[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Raz z tego co pamiętam TVN7 powtarzał już kilka edycji TzG.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W TVN7 powtarzali, ale w okolicach 5 nad ranem.
Być może TVN zrezygnował z reaktywacji, bo okazało się, że nie ma ciekawych gwiazd, które by się zgodziły na udział.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: felek »

Akurat gwiazd tudzież 'celebrytów' jest cała masa i nie trudno znaleźć takich, którzy z ogromną chęcią wzięliby udział w TzG ;)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: musicomaniakk »

Można wymieniać i wymieniać gwiazdy, które mogą wystąpić m.in Ewa Farna, Honey, Szymon Majewski, Grycan, Rozenek, Adamczyk, Lisowska, Okrasa, Prokop naprawdę masa ludzi, które mogłyby wystąpić. :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Która mogłaby, ale nie wystąpi. Wydaje mi się, że chcieli na 14 edycje trochę ciekawsze nazwiska niż te, które widzieliśmy w 13 edycji o czym świadczy to, że próbowali z Gessler. Wiadomo, że mogli zrobić kolejną edycję z Grycankami, Siwiec, Honey i innymi tego pokroju osobami. Według mnie nie chciano powtórzyć sytuacji z 13 edycji, kiedy właśnie tego typu "sławy" tańczyły na parkiecie. Szukają większych nazwisk, ale prawdopodobnie nie wyszło.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

...i nie wyjdzie to już, bo trzeba co najmniej paru lat, by rynek "gwiazd" na nowo obrodził, żeby mogli się reaktywować na dłużej niż jedną edycję.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukaszbialas »

Edward Miszczak w rozmowie z Faktem zdradził, że TVN reaktywuje "Taniec z gwiazdami":
http://www.fakt.pl/Wraca-Taniec-z-gwiaz ... 930,1.html
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

To żadna nowość, jeżeli ktoś czyta doniesienia o tym programie. Zresztą to, że trwają pracę od kilku miesięcy to też wiadomo od dłuższego czasu, ale tabloidy muszą sobie znaleźć jakiś temat.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: felek »

Może już wiosną zobaczymy nowy 'Taniec z Gwiazdami' w niedzielne wieczory. Zwolni sie pasmo o 20.00, bo nie będzie już Przepisu i wątpie żeby TVN dał tam ponownie Surowych Rodziców :P
00012krzychu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 11:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: 00012krzychu »

według mnie powinni zrobić taniec z gwiazdami z udziałem wszystkich finalistów programów. byłoby to taki najlepsi z najlepszych.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Nie wiem czy to by się sprawdziło. Z edycją best of w Jak Oni Śpiewają wyszło dosyć średnio. Zresztą trudno byłoby pozyskać wszystkich zwycięzców Tańca. Prędzej tak jak było to w 15 edycji w USA można wziąć różne pary - nie koniecznie zwycięzców.
Lepszą porą na powrót Tańca byłaby zdecydowanie jesień kiedy program zawsze notował lepsze wyniki, ale z tego co wynika wiosną w niedzielnym paśmie byłoby nawet miejsce.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamico7 »

Jeśli Taniec z gwiazdami będzie na wiosnę to oznacza że nie będzie Xfactora , bo oba programy były nadawane z tego samego studia , albo te zmiany szykujące się w xfactorze bedą dotyczyć także nowego studia w innym miejscu , albo x factor będzie jesienią. co by było dobrą sprawą i finał byłby przed bożym narodzeniem . A mam przeczucie że zbliża się koniec Mam Talent ! naj prawdopodobnie powróci też YCD i agustin egurolla tam powróci . do mam talent potrzebowali kogoś na szybko wiec dlatego wzieli egurolle
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

kamico7 pisze:Jeśli Taniec z gwiazdami będzie na wiosnę to oznacza że nie będzie Xfactora , bo oba programy były nadawane z tego samego studia
A jaki jest problem wynająć inną halę do realizacji któregoś z programów?
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: tomalapt »

kamico7 pisze:Jeśli Taniec z gwiazdami będzie na wiosnę to oznacza że nie będzie Xfactora , bo oba programy były nadawane z tego samego studia
Co ty gadasz człowieku. X Factor jest nadawane z tego samego studia co MamTalent!, ostatnia edycja TzG jakoś nie sprawiała problemów i oba programy nie przeszkadzały sobie. Ps. XF i Mam Talent są realizowane w większej hali produkcyjnej aniżeli TzG.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamico7 »

no niewiem , czy prz obecnym kryzysie ich stać , TZG i XF były z tego samego studia nadawane potwierdził to filip metlet uczestnik xf i jakaś tam tancerka z TZG podczas pierwszej edycji xf
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości