Radio Zet

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

I odpowiedzialność dyrektora programowego, który za ten transfer odpowiada, choć sama koncepcja talk show po 23 wydaje mi się dosyć dobrym kierunkiem w budowaniu własnej pozycji.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

I będzie co powtarzać w nocy, by spełniać warunki koncesji, bo ile można słuchać Wołoszańskiego i Nosela. Inna sprawa, że konsekwentna ramówka powinna składać się przynajmniej z 4 takich programów w tygodniu (pon-czw).
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Radio Zet

Post autor: matik »

Już lepszy Wołoszański i Nosel niż to co Eska Rock proponuje by zapełnić warunki koncesji (w weekendowe noce między 4 a 5:20 powtórki serwisów informacyjnych z całego tygodnia).
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

Obecnie przynajmniej 2 razy powtarzają też "Gościa Radia ZET", napewno po 1.00 i po 4.00. Ostatnio jadąc samochodem dałem im 2 szanse, i akurat za każdym razem rozpoczynała się ta sama rozmowa. :lol: RMF FM swój "Kontrwywiad" dzieli chociaż na części i łączy z zapowiedzią dnia.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

A jednak Zetka wraca do swoich korzeni - w programie "Życie jak Marzenie" red. Chełminiak, pewnie też z okazji 25-lecia stacji, proponuje dobrze znany z lat 90. konkurs: "Kuferek radia Zet". Choć to przecież zupełnie inne realia...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

No gry w statki bynajmniej nie proponuje.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

W poniedziałek - urodzinowy program, podczas którego będzie można usłyszeć setkę największych przebojów 25-lecia oraz historyczną oprawę dźwiękową.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

Tak wyglądały polityczne śniadania 17 lat temu
Obrazek

Dodam jeszcze, że 7 października nakładem Wydawnictwa Muchomor ukaże się wywiad-rzeka z Andrzejem Woyciechowskim, przeprowadzony na kilka miesięcy przed jego śmiercią. Jak wynika z zapowiedzi, ma być to "widziana oczami Woyciechowskiego historia powstania Radia ZET i początków wolnych mediów w Polsce, przeplatana wspomnieniami dziennikarzy Radia ZET i ludzi, z którymi pracował". Konfrontacja tamtych spojrzeń z dzisiejszymi obserwacjami może być miażdżąca. Możliwość przedpremierowej rezerwacji jest już na pewno w Empiku.

Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Warto dodać, że współpraca radia Zet i telewizji Polsat nie ogranicza się tylko do programu Polska Wybiera. Dziś o 21.30 w Polsat Play w ramach cyklu "Polacy w Świecie" - reportaż dziennikarzy tej stacji, A. Kołodziejskiej i T. Florkiewicza.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Zet

Post autor: Camilo »

A program był pod szyldem Radia ZET? Bo ten duet ma chyba dość swobodnie skonstruowane umowy, do niedawna oprócz pracy w radiu reklamowali syrop, a wcześniej Kołodziejska prowadziła dodatkowo "Galileo" w TV4, a Florkiewicz pracował dla TVN Warszawa.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Program był zapowiadany w Radiu Zet.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Słucham audycji Mozilla i zastanawiam się, czy on sam z gośćmi te listy pisze?
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Po serii tragicznych wydarzeń w Paryżu, wiadomości Radia Zet można usłyszeć częściej - teraz np. co pół godziny.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

"Cała się trzęsę. Jestem przesądna, więc nie miałam przygotowanego żadnego przemówienia" - tak zareagowała na wiadomość o tym, że została laureatką Nagrody Radia Zet im. A. Woyciechowskiego, dziennikarka "Gazety Wyborczej" Bianka Mikołajewska, wcześniej publikująca m.in. w Tygodniku "Polityka". Kapituła Nagrody doceniła jej rzetelność i konsekwencję w ponad 10-letnim tropieniu patologii SKOK-ów. "Nadchodzą trudne czasy dla dziennikarzy, którzy ujawniają nieprawidłowości i nigdy nie piszą tego, co chciałaby przeczytać o sobie władza. Warto robić to, w co się wierzy, na co tegoroczni nominowani są najlepszym dowodem" - stwierdziła laureatka.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Marek Starybrat, znany m.in z prowadzonego razem z Marcinem Sońtą i Marzeną Chełminiak "Poranka", przechodzi do Rock Radia. Zwolniony z Zetki dziennikarz poprowadzi tam popołudniowy blok pomiędzy 14 a 18 pod tytułem: "Chyba Twój stary". A podobno żarty z nazwiska nie są smieszne...
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości