Gadżety TVN

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

ogloszenie

Post autor: michal641 »

No to ja na to OGÂŁOSZENIE:

KupiĂŞ bluzĂŞ lub kurtkĂŞ lub t-shirt lub coÂś innego (kubek, dÂługopis itp) z logo TVN lub TVN24. Moje gg: 1291473 lub michal641@op.pl

SÂłuchajcie, a moÂże byÂśmy zamĂłwili z 50 koszulek z nadrukiem TVN (bĂŞdzie taniej). Np. na:

http://www.rewkom.com.pl/

Co o tym sÂądzicie?
Ostatnio zmieniony niedziela 20 mar 2005, 20:33 przez michal641, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Re: ogloszenie

Post autor: Artur »

michal641 pisze:No to ja na to OGÂŁOSZENIE:

KupiĂŞ bluzĂŞ lub kurtkĂŞ lub t-shirt lub coÂś innego (kubek, dÂługopis itp) z logo TVN lub TVN24. Moje gg: 1291473 lub michal641@op.pl
Hehe, kaÂżdy by chciaÂł!!
doktorfaustus1 pisze:DziĂŞkujĂŞ - nie trzeba. Na koszulce jest stare logo
Ja bym wÂłaÂśnie dlatego kupiÂł :evil2: Stare logo - teraz juÂż takich nie robiÂą!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: ogloszenie

Post autor: Łukasz »

Artur pisze:Hehe, kaÂżdy by chciaÂł
Nie kaÂżdy. :D Ja swojej Kasi chciaÂłem daĂŚ kubek, smycz i coÂś tam jeszcze, a ona powiedziaÂła, Âżebym sobie zostawiÂł. :D Ale za to chce pierÂścionek... zarĂŞczynowy! :twisted: Niedobre baby - zawsze chcÂą to, czego nie ma. :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No wiesz, nie bĂŞdziesz przecieÂż chyba oszczĂŞdzaÂł na Kasi? :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja siĂŞ nie znam na pierÂścionkach. Nie wiem jaki jest fajny, ktĂłry wybraĂŚ, zÂłoty, srebrny itd? Faustuch, historyk, on powinien wiedzieĂŚ jakie pierÂścionki swoim damom kupowali wielcy panowie. KtĂłry pierÂścionek przynosi szczĂŞÂście, a ktĂłry nie. MoÂże coÂś doradzi.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PojĂŞcia nie mam. Nie wiem teÂż na ktĂłrym palcu nosi siĂŞ takie badziewie od ukochanego. :D Ale widzĂŞ, Âże Kasi bardzo siĂŞ spieszy - skoro juÂż teraz pragnie pierÂścionka zarĂŞczynowego. ÂŁukaszu zacznij zbieraĂŚ pieniÂądzĂŞ (np sprzedawaj butelki lub zbieraj resztĂŞ) - niedÂługo przyjdÂą Âżadania dotyczÂące kupna futra, jakiejÂś niezÂłej bryki itd.
Masz - tylko siĂŞ nie przestrasz cen.
http://www.wec.com.pl/

PS co to jakiœ sezon ogórkowy na tym forum trwa? Wszyscy na wakacje pojechali lub jak¹œ pokutê wielkopostn¹ odprawiaj¹?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bueheheh... :D W opcjach internetowych dodaÂłem tĂŞ stronĂŞ do "witryn z ograniczeniam" i uznaÂłem jÂą za szczegĂłlnie niebezpiecznÂą. :D Za te pieniÂądze moÂżna stronĂŞ utrzymaĂŚ przez kilka miesiĂŞcy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz nie bÂądÂź skÂąpy i zafunduj ukochanej pierÂścionek zarĂŞczynowy z biaÂłego zÂłota z brylantem za jedyne 1539 PLN. Oto fotka
Obrazek

O lub ten
Obrazek
Diament, szafir, zÂłoto - jedyne 2499 PLN
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Cicho, nawet jej tego nie pokazuj. :D :D :D Zbaczacie z tematu. ProponujĂŞ wrĂłciĂŚ do sprawy gadÂżetĂłw TVN. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

proponuje abyÂś ÂŁukaszu kupiÂł Kasi pierÂścionek zarĂŞczynowy z logiem tvn :D przyjemnie z poÂżytecznym
Android <3
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

:-) :-) ()

Post autor: michal641 »

A swoj± drog± to (DOTYCZY TYLKO GRAFIKÓW) mo¿e popróbowaliby¶cie zrobiæ tak fotomonta¿, do pier¶cionka dodaæ logo tvn - zobaczymy jak wam wyjdzie. Co Wy na to?
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

A co do gadÂżetĂłw TVN to widziaÂłem teÂż parasol z ich logiem. Ma nawet go ktoÂś w DĂŞbicy.

PS. A co do koszulek z logiem TVN to ja juÂż uzgadniaÂłem z takim goÂściem, ktĂłry by takie coÂś wykonaÂł. Wszystkie rodzaje wykonania i ceny napisaÂł mi, oczywiÂście wg mojego projektu. Jeszcze tego nie zamawiaÂłem i wÂłaÂśnie siĂŞ zastanawiam. :)
TakÂże koszulkĂŞ mogÂą spokojnie wykonaĂŚ a co do smyczy to nie jest taka prosta sprawa, bo jedni pisza, Âże nie podrabiajÂą TVN, a drudzy, Âże smycz TVN ma zbyt maÂłe elementy graficzne i nie podejmÂą siĂŞ wykonania :?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

parasol tvn

Post autor: michal641 »

Tak, ja te¿ widzialem parasol z logo TVN. Jak jechalem kilka lat temu na morskie oko, to widzia³em Pani¹ Kijowsk¹ ak przygotowywa³a relacje, a, ¿e pada³ deszcz, to jakiœ Pan jej trzyma³ taki paraslol. A druga sprawa, to by³a czo³ówka pogody...:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

teÂż widziaÂłam Zubilewicza z takim parasolem ;)
Android <3
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

mam gadzety TVN!!!

Post autor: michal641 »

Nareszcie mam. Dziœ listonosz przyniós³ mi du¿¹ kopertê, a w œrodku obiecane przez pracowników Dzia³u Kontaktu z Widzami G A D ¯ E T Y. A wiêc otrzyma³em:
Obrazek
Dwa dÂługopisy

Obrazek
Dwie widokĂłwki KRYMINAlNI z autografami

Obrazek
JednÂą pÂłyĂŞ: Fakty XXI wieku

Obrazek
Trzy naklejki z logho TVN i kuÂłeczkami

Obrazek
Cztery mniejsze naklejki

Obrazek
List :-) Celowo zamazaÂłem adresy i nazwisko

Obrazek
A to juÂż koperta


PS.: Dziêkujê za ¿yczliwoœÌ i za gad¿ety Pani Ewie P. z dzia³u kontaktu z widzami. Pozdrawiam Pani¹ serdecznie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości