Radio Plus

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Radio Plus

Post autor: tracer2013 »

Nie znalazłem nigdzie takiego wątku o tym radiu , więc postanowiłem go założyć.

Co sądzicie na temat Radia Plus ?

Ja osobiście uważam, że puszczają dobrą muzykę. Mam okazję tego radia słuchać w pracy i też w domu , a właściwie to słucham stacji Radia Plus z Gniezna. Jest na 89,5 FM . Teraz uważam, że poprawili się, jeżeli chodzi o muzykę, bo jest mniej tego Disco Polo.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Radio Plus

Post autor: Camilo »

Wszystko jest kwestią gustu - ja już polskich stacji radiowych nie trawię. Trójka coraz bardziej smęci, w Czwórce mimo że mam wielu znajomych pojawił się straszny chaos, Radio PiN zamknęli, a w Chilli ZET wyłączyli częstotliwości... Od wielkiego dzwonu zdarza mi się słuchać RMF Maxxx i Rock Radia, ale do jazdy samochodem staram się zwykle po prostu podłączać iPada i ustawiam albo Radio BBC, albo własne playlisty. Jak mam ochotę posłuchać wiadomości, to zwykle wybieram Polskie Radio 24 albo niektóre audycje z TOK FM. A rozgłośnie jak wspomniane Radio Plus czy np. VOX FM to po prostu nie moja bajka, ale każdy ma prawo słuchać tego, co mu odpowiada. Wszystko zrobiło się tylko takie na jedno kopyto - oklepane piosenki popowe najlepiej przeplecione jeszcze disco polo.
Dageters
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 18 maja 2015, 09:49

Re: Radio Plus

Post autor: Dageters »

Ja jedynie słucham rmf maxx wiec nie wiem ale te radio mi też nie podchodzi do gustu dużo bardzo dużo reklam mało muzyki + informacje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości