Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: filipek24 »

piotrek888 pisze:Marcin Żebrowski - objawienie roku, ostatnich miesięcy, dał porankowi świeżość, którą zabrał Jakub Porada, ogląda się go fantastycznie, widać, że ma pomysł i nie kopiuje Kuźniara, co ważne, jest sobą, a to bardzo cenna cecha w tym zawodzie, widzowie go też polubili - co widać po mailach, z każdą współprowadzącą dogaduje się świetnie, dla mnie numer jeden :D
Zgadzam się, że jest objawieniem roku! Jest świetny w każdym programie :)
W zacytowanym przeze mnie poście pisze, że "dogaduje się świetnie z każdą prowadzącą" - zgadzam się :) Wcześniej kojarzyłem go tylko z duetu z D. Kaczmarek, którą uwielbiam oglądać , ale teraz pokazał, że z innymi Paniami w TVN dogaduje się równie dobrze :) Przyznam szczerze, że liczę , iż któregoś dnia w "Poranku" pojawi się Marcin i w roli serwisantki Dagmara Kaczmarek (tak jak w zeszłym roku Joasia na kilka dni) , chociażby w roli sprawdzenia jak ten duet, który bardzo lubię, poradziłby sobie w 5-godzinnym programie :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: piotrek888 »

Teraz pewnie i wśród dziennikarek porankowych będą przetasowania, bo Beata w Faktach po południu, Kasia na urlopie, no a Marta, to chyba na okrągło nie będzie pracować, :hmm: choć jutro Beata.

Brakuje mi w Polsce i Świecie tych wypraw Dagmary i Marcina, kiedyś pojeździli przyczepą campingową, pozwiedzali Warszawę, oj brakuje 8)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: epsztajnek »

piotrek888 pisze:Brakuje mi w Polsce i Świecie tych wypraw Dagmary i Marcina, kiedyś pojeździli przyczepą campingową, pozwiedzali Warszawę, oj brakuje 8)
A ja tydzień temu obejrzałem sobie te ich wszystkie wyprawy. :tanczy: Była jeszcze wizyta w winnicy, targi mody, wystawa samochodów, warszawskie kanały, stacja meteo. No i nieudana próba odlotu "Błękitnym".Ech , fajnie się to ogląda .I nieubłagalnie za każdym razem dochodzi się do dobrze znanego wniosku, że TVN24 stacza się jakościowo w dół :(
A pomyśleć , że ich pierwsze wspólne występy były ciut denerwujące :devil:
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: anita.knapik@ »

Skoro już tak charakteryzujemy wszystkich,to co myślicie na temat:Krzysztofa Urbaniaka-prowadzi programy dopołudniowe w RMF,albo Daniela Dyka-też RMF,ale popołudniówki??????????????Ja uważam,że są super jako prowadzący-z dozą humoru,prezentują świetną muzykę!!!!!!!! :lol: A co do telewizji to z Polsatu lubię Dorotę Gawryluk-konkretna,elegancka,wzór kobiety!!!!!!!!!A z TVN to oczywiście najlepszy jest p.Kamil Durczok-profesjonalizm,świetny wygląd,po prostu wie o czym mówi!!!!!!!!!Potem może:Kajdanowicz,lubię też K.Skórzyńskiego i Darka Kmiecika!!!A z kobiet to najlepsza jest:Justyna Pochanke-pełna profeska i kobieta z klasą,potem A.Werner ,no i może B.Tadla!!!!!! :tanczy:
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: bartosz »

piotrek888 pisze:Marcin Żebrowski - objawienie roku, ostatnich miesięcy, dał porankowi świeżość, którą zabrał Jakub Porada, ogląda się go fantastycznie, widać, że ma pomysł i nie kopiuje Kuźniara, co ważne, jest sobą, a to bardzo cenna cecha w tym zawodzie, widzowie go też polubili - co widać po mailach, z każdą współprowadzącą dogaduje się świetnie, dla mnie numer jeden :D
Chyba oglądasz inną telewizję. ;-)
Objawienie roku? Nie...bo padnę zaraz. Nie kopiuje Dżaro... nie bo padnę zaraz. Jak nie kopiuje jak cały czas powtarza bardzo miło i sztucznie ile czasu jest do skrótu informacji podając info o tym kto go będzie prowadził/skrótował.
Zawsze na sam koniec mówi w stylu Dżaro "dziękuję całemu zespołowi".

Ja już pisałem na forum, że ten człowiek powinien prowadzić programy po 23 godzinie.
;-)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: filipek24 »

bartosz pisze:
piotrek888 pisze:Marcin Żebrowski - objawienie roku, ostatnich miesięcy, dał porankowi świeżość, którą zabrał Jakub Porada, ogląda się go fantastycznie, widać, że ma pomysł i nie kopiuje Kuźniara, co ważne, jest sobą, a to bardzo cenna cecha w tym zawodzie, widzowie go też polubili - co widać po mailach, z każdą współprowadzącą dogaduje się świetnie, dla mnie numer jeden :D
Chyba oglądasz inną telewizję. ;-)
Objawienie roku? Nie...bo padnę zaraz. Nie kopiuje Dżaro... nie bo padnę zaraz. Jak nie kopiuje jak cały czas powtarza bardzo miło i sztucznie ile czasu jest do skrótu informacji podając info o tym kto go będzie prowadził/skrótował.
Zawsze na sam koniec mówi w stylu Dżaro "dziękuję całemu zespołowi".

Ja już pisałem na forum, że ten człowiek powinien prowadzić programy po 23 godzinie.
W kwestii prowadzenia przez Marcina poranków - to nie zgodzę się z Bartoszem.
Kandydatem na programy po 23 jest dla mnie kto inny - na pewno nie Marcin .Choć o 23 na pewno jest większa oglądalność niż o 6 rano :D
A moim zdaniem Marcin w porankach radzi sobie bardzo dobrze, tak samo jak w "PiŚ"
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: Katja707 »

Wreszcie ktos odwazyl sie nazwac rzeczy po imieniu. W pelni popieram Bartosza. Gdyby ktos urzadzil konkurs na najbardziej bezbarwnego prezentera tvnu, to p. Marcin Zebrowski zostawilby wszystkich daleko w tyle. Ogladam programy z jego udzialem dosc czesto, a chyba po pol roku zaczelam kojarzyc jego nazwisko, a z pamiecia nie mam problemow. Denerwuje mnie to jego swidrujace spojrzonko, zlosliwe usmieszki, przygadywanie kazdemu, kto sie pojawi i to zachowanie malego skrzatka, ktory walczy o odrobine uwagi. On jak dla mnie nie jest zadnym fenomenem, nie ma osobowosci i poza milym glosem, (czasem) poczuciem humoru, to nie wydaje mi sie, zeby mial na tyle polotu, aby wyjsc poza koncept programu i dodac cos 'od siebie.' Cholewinski jest ok: spokoj, klasa, opanowanie :)
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: Katja707 »

Ulubiency na plus to Kuzniar, Gorlicki (mimo przejzyczen :) , Werner, Jedrzejowska, Tadla
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Charakteryzujemy dziennikarzy - zabawa

Post autor: bartosz »

Dzisiaj w 'DPD" Pan Żebrowski był niższy od pogodynki Cegielskiej. ;-)
...nie dorasta jej do pięt.... :-)...?
;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Generalnie to, co piszecie o Żebrowskim bym wypośrodkował. :spiewa: Niby przyzwoity z niego prezenter, ale w tych "świdrujących spojrzonkach" i "zachowaniu małego skrzata" coś rzeczywiście jest. Chociaż - mimo wszystko - dość przyjazna się z niego bestia wydaje, a to "przygadywanie kazdemu" potwierdza tylko, że chce być trochę taki jak Kuźniar. Poza tym lipcowe Poranki prowadzone przez Marcina wspominam naprawdę miło. Mimo, iż znakomitej większości z nich nie miałem okazji oglądać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości