ na jeden i doœÌ ma³o wiarygodny przyk³ad "Ciao Darwin" jest doprawdy œmieszny. WidaÌ na ¿aden inny Ciê nie staÌ, proroczko. :w00t:

A tak przy okazji, Pani Wró¿ko: jak minie mi jutrzejszy dzieù? Pani odpowie, czy mam wys³aÌ SMS-a? :suchy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości