Polskie Radio Program I

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: michal_borkowski »

W trakcie meczu z Litwą porównywałem komentarz Polsat Sport i ten na TVP1 - ze wskazaniem na ten drugi. A Zimoch, cóż - to było do przewidzenia. W końcu już wcześniej komentował wydarzenia sportowe w TVN24.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: Maciek_POZ »

michal_borkowski pisze: A Zimoch, cóż - to było do przewidzenia. W końcu już wcześniej komentował wydarzenia sportowe w TVN24.
Ale z drugiej strony przecież pan Tomasz był jurorem w jakże udanym dla Polsatu programie "Celebrity Splash". Choć mimo tego jaki on był to mam jakiś sentyment, bo przecież działo się to wszystko w Poznaniu. W mieście, w którym tego typu imprezy to rzecz rzadka. Co do komentowania w TVN24 pełna zgoda - kilkakrotnie miałem okazję oglądać pomeczowe recenzje :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: Meteor »

Maciek_POZ pisze:(...) robiłem podczas zeszłorocznego Euro to samo: ekran na wyciszeniu + komentarz Zimocha z PR1.
Nie próbowałem tego. Jak ten komentarz był zsynchronizowany z wizją? Nie miałeś wrażenia, że komentarz wyprzedza to co widzisz lub, że jest za późno?
Maciek_POZ pisze:Mała wiara w to że może w TVP pokomentuje Iwański
Mecze naszych na bank będzie Szpakowski komentował. Ja pewnie obejrzę na Polsacie (będą równoległe transmisje na TVP i niekodowanym Polsacie). Komentarz M.Borka mi zdecydowanie bardziej odpowiada.
Maciek_POZ pisze:Piotr Dębowski (on akurat piłki nie komentuje, choć jego legendarny komentarz z łyżwiarstwa szybkiego zapamiętam na długo)
Mam nawet gdzieś na dysku nagrany ten występ Bródki w Soczi i nerwowe oczekiwanie na wynik :D
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: Maciek_POZ »

Meteor pisze:Nie próbowałem tego. Jak ten komentarz był zsynchronizowany z wizją? Nie miałeś wrażenia, że komentarz wyprzedza to co widzisz lub, że jest za późno?
Fakt miałem wrażenie, że komentarz nieco wyprzedzał wydarzenia na ekranie. Ale mi to nie przeszkadzało :)
Meteor pisze:Mecze naszych na bank będzie Szpakowski komentował. Ja pewnie obejrzę na Polsacie (będą równoległe transmisje na TVP i niekodowanym Polsacie). Komentarz M.Borka mi zdecydowanie bardziej odpowiada.
Liczę na to, że w jednym z poznańskich pubów (bo tam będę oglądał mecz) będę słyszał głos Borka a nie Szpakowskiego.
Meteor pisze:Mam nawet gdzieś na dysku nagrany ten występ Bródki w Soczi i nerwowe oczekiwanie na wynik :D
"Matko jedyna on to zrobił" - ten tekst przejdzie do legendy niczym "Turku, kończ ten mecz"
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: Meteor »

Maciek_POZ pisze:
Meteor pisze:Nie próbowałem tego. Jak ten komentarz był zsynchronizowany z wizją? Nie miałeś wrażenia, że komentarz wyprzedza to co widzisz lub, że jest za późno?
Fakt miałem wrażenie, że komentarz nieco wyprzedzał wydarzenia na ekranie. Ale mi to nie przeszkadzało :)
Dla mnie to psuje całe widowisko jak widzę zawodnika składającego się dopiero do strzału, a z komentarza już wiem że bramki nie ma. Natknąłem się też kiedyś na to oglądając mecz siatkówki i miałem identyczne odczucia.
Maciek_POZ pisze:Liczę na to, że w jednym z poznańskich pubów (bo tam będę oglądał mecz) będę słyszał głos Borka a nie Szpakowskiego.
Nie wiem jak TVP, ale Polsat podobno domagał się dość wysokich opłat za licencje na publiczne pokazywanie EURO. Pub pewnie skorzystał z tańszej oferty.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: Maciek_POZ »

Meteor pisze: Nie wiem jak TVP, ale Polsat podobno domagał się dość wysokich opłat za licencje na publiczne pokazywanie EURO. Pub pewnie skorzystał z tańszej oferty.
Od znajomego (nie związanego ze wspomnianym pubem, pracującego jako kelner w innym miejscu) dowiedziałem się, że podobno koszt licencji wyniósł 4'000 zł. Pytanie czy to "stała danina" czy jest to traktowane uznaniowo - czytaj, kto ma większe plecy lub lepszą historię współpracy ten może liczyć na lekkie zejście z ceny.

Dziś w "Faktach" pokazywano euforyczne komentarze pana Tomasza :). Powtórzę to jeszcze raz - jeszcze Polskie Radio za nim zapłacze...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: Camilo »

Koszty licencji dostosowywane były do powierzchni lokali. Na przykład te do 50m2 musiały zapłacić 1250 zł, a strefy kibica w dużych miastach wyceniono na - bagatela - 246 tys zł.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: wojtek_neymar »

Katarzyna Gójska zostanie nową prowadzącą "Sygnałów Dnia" w Radiowej Jedynce w miejsce Wojciecha Dąbrowskiego.
http://www.press.pl/tresc/50241,wojciec ... skim-radiu
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Polskie Radio Program I

Post autor: wojtek_neymar »

Blisko połowa słuchaczy (dokładnie 44,6%) Programu I PR to osoby w wieku od 60 do 75 lat.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ni ... -sluchacza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości