nSport

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: nsport kolejnym kanałem Grupy ITI

Post autor: pop »

W piątek znika nMagazyn, od 3 marca zastąpi go nowy program podsumowywujący cały dzień w sporcie - nWieczór.

Bardzo dobrze, że wydłużone zostało wieczorne pasmo publicystyczne live, ale wg mnie nie trzeba było zmieniać nazwy. nWieczór z pewnością będzie nadawany z tego samego studia, a jedyną różnicą będzie tylko czas trwania i dwójka prowadzących. A nMagazyn miał już wyrobioną renomę wśród widzów kanału. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: nsport

Post autor: pop »

Dziś prowadzący serwisy ubrani są w piłkarskie koszulki z napisem "Polska". :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: nsport

Post autor: Faktomaniak »

Liga Mistrzów w kolejnych trzech sezonach bedzie pokazywana ponownie w .... NSport !!!
O prawo pokazywania najważniejszych futbolowych rozgrywek w Europie walczyły TVP, Polsat, nSport i konsorcjum Orange Sport z Canal+. W ostatnim etapie o pakiet na pokazywanie wszystkich meczów rywalizowały już tylko dwie ostatnie. - Gdy cena przekroczyła 20 mln euro, Orange się wycofał, a sam Canal+ nie dał rady. nSport dał prawie 20 mln euro - twierdzi osoba bliska przetargowi, powołując się na źródła w UEFA. Trzy lata temu nSport za prawo do pokazywania wszystkich meczów zapłacił 13,5 mln euro.

TVP i Polsat rywalizowały o pakiet dla telewizji otwartej. Trzy lata temu telewizja publiczna za możliwość pokazywania jednego meczu w tygodniu i skrótów zapłaciła 3,5 mln euro. Teraz dawała 1,5 mln więcej. Polsat przebił jej ofertę i dokupił pakiet na pokazywanie drugiego spotkania. W sumie miał zapłacić prawie 10 mln euro.

Lada chwila polskie stacje będą rywalizować raz jeszcze. W piątek wygasa termin składania ofert na pokazywanie Ligi Europejskiej, czyli następczyni Pucharu UEFA. Pierwszy raz te prawa są sprzedawane przez UEFA. Wcześniej handlowały nimi kluby.
Źródło: Gazeta Wyborcza

TVP po raz drugi przegrywa z Polastem prawa do pokazywania najlepszych rozgrywek Europy. Czemu akurat dziwić się nie można ,choć warto podkreślić że TVP ma Mundiale w 2010 i 2014 i EURO 2012.- chyba zwyczajnie zabrakło im kasy
Ciekawa jest sytuacja , że pakiet otwarty będzie w Polsacie - czyli podejrzewam tak jak to miało już miejsce w przeszłości -( bo będą pokazywane 2 mecze w tygodniu a nie ja do tej pory tylko 1 ) wtorkowy mecz w TV 4 a środowy w Polsacie i skróty również trafiają na antenę stacji ze słoneczkiem.
Można powiedzieć Borek i Kołtoń wraca do Champions League szkoda tylko..... Szpakowskiego
NOWA ERA W TVN
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: nsport

Post autor: TVN_FAN »

Wcale nie dziwi mnie to, że nsport tak zawzięcie walczyło o "LM" - w innym przypadku kompletnie nic by już tam ciekawego nie było. Liga Mistrzów to jedyny wartościowy towar jaki posiada "nsport" i gdyby przegrali batalię myślę, że bardzo źle to by się skończyło dla stacji.
ZIMA
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: nsport

Post autor: ~ »

Kryptoreklama? :P :
Obrazek
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: nsport

Post autor: kamilkomentuje »

N sport to wdg. mnie najlepszy kanał sportowy w PL. Powód: Liga Mistrzów, wprowadzenie innowacyjnych rozwiazań np. kilka meczy jednocześnie. To jest odbry kanał sportowy. Chociaż nie powiem, ale marzy mi się w NSporcie Liga Europejska, F1, LIO czy ZIO, może Mundial 20XX, czy Euro 20XX... ale to na razie marzenia.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: nsport

Post autor: DJ Ice »

nSport to kanał głównie prezentujący wiadomości sportowe i po to w głównej mierze został stworzony. Polsat Sport i reszta bardziej mi się podobają jeśli chodzi o sam sport..
Ale rzeczywiście jeśli ktoś chce zasięgnąć więcej info - to włącza sportowy kanał informacyjny - nSport. Choć dobre wrażenie zrobił na mnie Orange Sport Info.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: nsport

Post autor: kamilkomentuje »

Na mnie również. Achhhh... fajnie by było gdyby do nki dołączyły np. O Sport, C+ itp. No ale to nie w tym wątku...
Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: nsport

Post autor: a-j-p »

Moja kablówka wczoraj w końcu włączyła nsport do swojej oferty i muszę powiedzieć ... ,że tak beznadziejnej oprawy graficznej i dźwiękowej w tv sportowej to chyba nie widziałem nigdy.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: nsport

Post autor: incognito »

A gdyby nie prawa do Ligi mistrzów - w badaniach oglądalności nie byliby nawet odnotowywani :lol2:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: nsport

Post autor: matik »

kanał nSport od pewnego czasu nie emituje serwisów informacyjnych. Dodatkowo ITI Neovision o połowę zredukował zespół nSport. Jak podaje październikowy Press, pracę straciło 20 z 40 osób zatrudnionych w stacji. Pożegnano się np. z większością wydawców. Dziennikarze cięcia w zatrudnieniu wiążą z planowaną sprzedażą Grupy TVN
http://media2.pl/media/84218-nSport-HD- ... y-www.html
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: nsport

Post autor: matik »

Coś pozytywnego dzieje się w nSporcie :)
http://www.tvnfakty.pl/koniec_marazmu_w_nsporcie
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: nsport

Post autor: avatar »

Wirtualne studio dopadło nawet nSport. :hmm:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: nsport

Post autor: matik »

Pamiętam, jak chyba w dniu startu igrzysk w Faktach po Południu pokazali to studio. Utrzymane w czarnych kolorach
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: nsport

Post autor: matik »

avatar pisze:Wirtualne studio dopadło nawet nSport. :hmm:
Chyba tym razem możemy wybaczyć, gdyż mają zupełnie nowe realnie studio
Fotografie zamieszczone przez użytkownika Peter Parker na forum Satkuriera
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php ... 74#p661274
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości