Ipla

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Ipla

Post autor: qmate »

Pewnie części osób obiła się o uszy aplikacja ipla. Bardzo fajny program, do oglądania różnych produkcji Polsatu i Czwórki. Ja po raz pierwszy spotkałem się z programem podczas transmisji festiwalu TOPtrendy, ale wtedy można było oglądać tylko ten festiwal i mecze Euro. Wczoraj czy przedwczoraj ściągnąłem ten program ponownie i zaskoczenie: można oglądać bardzo wiele seriali i innych produkcji, m.in. Wydarzenia, Włatcy Móch, Świat Według Kiepskich, Rodzinę Zastępczą, Daleko od Noszy, Jak Oni Spiewają, Fabryka Gwiazd i wiele wiele innych. Najlepsze jest to, że wszystko jest całkowicie za darmo! Ilość materiałów jest bardzo duża, ja np. zdążyłem już przejrzeć (jeszcze nie obejrzeć), że jest większość, jeśli nie wszystkie odcinki Rodziny Zastępczej. Fajnie 8) 8) 8) Na Plejadzie za pięć dni dostępu do kilku produkcji trzeba zapłacić od 12 do 25 zł, a tu tyle tego i za darmo! Oby na zawsze (w umowie licencyjnej programu pisze, że udostępniają to za darmo i mam nadzieję, że tak pozostanie).

Polecam ten program, bo to, że obecne produkcje Polsatu może mnie osobiście nie zachwycają, to warto sięgnąć do pierwszych odcinków seriali np. Rodziny Zastępczej 10 lat temu.
//////////
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: ipla

Post autor: lukasz92_1992 »

Fajnie by bylo gdyby tez TVN udostepnil swoje arciwalne materialy i uruchomil taki w pelni darmowy serwis ze swoimi programami. Jednak prawde mowiac wydaje mi sie to nierealne poniewaz istnieje juz wypozyczalnia na Plejadzie jednk jest ona platna. ;(
esje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 29 wrz 2009, 15:11

Re: ipla

Post autor: esje »

Ipla jest już dostępna nie tylko na windowsa, ale także maca i linuxa.
faktycznie jest bezpłatna i zostawia plejadę daleko w tyle.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: ipla

Post autor: Camilo »

Do końca roku bezpłatnie w ipla można oglądać takie filmy jak "Wałęsa. Człowiek z nadziei" czy "Biała i strzała podbijają kosmos", gdzie jednego z bohaterów dubbinguje Tomasz Lis.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Ipla

Post autor: Maciek_POZ »

Ipla zaliczyła przy meczach Euro 2016 spektakularną wpadkę. Wszyscy ci, którzy wykupili dostęp do transmisji za całe 99 zł mogli przeklinać tnący się streaming. Portale społecznościowe pękały od negatywnych komentarzy, czemu zresztą trudno się dziwić - w końcu ludzie zapłacili za coś, co nie do końca działało...
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kl ... nternautow
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości