Najlepszy głos radiowo-telewizyjny ever.

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Najlepszy głos radiowo-telewizyjny ever.

Post autor: maxxx »

Proponuje wrzucajcie nazwiska Waszych ulubionych głosów radiowych, bądź telewizyjnych.
Ostatnio wertując internet przypomniałem sobie, że zawsze zachwycałem się głosem Małgorzaty Kościelniak.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Najlepszy głos radiowo-telewizyjny ever.

Post autor: Maciek_POZ »

Z radia Mistrz Komentatorów Sportowych Tomasz Zimoch (którego miałem okazję poznać osobiście). Jeżeli coś mu zrobią i nie będzie komentować meczów w radiowej Jedynce, to powinny wyjść większe manifestacje niż te organizowane przez KOD.

#ZimochDebesciak :-)

Co do ulubionego głosu telewizyjnego to chyba nie muszę pisać, do kogo on należy - sygnatura już to mówi.

#AgnieszkoWrocDoNas :-)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Najlepszy głos radiowo-telewizyjny ever.

Post autor: Camilo »

Właśnie @maxxx mi uświadomił smutną prawdę, jak niewielu fajnych, kobiecych głosów można posłuchać w eterze. :(

Z pewnością na wyróżnienie u mnie zasługuje ekipa z Myśliwieckiej na czele z Niedźwiedziem, Baronem, Piotrem Kaczkowskim, Piotrem Metzem czy Kubą Strzyczkowskim. To już prawie klasyka. Tak samo jak wspomniany przez poprzednika Tomasz Zimoch. I Tadeusz Sznuk.

W ZETce fajnie się słucha Marcina Wojciechowskiego i Beaty Pawlikowskiej, bo parafrazując A. Cegielską starają się przesyłać dobrą energię. :D

W Czwórce mam paru znajomych, więc wypadałoby ich również wymienić, ale znajomi się nie liczą. :lol: Sentymentem darzę natomiast TOK FM sprzed kilku lat i genialne głosy Grzegorza Chlasty i Kamila Dąbrowy w pasmach popołudniowych i wieczornych. Do tego ich sposób prowadzenia rozmów bardzo mi odpowiadał, także jak dla mnie wzory. 8)

Z głosów telewizyjnych pewnie dużo by wymieniać, ale wyróżnię tylko 'za szczególne zasługi' ( :lol2: ) Małgorzatę Ziętkiewicz z Polsatu, o której na co dzień nie piszemy. Świetny warsztat, pamiętam go jeszcze z czasów "Panoramy". I zdecydowanie niezastąpiony w programach informacyjnych, kiedy trzeba zrobić rzecz z pozoru wymagającą albo ogromnego patosu, albo solidnej porcji ironii. Połączyć te 2 światy i za każdym razem wyjść zwycięsko, to nie lada sztuka, dlatego chylę czoła. 8) A skoro o sztuce zacząłem, to zachęcić mnie do oglądania programu o malarstwie, rzeźbie czy operze to już w ogóle nie lada wyczyn - a mimo wszystko zdarza mi się włączać na "Wysokie C". :D10

Pozwolę sobie też wskazać jeden anty-głos. Chodzi mi o Janinę Paradowską w Porankach TOK FM. Pal licho, że zachowuje się jak rzeczniczka PO, zwłaszcza gdy umie wybronić się w dyskusji. Natomiast tego - za przeproszeniem - skrzeczenia o 7.00 rano po prostu nie mogę zdzierżyć.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Najlepszy głos radiowo-telewizyjny ever.

Post autor: maxxx »

Z ZET-ki to jeszcze lubię Agnieszkę Kołodziejską.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Najlepszy głos radiowo-telewizyjny ever.

Post autor: tracer2013 »

Według mnie najlepszy głos telewizyjny ma Jerzy Iwaszkiewicz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości