RMF FM

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: RMF FM

Post autor: Faktomaniak »

Dziś mija 20 lat od kiedy RMF FM rozpoczęło nadawanie .
Wszystkim twórcom dziennikarzom a także słuchaczom aby te kolejne lata pokazywały pełne wizjonerstwo które udało się zrealizować co pokazały te dwie dekady RMF FM
NOWA ERA W TVN
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: RMF FM

Post autor: Łukasz »

Super strona została przygotowana z tej okazji: http://20lat.rmf.fm/tiki-index.php

Pełno filmów, archiwalnych jingli, wydań "Faktów", wspomnień... Od rana przeglądam. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: RMF FM

Post autor: maxxx »

Bardzo fajna ta strona :) Też trochę już przy niej posiedziałem i na pewno jeszcze w wolnej chwili wróce.
Nie mogę uwierzyć, że to 20 lat-jak to dziec..tfu radio wyrosło :lol2: W zasadzie to jestem słuchaczem z 20-letnim stażem, były momenty kryzysowe, nie ukrywam :spiewa: Właśnie sobie przypomniałem, że jak miałem kilka lat na karku, to nie wiedzieć skąd znalazłem gdzies w gazecie wielką naklejkę RMFu ze sławnym smokiem, po czym nakleiłem Ją na telewizorze, centralnie na ekranie UNITRY :hmm: Można się domyślić, że długo tam nie powisiała :lol2: Dawno, dawno to było.. :shock:
Szkoda, że z czasem się skomercjalizowali, wypadło wiele fajnych audycji na rzecz muzyki, ale taki był wymóg czasów, by utrzymac słuchalność. Na pewno trzeba pochwalić rmfowskie "Fakty", flagowy produkt 8) Także sentyment jest i oby pozostał na kolejne 20 lat i więcej..RADIO..MUZYKA..FAKTY..RMF FM!
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Odświeżyli dziś wygląd strony głównej i uruchomili oddzielny portal informacyjny pod adresem http://www.rmf24.pl/.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: RMF FM

Post autor: ziom »

Z pierwszych informacji dotyczących jesiennej ramówki RMF FM wynika że program wieczorny poprowadzi Małgorzata Kościelniak dziennikarka RMFu od 2001 roku. Przed urlopem macierzyńskim przez kilka lat była gospodynią pasma 9-12.
Już niedługo szczegóły jesiennej ramówki krakowskiego radia z Kopca Kościuszki.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: RMF FM

Post autor: ziom »

Już jest jesienna ramówka RMF FM
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... nId,295155
Prawie nic nowego spadł chyba magazyn muzyczny TEN TOP Marcina Jędrycha brak w ramówce Roberta Konatowicza.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: RMF FM

Post autor: ziom »

Z początkiem września z RMFu odszedł jeden z najbardziej znanych głosów w Polsce - Robert Konatowicz
http://mediafm.net/radio/27222,Robert-K ... RMF-u.html
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: RMF FM

Post autor: maxxx »

Zmiany w ramówce rzekłbym kosmetyczne. Najbardziej liczę na Małgorzate Kościelniakową (jak sama często o sobie mówi :lol2: ).Po tym kumulacyjnym wakacyjnym odmóżdżeniu przyda się słuchaczom i Jej samej trochę wieczornego spokoju i melancholii. Zresztą Jej cudny radiowy głos gwarantuje wiele więcej pozytywnych emocji 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ta rozgłośnia zrobiła się od niedawna tak komercyjna, że aż przestałem ich słuchać. Jedynym przerywnikiem - poza reklamami - stały się przypomnienia o wakacyjnych konkursach. Na dodatek dzień w dzień grają te same, mocno już oklepane piosenki. Tinę Turner to mi obrzydzili do tego stopnia, że aż mnie skręca, gdy słyszę "Simply the best". Jedynym plusem jest 75 stacji tematycznych w ramach Miasta muzyki, których można słuchać na iPhonie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

Camilo pisze:Ta rozgłośnia zrobiła się od niedawna tak komercyjna, że aż przestałem ich słuchać. Jedynym przerywnikiem - poza reklamami - stały się przypomnienia o wakacyjnych konkursach. Na dodatek dzień w dzień grają te same, mocno już oklepane piosenki.
Camilo dobrze mówi. Coraz częściej przełączam się na Radio Zet. W RMFie piosenki się powtarzają. Chyba nie pomylę się jak napiszę, że jeden tytuł potrafią zagrać 3-4 razy na dzień. A najgorsze (dla mnie) jest to, że często puszczają Lady Gagę, której po prostu nie trawię. Jedyne co jest dobre w tej stacji to Fakty.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: RMF FM

Post autor: maxxx »

To prawda co piszecie, strasznie obniżyli loty ostatnimi latami. Coraz mniej starej gwardii, osobowości, coraz więcej miałkiej muzycznej papki.
Ja tak posłuchuje-bo trudno też mnie nazwać jakimś wiernym słuchaczem głownie ze względu na Fakty. Informacje są naprawdę szybkie, sprawne i na poziomie.To trzeba uczciwie RMFowi przyznać.No i genialna Małgorzata Kościelniak 8) .
Ale i tak mam sentyment , szczególnie do tego rmfu z późniejszych lat 90tych.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: RMF FM

Post autor: ziom »

Trzy 30 sekundowe wejscia w ciagu godziny tak wyglada obecny dyżur prezenterski w Rmfce
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: RMF FM

Post autor: Faktomaniak »

Po odejściu z końcem sierpnia Roberta Konatowicza z RMF FM ze stacja juz w niedziele rozstanie sie jej kolejna gwiazda Małgorzata Kościelniak.
Po ponad dziewięciu latach z krakowską stacją żegna się Małgorzata Kościelniak. To już kolejne w ostatnim czasie odejście znanego głosu RMF - we wrześniu ze stacją rozstał się Robert Konatowicz.
- To mój ostatni tydzień pracy
na antenie RMF-u, ostatni program w niedzielę, 24 października. To już dziewięć i pół roku mówiłam do Was i byłam z Wami w RMF FM - informuje na swoim blogu Małgorzata Kościelniak.

Dziennikarka w RMF FM pracowała od kwietnia 2001 roku, ostatnio była współprowadzącą wieczorny program
"Miasto muzyki". Kościelniak nie zdradza powodów rozstania z RMF oraz swoich planów zawodowych na przyszłość.

"Dziękuję Wam. Za obecność. Wierność. Listów tysiące, słowa, życzenia i otwartość. Za te wszystkie wspólne
programy, za odbieranie telefonów, radość najprostszą, zabawę, codzienne brnięcie z wdziękiem a czasem z bólem- przez
te nasze dni
powszednie" - napisała do słuchaczy Kościelniak.
Żródło: Media 2

Jestem słuchaczem RMF-u ale zupełnie niewiem co szefostwo stacji ostatnimi czasy wyprawia.
Robią duży błąd pozwalając Gosi na odejście
NOWA ERA W TVN
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: RMF FM

Post autor: maxxx »

Już dawno przewidziałem, że tak to się skończy, cała ta degradacja na późny wieczór to już był zły znak..nie rozumiem jak można takiego kogoś pozbywać się lekką ręka. Pani Małgosia po niemal 10 latach powinna mieć taką pozycję w firmie, że sama powinna sobie wyznaczać godziny dyżurów, które Jej najbardziej odpowiadają. W 200% na to zasługuje 8)
Wpis na blogu piękny, sentymentalny. Jedynie żałuje tego, że nie uchyliła rąbka tajemnicy, co do swoich planow zawodowych. Ale przypuszczam, że to dlatego, że na blogu rmfowym nie wypadało.
Bardzo licze na to, że ewentualne nowe wcielenia beda również ogólnodostępne słuchaczom (widzom?). Bo jeśli NAJfantastyczniejszego głosu radiowego miałoby nie być w eterze, to byłaby to zbrodnia przeciwko ludzkości :plus:

A Robert Konatowicz ponoć wraca.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Małgorzata Kościelniak od maja 2011 roku jest redaktor naczelną chojnickiego Radia Weekend FM:
http://weekendfm.pl/?n=35143
Na 22 urodziny tj. 15 stycznia RMF zmieni swoją stronę internetową:
http://mediafm.net/radio/34701,RMF-FM-z ... etowa.html
i podkład muzyczny w serwisach informacyjnych - Faktach RMF FM:
http://mediafm.net/radio/34712,RMF-FM-z ... rwisy.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości