Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Najlepsza strona internetowa

Post autor: skorupa2006 »

http://web.archive.org/web/20050101020342/tvn.pl/
Dla tych którzy chcą przypomnieć sobie wg mnie najlepiej zrobioną stronę w internecie. Oczywiście przez MaxWebera. To ta firma zrobiła najlepsze strony dla ITI. Teraz zaprzyjaźnili się z Artegence i strony mają paskudne ;(
bartekwalasek133
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 15:01
Lokalizacja: TVN

Re: Najlepsza strona internetowa

Post autor: bartekwalasek133 »

Moje ulubione to tvnplayer.pl, tvn24.pl, tvnmeteo.pl, tvn.pl a reszta ma jeszcze stary nieaktualny wygląd.

Mogli by zrobić tak samo co na tvn.pl tyle że inny kolor - TVN7 fioletowy, TVN Turbo czarny, TVN Style tak jak w oprawie graficznej, iTVN prawie tak samo co na TVN.pl

Ulubione też substrony TVN-u: .tvn.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Post autor: r_r16 »

Nie ma chyba zbiorczego wątku na temat internetowych serwisów TVN, a to, co chcę napisać pasuje właśnie do takiego tematu. Otóż przed chwilą całkowicie "z głupa" wszedłem na itvn.pl i co widzę? ITVN, TVN7, TVN Turbo i TVN Style dostały nowe strony. Zdecydowanie na pierwszy rzut oka ładniejsza, jednak ogólnie sprawia wrażenie skromniejszej, jeśli chodzi o design i wyeksponowanie elementów. Strony zostały wyglądem upodobnione i zsynchronizowane do głównej tvn.pl.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN Online

Post autor: Ksero »

Świetnie, że ktoś poszedł po rozum do głowy i od kilku miesięcy ramówki na stronach TVN są ułożone normalnie, a nie jak do tej pory poprzez przewijanie, które było nieintuicyjne.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości