[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

sybic pisze: Nikt nie jest zmuszany do oglądania TV, ale prawie każdy z nas jest na TV skazany i TVN jak i inne stacje dobrze wiedzą i sprytnie to wykorzystują.
Serio? A internet? A radio? A inne formy rozrywki w mieście? Nie przesadzaj - to nie te czasy, gdy miasta zamierały, gdy leciało np. "Koło Fortuny", czy "Milionerzy".
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Ksero »

Oliwier pisze: Podobno to już niby potwierdzone, że program wraca wiosną, ale ja chciałbym, żeby to była jesień i program zastąpił wypalony już nieco Mam Talent!.
Skoro tyle programów ma w ofercie, że musi przesuwać niektóre z nich, to może zaryzykowałby i przeniósł jedno show testowo do TVN7?
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Ale sponsorzy chyba nie bardzo się zgodzą na takie rozwiązanie. TVN i TVN7 mają jednak inne audytorium.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Nayma »

W żadnym wypadku talent show, które emituje główny TVN nie nadają się do przeniesienia do któregoś z podkanałów. Jak dla mnie mogłyby tam polecieć paradokumenty.
Oliwier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 27 lip 2013, 18:37

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Oliwier »

Rzeczywiście czuję się pośrednio zmuszany do oglądania, ale nie jest mi z tym źle. TVN lubię, a inne stacje nie mogą swoimi programami nawet mu dorównywać. Na TVNie oglądam wszystko a na innych kanałach typu TVP czy Polsat tylko pojedyncze programy. Wiem, że nie muszę oglądać TzG, ale chodzi o to, że w tym czasie mogliby puścić coś o niebo lepszego, co na pewno bym oglądał...
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Nayma »

Oliwier pisze:Wiem, że nie muszę oglądać TzG, ale chodzi o to, że w tym czasie mogliby puścić coś o niebo lepszego, co na pewno bym oglądał...
To już jest żałosne.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

Trzeciak pisze:
sybic pisze: Nikt nie jest zmuszany do oglądania TV, ale prawie każdy z nas jest na TV skazany i TVN jak i inne stacje dobrze wiedzą i sprytnie to wykorzystują.
Serio? A internet? A radio? A inne formy rozrywki w mieście? Nie przesadzaj - to nie te czasy, gdy miasta zamierały, gdy leciało np. "Koło Fortuny", czy "Milionerzy".
Radio jakoś się jeszcze trzyma, ale Internet jest wciąż mało popularny. Generalnie nic się nie zmieniło. W wielu rodzinach włącza się telewizor o 18-tej a wyłącza późnym wieczorem.
Jest postęp, bo ja sam nie doładowuje karty a w w telewizor wstawiłem sobie akwarium, Ty widzę też... ale w wielu rodzinach nic się nie zmieniło.
Zresztą gdyby się coś zmieniło, zmieniła by się też strategia koncernów medialnych, ale tu bez zmian. 10 : pasztet, reklamy, pasztet, kłamstwa, suszenie zębów do kamer goto 10;
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Jak już jesteśmy przy prywacie - to u mnie telewizor jest w tym samym miejscu, co był. Zmieniały się tylko modele. A tak poważnie - wystarczy popatrzeć jak czas spędzają dziś młodzi ludzie. Mało który z nich dziś przesiaduje kilka godzin dziennie - nawet w godzinach wieczornych. Więcej zdecydowanie przesiaduje na internecie, albo idzie do kina lub do miasta.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Taniec z Gwiazdami na pewno wróci, ale musimy znaleźć dobry moment - Edward Miszczak, 02.09.2013 r.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: wafel »

matik pisze:Taniec z Gwiazdami na pewno wróci, ale musimy znaleźć dobry moment - Edward Miszczak, 02.09.2013 r.
Czyli powrót na wiosnę 2014 możemy wykluczyć.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Przecież Miszczak tego nie powiedział. Zresztą i tak - by tak wcześnie mówić o szczegółach nowej edycji programu, więc Miszczak musiał to powiedzieć trochę w sposób zawoalowany.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: SevenUP »

Ekhem, chyba mamy newsa. Jeśli można 'ufać' teleshow.pl Wodzianka wystąpi w Tańcu... :D24 TVN schodzi na psy.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

Ja musze przyznać szczerze że jestem WIELKIM FANEM tego programu, ale przede wszystkim mam pewne obawy co do 14 edycji dlatego że program wraca po 2 letniej przerwie i przede wszystkim wydaje mi się że widzowie juz nie beda tak zafascynowani tym programem jak wczesniej i przede wszystkim co do prowadzących jury i uczestników jakich stacja zaprosi :? Akurat Wodzianka jako uczestniczka klapa i być może Szulim w roli prowadzącej to nie wróży sukcesu ;( To już wole podziekować za 14 edycję, ale nie oglądać
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukaszbialas »

Kożuchowska, Rozenek i Szulim w „Tańcu z gwiazdami”:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... -gwiazdami
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Zdaje się, że parę dni temu Super Express lub Fakt podał taką samą listę gwiazd. Czyżby to była prawda, czy wirtualnemedia.pl się staczają?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości