TVN Warszawa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

TVN Warszawa

Post autor: Enceladus »

Kolejny juÂż kanaÂł Grupy ITI wystartuje najwczeÂśniej w czerwcu 2008 roku: http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=37102
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

lol a póŸniej niech robi¹ w ca³ej Polsce.

To bĂŞdzie zapewne coÂś takiego jak TVP3 regionalna
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Lepiej ¿eby tworzyli wiêksze kana³y dla wiêkszej grupy odbiorców. Bo póŸniej co TVN Kraków, Gdaùsk, Wroc³aw itd? Obrazek Chyba, ¿e bêd¹ chcieli stworzyÌ coœ na wzór w³aœnie TVP 3 Regionalna. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kracha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Grudzi?dz
Kontakt:

tvn

Post autor: kracha »

W sumie stworzenie regionalnych stacji tvn nie byÂłoby takie zÂłe: kaÂżdy by miaÂł "swĂłj" tvn :tanczy:
::i love tvn:: it's new lifestyle!

Zapraszam do ?ci?gania tapet z serii i love tvn na http://www.itvn.prv.pl!

Nowa tapeta tvn ju? dost?pna na http://www.itvn.prv.pl!
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

No.... w sumie to dobry pomysl. Tylko zawsze denerwowala mnie degradacja Lodzi w tvn24. Zawsze najwazniejsza Warszawa, potem Gdansk, Katowice, Szczecin, Poznan, Krakow, a Lodz zawsze tak na samym koncu. Najgoretszym momentem w Lodzi byly przesluchania w lodzkiej prokuraturze na Kilinskiego. Ale wracajac do tematu, to fajnie byloby, gdyby TVN zainwestowal w takie kanaly regionalne, jak TVP3 Regionalna. Nie wiem, czy pamietacie, ale pare lat temu byly Fakty Regionalne, to tez byl dobry pomysl. A w zasadzie w wielu miastach brakuje telewizji, z ktorych mozna byloby sie dowiedziec o nowosciach w miescie. Wiec, jesli TVN Stolica to ja proponuje takze TVN Lodz i inne miasta.
:lol:
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zgadzam siĂŞ -kaÂżde duÂże miasto powinno mieĂŚ swĂłj kanaÂł tvn :cicho:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

adam pisze:Zgadzam siĂŞ -kaÂżde duÂże miasto powinno mieĂŚ swĂłj kanaÂł tvn :cicho:
Z jednej strony to duÂże koszta, z drugiej wiĂŞksze mozliwoÂści dla tvn24...
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

jestem dosyÌ sceptyczny. rozumiem ze to by³ by nowy kana³ - nie jak w przypadku tvp3 tylko pasmo regionalne na kanale ogólnokrajowym. a ten nowy kana³ sta³by siê du¿¹ konkurencj¹ dla tvn24. i odby³aby siê bratobójcza walka. co innnego gdyby wprowadziÌ pasma regionalne...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

W przypadku kanaÂłu nadawanego drogÂą satelitarnÂą nie ma chyba moÂżliwoÂści rozdzielenia sygnaÂłu na regiony, wiĂŞc osobne pasma regionalne sÂą wykluczone :arrow:
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

arrow pisze:W przypadku kanaÂłu nadawanego drogÂą satelitarnÂą nie ma chyba moÂżliwoÂści rozdzielenia sygnaÂłu na regiony, wiĂŞc osobne pasma regionalne sÂą wykluczone :arrow:
sÂłuszna uwaga.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

S¹dzê, ¿e TVN nie ma zamiaru stworzenia sieci regionalnych kana³ów, a stacj¹ warszawsk¹ zamierza jedynie - jak powiedzia³ Pieczyùski - odci¹¿yÌ TVN 24 od informacji ze stolicy. Uwa¿am jednak, ¿e taka telewizja nie mo¿e liczyÌ w Warszawie na ogromn¹ ogl¹dalnoœÌ. Z doœwiadczenia wiem, ¿e Warszawiacy prawie w ogóle nie ogl¹daj¹ telewizji. A od informacji lokalnych, wywiadów i komentarzy mamy ju¿ mnóstwo stacji radiowych, przede wszystkim Radio Victoria i Radio Warszawa.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

Chyba jednak ma takie plany, skoro jeÂśli wypali TVN Warszawa to w planach jest TVN ÂŚlÂąsk.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Liber pisze:Chyba jednak ma takie plany, skoro jeÂśli wypali TVN Warszawa to w planach jest TVN ÂŚlÂąsk.
Jednak nie - to informacja oficjalna, ktĂłrÂą podaje dziÂś serwis WirtualneMedia, cytujÂąc Olgierda DobrzyĂąskiego.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

CzyÂżby TVN Warszawa nie miaÂł byĂŚ jedynÂą lokalnÂą stacjÂą TVN? Wg informacji portalu dziennikarze.info po uruchomieniu TVN Warszawa pod koniec przyszÂłego roku Grupa TVN bĂŞdzie rozwaÂżaÂła podobne inwestycje w innych miastach.

Z pewnoÂściÂą koszt takiego przedsiĂŞwziĂŞcia byÂłby ogromny.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dziwne, bo jakiœ czas temu Piotr Walter mówi³ w wywiadzie dla "GP", ¿e TVN Warszawa jest jedyn¹ stacj¹ lokaln¹, któr¹ TVN zamierza uruchomiÌ; g³ównie po to, by odci¹¿yÌ od wielu informacji TVN24. Poza tym TVN Warszawa bêdzie kana³em informacyjnym, a ja jakoœ niepotrafiê sobie wyobraziÌ, ¿eby w ka¿dym województwie tworzyÌ osobne redakcje, skoro ju¿ dziœ s¹ miejsca, gdzie nie mo¿na znaleŸÌ nawet zwyk³ego reportera. Nie opiera³bym siê na "doniesieniach" jakiegoœ niszowego serwisu... - takie jest moje zdanie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości