ITVN / ITVN Extra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: ITVN

Post autor: r_r16 »

ITVN zmieniła oprawę graficzną. Z tego co widzę jest ona teraz identyczna, jak oprawa TVN.
http://e.itvn.pl/news/2788/view
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ITVN

Post autor: Frazes »

Ja dość dawno nie zaglądałem już na to forum, ale wczoraj szukając informacji na całkiem inny temat natknąłem się na stronę "TVN" dla reklamodawców i była tam prezentacja wielkanocnej ramówki "ITVN", która mnie przyznam zszokowała, bo przynajmniej dla mnie jest O WIELE fajniejsza i bardziej różnorodna od tego co jest serwowane w krajowym "TVN" (nowsze filmy fabularne, dokumentalne, a nawet koncerty, których w polskim "TVN" przecież W OGÓLE nie ma !) i ja się w związku z tym chcę zapytać: dlaczego widzowie w Polsce dostają gorszy kanał, niż Ci zagranicą???

Przecież głównym źródłem dochodów "TVN" są chyba reklamy emitowane na polskich kanałach, więc to o nas tu w kraju powinni bardziej dbać !

A co Wy o tym myślicie???

http://www.tvn7.pl/grupatvn/advertising/723/news

http://gfx.tvn.pl/downloadsFile/00/34/3 ... n_2012.doc
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: ITVN

Post autor: Peter Parker »

W sobotę 29.09 o 21:45 na iTVN:
Fajbusiewicz na tropie
Cykl SOBOTNIE CRIME-STORY
Seriali dokumentalno – fabularnych
Polska,
rok produkcji 2012
Michał Fajbusiewicz - twórca magazynu „997” - próbuje wraz z widzami programu rozwikłać sprawy przestępstw nie rozwiązanych przez Policję.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Fajbusiewicz prowadzi ten program od roku dla portalu onet.pl.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: ITVN

Post autor: Ksero »

Szkoda, że tego programu nie ma w głównym TVN.
KKK
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: ITVN

Post autor: Adrian ;P »

Ciekawa sytuacja, że serial "Anna German" pokaże iTVN
http://reklama.tvn.pl/aktualnosci/anna- ... 24948.html
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

ITVN Extra

Post autor: arturoo »

Jak podaje press.pl Grupa TVN, wystąpiła z wnioskiem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie jej koncesji dla kanału TVN International Extra
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... la-Polonii
Projekt iTVN Extra jest trzecim, zaraz po TVN Fabuła i TVN Sportive, który grupa TVN chce uruchomić w najbliższym czasie.
Grupa TVN w swoim podrfoli posiada jeszcze jeden kanał skierowany do Polaków mieszkających za granicami kraju, TVN International (w skrócie iTVN), który na rynku jest od 2004r. Można go oglądać w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytani, USA, Kanadzie i Australii. Kanał nie jest niestety dostępny w Polsce.
Ciekaw jestem jaki pomysł na ten kanał ma TVN, skoro wystąpił z wnioskiem do KRRiT? Czy to ma być takie polonijne TVN7, same powtórki z głównej anteny i nic więcej?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: iTVN Extra

Post autor: r_r16 »

Warto wspomniec takze, ze od kilku lat kanal iTVN nadaje tak naprawde jako dwa kanaly. Na oficjalnej stronie stacji mozna przeczytac, ze istnieje kanal iTVN oraz iTVN West.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: iTVN Extra

Post autor: Camilo »

arturoo pisze:Czy to ma być takie polonijne TVN7, same powtórki z głównej anteny i nic więcej?
Mając w tej chwili w Polsce kilka przyzwoitych kanałów tematycznych, wypełnienie ramówki dla ewentualnego iTVN Extra, nie powinno być większym problemem.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: iTVN Extra

Post autor: arturoo »

To nie jest temat na takie wywody, ale dlaczego w takim razie w TVN7 nie znajdują się programy z TVN Turbo czy TVN Style? Dlaczego nie są w stanie poświęcić 30 minut by pokazać serwis informacyjny TVN24 w TVN7 tylko pokazują Telezakupy Mango
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: ITVN Extra

Post autor: Trzeciak »

Kanał rusza już dziś. Na razie dostępny będzie u nielicznych operatorów w USA i Niemczech: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/it ... tyczny-tvn
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: iTVN Extra

Post autor: Ksero »

arturoo pisze:To nie jest temat na takie wywody, ale dlaczego w takim razie w TVN7 nie znajdują się programy z TVN Turbo czy TVN Style? Dlaczego nie są w stanie poświęcić 30 minut by pokazać serwis informacyjny TVN24 w TVN7 tylko pokazują Telezakupy Mango
Pewnie dlatego, że kanały takie jak TVN24, TVN Style czy TVN Turbo są stacjami płatnymi, oferowanymi w podstawowych pakietach w kablówkach i na platformach satelitarnych. Przyznaję, ramówka TVN7 nie porywa, ale część postulatów, które napisałeś stara się spełniać TTV, w którym znajduje się program informacyjny Express, programy dla kobiet i dla mężczyzn.
KKK
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: ITVN / ITVN Extra

Post autor: michal_borkowski »

TTV produkuje swój serwis, a w TVN7 faktycznie mogliby zamieszczać powtórki, np. Ranking Mazura czy Ciąg Dalszy Nastąpił - programy o nieco luźniejszej formule.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: ITVN / ITVN Extra

Post autor: Camilo »

@Ksero idealnie wyjaśnił tę kwestię. Nie po to TVN24, TVN Style czy TVN Turbo są płatne, by wrzucać ich programy do darmowego DVB-T. Mijałoby się to z celem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości