TVN Warszawa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: TVN Warszawa

Post autor: ziom »

rogi pisze:Weronika Wawrzkowicz w Radiu Chilli Zet. - Chciałbym żeby ponownie wróciła do TVN Style. Albo do DDTVN.
Wojciecha Jermakowa jakiś czas temu widziałem jako reportera w "Kawie czy herbacie" w TVP.
Potwierdzam. Pracował też za kulisami tegorocznego festiwalu w Opolu.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: rogi »

A tak w ogóle, to grupa ITI popełniła wielki błąd kończąc emisję stacji. Nie jestem z Warszawy, ale chętnie włączałem ten kanał.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: TVN Warszawa

Post autor: Pavloo »

Ja też nie jestem ze 100licy, a często oglądałem TVN Warszawa.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

rogi pisze:Weronika Wawrzkowicz w Radiu Chilli Zet.
Od września też w TVP2 - więcej info w jej wątku na forum.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN Warszawa

Post autor: avatar »

Czy studio TVN Warszawa nie zostało rozebrane?
Na stronie http://agency.tvn.pl jest ono do dyspozycji. :uhh:
Dla czego TTV z niego nie nadaje?
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

avatar pisze:Czy studio TVN Warszawa nie zostało rozebrane?
Takie informacje pojawiły się bardzo szybko po zamknięciu stacji, od samych reporterów stacji i do tej pory sądziłem, że to prawda. Tylko czy to nie są po prostu nieaktualne zdjęcia, bo parę takowych jest na ich stronie? I w opisie studia jest coś takiego: Widok: scenografia studia zmienia się zgodnie z zapotrzebowaniem, a przy innych lokalizacjach jest ujęte, że chodzi o newsroom TVN24 lub studio z widokiem na PKiN. :mhm: Zastanawiające jest to.
avatar pisze:Dla czego TTV z niego nie nadaje?
Jak TVN zaczął wprowadzać studia wirtualne mówiło się o obniżeniu kosztów. Może rzeczywiście taniej jest nadawać z zielonego pomieszczenia? Bo wiadomo, że TTV ma ograniczony budżet, skoro teraz na wakacje prawie wszystko zawiesili.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

Od dziś TVN Warszawa korzysta z nowego adresu internetowego :arrow: http://www.tvnwarszawa.tvn24.pl
Adres bez końcówki tvn24 działa przekierowując na nowy adres.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN Warszawa

Post autor: 3405t »

matik pisze:Od dziś TVN Warszawa korzysta z nowego adresu internetowego :arrow: http://www.tvnwarszawa.tvn24.pl
Adres bez końcówki tvn24 działa przekierowując na nowy adres.
Moim zdaniem TVN Warszawa teraz będzie zależniejsza od TVN24
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:Jak TVN zaczął wprowadzać studia wirtualne mówiło się o obniżeniu kosztów.
Bo taniej było nanieść komputerową grafikę aniżeli dla każdego programu wybudować oddzielne studio i je utrzymać.
Kłopot w tym przypadku polega na tym, że studio zostało wybudowane i stoi puste. Nie sądzę, by zainteresowanie wynajmem było ogromne, bo po co to komu? A szkoda, bo studio jest całkiem fajne - ma wiele stanowisk, jest przestrzenne, a do tego utrzymane w ciepłej i nowoczesnej aranżacji. Samo przeniesienie się tam bardzo by TTV pomogło. Studio wirtualne nie ma żadnego klimatu.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: TVN Warszawa

Post autor: pkp »

na profilu "Faktów" TVN na Facebooku jest zdjęcie K. Kolendy-Zaleskiej z prof. Brzezińskim, czy Kolenda-Zaleska nie trzyma przypadkiem w ręku podkładki z logiem TVN Warszawa?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

Ano trzyma, chciałem właśnie o tym napisać ;)
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: TVN Warszawa

Post autor: pkp »

ale to była zajebista stacja, tyle osób pisało o tym, żeby jej nie likwidowano, gdyby dzisiaj była to bym ją oglądał a nie TVN24, które też lubię
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

To była w 100 proc. świetna stacja.
-Poranek z najważniejszymi informacjami ze stolicy, pogodą, traffic z ulic co ok. 15 minut, ciekawe reportaże.
-Miejski reporter Igora Sokołowskiego z czasem się wyrobił i był ekstra programem. Żałuję, że nie ma czegoś takiego w TVN24 czy też TTV (Blisko ludzi jednak zbyt znacznie odbiega od tego programu)
-Stolica - tu już program tylko dobry - za bardzo czasem się skupiali na błahostkach (np. reporter stacji, który utknął w toalecie na stacji Warszawa Śródmieście)
-Rytm Miasta za często zmieniał formułę, ale dało się oglądać.
Do tego wiele ciekawych magazynów własnej produkcji, których niestety z czasem było coraz mniej. No i co najważniejsze, potrafili w nagłych sytuacjach nadawać programy specjalne np. od 6 rano, dzień po wyborach; przez całą niedzielę Miejski Reporter na żywo, jak była powódź, akcja spod KDT od samego rana do wieczora; po 23:00 jak jeszcze o tej godzinie raz zdarzyło się, że pół miasta stało w korkach, po bardzo intensywnych opadach deszczu, które zalały większość ulic. Tym naprawdę żyło miasto, to nie były jakieś tematy zastępcze, co by sobie oglądalność podnieść. Takie rzeczy się pamięta. Stacja szybko reagowała, zdarzało się, że nawet reporterzy stacji nadawali czasem dla tvn24. Ja do tej pory żałuję, że nie ma już tego świetnego kanału. Portal tvnwarszawa.tvn24.pl to nie to samo. Wartość merytoryczna po zamknięciu stacji spadła na łeb na szyje, przez pierwsze dni, nawet prawie w ogóle nie był aktualizowany.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVN Warszawa

Post autor: lukaszbialas »

TTV miała być taką ogólnopolską wersją TVN Warszawa. Niestety nie jest. Nawet na dobre nie rozkręcili Poranków już z nicj zrezygnowali. Wieczorny talk-show na żywo w dni powszednie utrzymał się tylko kilka miesięcy. Coraz mniej programów własnych, coraz więcej powtórek z innych anten TVN. Ostatnio na konferencji prasowej właściciele TVN zapowiadali, że w 2013 roku nie planują uruchomienia nowych kanałów tematycznych, chcą się skupić na rozwoju TTV. Ciekawy jestem czy dotrzymają słowa.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: Ksero »

Zgadzam się, że TVN Warszawa była świetnym programem. Teraz ITI jest ostrożne w stosunku do TTV.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość