[TTV] Blisko ludzi

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

[TTV] Blisko ludzi

Post autor: rogi »

BLISKO LUDZI
Codzienny, interwencyjny magazyn reporterski prowadzony na żywo ze studia. W programie są prezentowane reportaże o tematyce społecznej z kraju i zagranicy.

Dzięki zaangażowaniu naszych reporterów, program „Blisko ludzi” przygląda się pracy urzędników, pokazuje paradoksy, z którymi Polakom zdarza się zmagać w życiu codziennym. "Blisko ludzi" przedstawia niezwykłe historie "zwykłych" ludzi.
Najciekawszy temat ze wszystkich prezentowanych reportaży danego dnia, jest omawiany w studio. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi, bohaterami reportaży, osobami mającymi związek ze sprawą a także z dziennikarzami realizującymi temat, wspólnie dyskutują i analizują sprawę, próbując znaleźć rozwiązanie problemu.

Emisja:
codziennie na żywo o 16.45 i 17.30
Kontakt e-mail: bliskoludzi@ttv.pl

źródło: http://ttv.pl/programy
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Blisko ludzi - TTV

Post autor: rogi »

Formuła programu jest jak najbardziej w porządku. Jeżeli upierać się przy studiu wirtualnym to faktycznie jest o wiele ładniejszy "wystrój" aniżeli przy "PzP". Moim zdaniem tylko "Blisko ludzi" i "Uwaga po uwadze" powinny pozostać w technice wirtualnej. Co do prowadzącego - Cebula zaczyna mnie denerwować. Ciągle te formuły: "Uważam że..." , "Moim zdaniem było to takie i takie" - powinien je pozostawić dla siebie. Jest zbyt arogancki dla zaproszonych gości. Dobrze by również było jeżeli byłby jakiś drugi prowadzący. Ciągła monotonia z Cebulą może zmęczyć program. Nazwa: bardziej mi odpowiadało "Prosto z Polski", chociaż jedna jak i druga jest adekwatna do celu programu. Podział na dwie części? - w porządku. Podobało mi się to przy "Miejskim Reporterze" w TVN Warszawa, a w końcu jest to program o podobnej formule. Po cichu ubolewam, że nie jest on na antenie TVN24, ale pozostaje się cieszyć, że w ogóle jest. Zachęcam do komentarzy nt programu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Od dziś "Blisko ludzi" ma nową oprawę audiowizualną. Widziałem jedynie końcówkę programu, ale logo znajduje się na ttv.pl i samo logo jest po prostu OKROPNE!
Obrazek
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: kuba1245ab »

Ale w studio wygląda lepiej :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: matik »

Moim zdaniem poprzednia odsłona (w tym studia) była zdecydowanie lepsza.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: rogi »

Trochę mi przypomina obecne studio TVN24. Ten ekran taki zaokrąglony. Fajnie jakby ten program trafił do TVN24 na miejsce "Telenudy"
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: matik »

Mało realne. Nie po to zlikwidowali codzienne wydania "Prosto z Polski", by teraz mieli do nich wrócić.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: wafel »

Poza tym zauważcie jak sporą część materiałów w serwisach informacyjnych w Dniu na żywo ma związek z tematyką społeczną i po części interwencyjną (w szczególności w weekend i w okresach, kiedy mało co ciekawego dzieje się w polityce i na Świecie) - moim zdaniem kolejne tego typu programy są nie potrzebne (chociaż nie ukrywam, że przydałby się jeden, ale z dobrą oprawą, dobrymi materiałami - to przede wszystkim ... może jakby połączyć siły Blisko ludzi i Prosto z Polski ...).
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: avatar »

Mi nowa oprawa programu zdecydowanie bardziej się podoba od poprzedniej.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TTV] Blisko ludzi

Post autor: Camilo »

Programu nie zobaczymy jesienią w ramówce TVN24.

Więcej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości