Radio Zet

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Radio Zet

Post autor: Trzeciak »

Jeżeli sam z siebie żartuje (i to nawet z własnego nazwiska), to nie widzę żadnego problemu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

"Już teraz możecie na chwilę stać się częścią zespołu Radia ZET" - tak do wzięciu udziału w licytacji WOSP zachęca stacja. Osoba, która zwycięży w licytacji, spędzi w rozgłośni cały dzień. Przyjrzy się radiowej kuchni, odwiedzi newsroom, a przewodnikiem będzie m.in Szymon Majewski. "Dowiecie się, jak dział wóz transmisyjny, przygotujecie swój własny materiał informacyjny wspólnie z reporterami i będziecie specjalnymi gośćmi porannego „Dzień Dobry Bardzo” - czytamy. Dzień w Radiu Zet można licytować do 26 stycznia.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Radio Zet

Post autor: Maciek_POZ »

No to wybraniec przeżyje ciekawą przygodę - o ile miałem okazję być kiedyś w gmachu telewizji (lokalnej co prawda, ale zawsze!), to w studiu radiowym nigdy nie byłem.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Ta przygoda wyceniana jest na razie na ponad 6 tysięcy złotych. Trening biegowy i śniadanie (wegetariańskie) z Moniką Olejnik jest, póki co, warte o połowę mniej.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Wraz z nadejściem nowego roku, z ramówki Radia Zet zniknęła - bez szumnego pogrzebu - audycja Czesława Mozila.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

W trakcie wywiadu z Piotrem Kraśko, prowadząca Gościa Radia Zet, Monika Olejnik, podczas przechodzenia z anteny rozgłośni na stronę radiozet.pl, przypomniała, że rozmowę nie tylko słychać, ale i widać ("Wielu polityków popełnia gafy"). Czyżby bała się, że jej kolega po fachu powie coś, czego by potem żałował?
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Radio Zet

Post autor: Maciek_POZ »

Pewnie bardziej chodzi o to, że w audycji radiowej gości jedynie słychać, a to jak przyjdą ubrani, czy będą robić głupie miny, czy też nawet przyjdą z jedzeniem (taka jedna pani to nawet w sali plenarnej Sejmu lubi wziąć coś na ząb) nie ma większego znaczenia. Gdy sygnał wizyjny idzie w internet to już trzeba uważać - wiadomo, przyczynek do memów może się znaleźć zawsze...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Tam ujęcie jest takie, że ciężko przełożyć to na mema. Co najwyżej - mógłby zacząć się zbyt swobodnie zachowywać.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

michal_borkowski pisze:Wraz z nadejściem nowego roku, z ramówki Radia Zet zniknęła - bez szumnego pogrzebu - audycja Czesława Mozila.
To nie był ko­niec, to na­wet nie był początek końca, to do­piero ko­niec początku - jak mawiał Churchill. Od teraz audycja będzie nadawana przez 4 dni w tygodniu - od poniedziałku do czwartku po 23.00.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Kilka minut (pocięty stary program). Ciężko nazwać to "audycją".
To tylko moje skromne zdanie
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Radio Zet

Post autor: maxxx »

a właśnie, bo słysze w Zetce jak reklamowany jest program Czesława.I co nie włącze po 23 to nie ma nic.Co jest grane? :D3
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

Niedzielny "Świat według blondynki" Beaty Pawlikowskiej wylatuje z anteny po 15 latach:
Serdecznie dziękuję wszystkim słuchaczom, z którymi spotykaliśmy się w każdą niedzielę na antenie Radia ZET!

Czułam Waszą obecność po drugiej stronie i czułam, że świetnie się znamy, nawet jeśli byliśmy nieznajomymi :)

Dziękuje Radiu ZET za możliwość prowadzenia programu „Świat według Blondynki” przez ponad piętnaście lat :)

Dzisiaj poprowadziłam ostatnią audycję z tego cyklu.

Radio ZET zaproponowało mi wprowadzenie zmian, na które nie chciałam się zgodzić. Próbowaliśmy osiągnąć kompromis, który zadowalałby obie strony, ale nie znaleźliśmy takiego kompromisu. W tej sytuacji było tylko jedno, uczciwe rozwiązanie: podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową współpracę i ruszyć dalej swoją drogą.

Nie wiem co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli.

Zmiany zawsze są dobre, bo uczą nowych umiejętności :)

No i wiadomo, że życie zabiera coś tylko po to, żeby zrobić miejsce na coś nowego.

Nie wiem czy jest dla mnie miejsce w radiu w Polsce, ale niezależnie od wszystkiego wiem, że BĘDZIE DOBRZE, bo uparcie, cierpliwie i z uśmiechem myślę pozytywnie i wierzę w Życie :)

Dziękuję i do uslyszenia!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Radio Zet

Post autor: lukaszbialas »

Halo Zet od poniedziałku do czwartku od 22.00 do 24.00, poprowadzi duet - Justyna Dżbik-Kluge która przechodzi do Zetki z Radiowej Jedynki i Marcin Łukasik (ma 21 lat) - wcześniej RMF FM. Ma to być podsumowanie dnia z udziałem słuchaczy. Oprócz tego w wiosennej ramówce Zetki, pojawi się niedzielne wydania Życia jak Marzenie (zamiast Świata według blondynki), program Szymona Majewskiego będzie nadawany w niedziele od 18.00 do 20.00 a audycja Czesława Mozila będzie nadawana w niedzielę od 23.00 do 24.00.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

Z duchem czasu podążają do granic absurdu. Od 20 marca nie można już nawet odsłuchać podcastu audycji "7 dnia tygodnia", tylko trzeba obejrzeć wersję wideo. Bardzo praktyczne do jazdy samochodem.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Wczorajsza audycja Mozilla była jakaś taka... krótsza. Halo Zet, jak na razie na plus - ciekawe na jak długo starczy zapału i tematów? Oby do wakacji!
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości