Seriale

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Seriale

Post autor: Kuba »

W ktĂłrym polskim serialu wieje nudÂą? Jaki serial chceilibyÂście zobaczyĂŚ w polskiej TV? Czego nie lubicie oglÂądaĂŚ?
Myœlê, ¿e to wszystko bêdzie mo¿na znaleŸÌ w tym temacie, chcia³bym, aby temat s³u¿y³ do podawania skrótów nastêpnych odcinków, wspomnieù tasiemców z dawnych lat, propzycji nowych scenariuszy lub ubolewania nad tym czego polskie telewizje nie emituj¹
ZakÂładam ten temat, poniewaÂż seriale TVNu majÂą swoje, a inne produkcje nie.
Zapraszam do dyskusji
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Nud¹ wieje w "Kochaj mnie kochaj". Chcia³bym zobaczyÌ "Królestwo", a nie lubiê ogl¹daÌ "M jak Mi³oœÌ"
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nie podobaj¹ mi sie : Magda M. , Kochaj mnie kochaj, Z³otopolscy, Pierwsza mi³oœÌ, Plebania, Klan. Musze przyznaÌ ¿e ostatnio coraz czêœciej ogladam "M jak milosc" serial za ktorym nie przepadalem. Mysle ¿e w Polsce brakuje inteligentnego polaczenia komedi z obyczajowoœcia i odrobin¹ czarnego humoru - mowie tu oczywiscie o serialu "SzeœÌ stóp pod ziemi¹" ktory uwa¿am za jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Kiedyœ mialem taki okres ¿e pisalem scenriusze roznego typu seriali - kilku telenowel, serialu komediowego i obyczajowego ale to byly stare czasy.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:W ktĂłrym polskim serialu wieje nudÂą?
W prawie wszystkich na TVP i polszmacie. :roll: Nic ciekawego co by mog³o mnie przyci¹gn¹Ì nie dzieje siê w tych serialach. :roll: Ale najgorsi s¹ "Z³otopolscy". :/ Okropni dziwiê siê, ¿e ktoœ to ogl¹da. :roll: I drugi beznadziejny serial to "Œwiêta wojna" poprostu dno... :? Natomiast w tych stacjach czasem ogladam "Daleko od noszy", "Na dobre i na z³e" i "S¹dziedzi"... :D

¯eby nie by³o, ¿e w TVN wszystko jest dobre to tam by³ g³upi "Anio³ stró¿" i kiedyœ serial "Miasteczko" pozosta³e ich seriale s¹ fajne. 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zdecydowanie "Plebania" to najnudniejszy polski serial.
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

nika pisze:Zdecydowanie "Plebania" to najnudniejszy polski serial.
PrzydaÂłoby siĂŞ jakieÂś uzasadnienie takiego, a nie innego wyboru. Ja akurat myÂślĂŞ zupeÂłnie odwrotnie niÂż Ty i uwaÂżam dzieĂą bez Plebanii jako dzieĂą stracony. Charakterystyczne postacie, walka dobra ze zÂłem i duÂżo humoru - I'm lovin it ;) Niezmiennie oglÂądam takÂże Klan, ale z coraz mniejsza namiĂŞtnoÂściÂą. KiedyÂś oglÂądaÂłem teÂż 'Na wspĂłlnej', ale od kiedy scenarzyÂści postanowili niektĂłre wÂątki ucinac bez sÂłowa (Bartek, Gabrysia i Leszek), a niektĂłre wydÂłuÂżaĂŚ jak flaki z olejem (gwaÂłt na Marcie) spasowaÂłem.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

khornik pisze:Nie podobaj¹ mi sie : Magda M. , Kochaj mnie kochaj, Z³otopolscy, Pierwsza mi³oœÌ, Plebania, Klan. Musze przyznaÌ ¿e ostatnio coraz czêœciej ogladam "M jak milosc" serial za ktorym nie przepadalem. Mysle ¿e w Polsce brakuje inteligentnego polaczenia komedi z obyczajowoœcia i odrobin¹ czarnego humoru - mowie tu oczywiscie o serialu "SzeœÌ stóp pod ziemi¹" ktory uwa¿am za jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Kiedyœ mialem taki okres ¿e pisalem scenriusze roznego typu seriali - kilku telenowel, serialu komediowego i obyczajowego ale to byly stare czasy.
Nie móg³byœ zamieœciÌ tutaj jakiœ pomys³ów? Mo¿e inni forumowicze poszliby za œladem, pomyœlê, mo¿e ja te¿ tu coœ zamieszczê
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No to np. kiedyœ mia³em w g³owie taki serial któremu nda³em robocz¹ nazwê 'Trumna". Ma on trochê elementów Sf. Wiem z góry, ¿e ten scenriusz g³upi jest :P. Pierwszy odcinek :Wsszystko zaczyna siê od tego, ¿e 50-letni Janusz - ogormny pantoflarz i ¿yciowy nieudacznik dostaje wiadomoœÌ o ogormnym po swojej ciotce. Wraz ze sw¹ ¿on¹ - dynamiczn¹ i niekiedy despotyyczn¹ wobec Janusza Jolant¹ jad¹ na drugi koniec kraju aby dowiedzieÌ siê co Janusz dosta³ w spadku. Okazuje siê, ¿e dosta³.. zak³ad pogrzebowy, bardzo rozsypuj¹cy siê zak³ad pogrzebowy. Znajduj¹ w nim tylko pijanego grabarza niejakiego Marczaka. Halina jest wœciek³a na Janusza i obwinia go jak zwykle o wszystko. Postanawiaj¹ a raczej ¿ona postanawia to wszystko jak najszybciej sprzedaÌ. Znajduj¹ szybko kupca, które chce szybko zainwestowaÌ tutaj. Zmuszeni s¹ jednak do spêdzenia jeszcze jedn¹ noc. Spêdzaj¹ j¹ w starym mieszkaniu nad zak³adem. W czasie tej nocy w œnie przeszkadza im jednak duch ciotki która nie mo¿e pogodziÌ siê z decyzj¹ siostrzeùca. Szczególnie we znaki daje siê Halinie. Po tej ekstremalnej nocy i tajemniczym ostrze¿eniu od ciotki (treœÌ nie jest znana) postanawiaj¹ jednak zostaÌ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Uwielbiam "Gotowe na wszystko", "M jak mi³oœÌ" i "Modê na sukces". Wszystkie maj¹ ciekaw¹ akcjê chocia¿ ten ostatni ogl¹dam bardziej z przyzwyczajenia. "Na Wspólnej' te¿ jest dobre. Za to nienawidzê "Magdy M." Ten serial nie pasuje do polskich realiów i mentalnoœci. Lubiê te¿ "Nianiê" chocia¿ nie mam okazji by czêsto j¹ ogl¹daÌ. Ale humor to jest tam przedni (zw³aszcza ostatni odcinek by³ genialny :brawa: :tanczy:). Te¿ kiedyœ mia³am okres, w którym pisa³am powieœci, scenariusze, piosenki i wiersze (dwa ostatnie zdarza mi siê do dzisiaj tworzyÌ od czasu do czasu).
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

PonoĂŚ po wakacjach nie zobaczymy juÂż nowych odc. PPR. :devil:
Dared00

Post autor: Dared00 »

Jakie PPR?
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

PPR---->Pensjonat pod Ró¿¹
Dared00

Post autor: Dared00 »

AHa, dziĂŞki za uÂświadomienie mnie. :D
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

TV4 pod koniec sierpnia rozpocznie emisjê nowego serialu z Natali¹ Oreiro, gwiazd¹ "Zbuntowanego Anio³a". Produkcja cieszy siê du¿¹ popularnoœci¹ na œwiecie, wiêc byÌ mo¿e polubi¹ j¹ tak¿e Polacy.

Premierowy odcinek serialu "Jesteœ moim ¿yciem" ma zostaÌ wyemitowany w poniedzia³ek, 28 sierpnia o godz. 18.55. G³ówna bohaterka - Natalia Oreiro - znana jest w Polsce z takich telenowel jak "Valeria" (TVN), "Zbuntowany Anio³" czy te¿ "Kachorra to ja" (Polsat, TV4). W swoim najnowszym serialu, Oreiro wciela siê w rolê bokserki, Esperanzy "Monity" Munoz.

FabuÂła serialu.
Monita, wraz ze swoim narzeczonym, Quique (Carlos Belloso) i jego matk¹ mieszkaj¹ w portowej dzielnicy Buenos Aires - La Boca. Quique jest jednoczeœnie managerem Monity, której coraz bardziej przeszkadza sposób, w jaki traktuje on jej karierê boksersk¹. Kiedy z powodu kontuzji rêki Monita musi zaprzestaÌ startów w walkach, oboje zastanawiaj¹ siê nad nowym Ÿród³em utrzymania. "Monita" postanawia poszukaÌ pracy z dala od ringu. Przez znajom¹ dowiaduje siê o atrakcyjnej posadzie i przeobra¿ona w eleganck¹ kobietê - w po¿yczonych ubraniach i nieskazitelnym makija¿u - idzie ubiegaÌ siê o tê pracê. Przy wejœciu spotyka m³odego przystojnego mê¿czyznê i od pierwszego spojrzenia rodzi siê miêdzy nimi uczucie. Monita nie wie, ¿e jest to Martin Quesada (Facundo Arana), w³aœciciel firmy, do której przysz³a w poszukiwaniu pracy. Martin jest œwietnym biznesmenem, by³ym kierowc¹ Formu³y 1, który odziedziczy³ firmê po swoim ojcu. Od œmierci jego rodziców i wypadku, w którym zginê³a jego ukochana ¿ona, nic i nikt nie jest w stanie wype³niÌ pustki w jego ¿yciu. Nie potrafi tego Constanza (Carla Peterson), jego obecna narzeczona, ambitna i zaborcza kobieta, która za wszelk¹ cenê chce wyjœÌ za niego za m¹¿. Z kolei Constanz¹ interesuje siê kuzyn i wspó³pracownik Martina, Miguel, który zazdroœci mu nie tylko narzeczonej, ale marzy te¿ o przejêciu jego firmy.

Kiedy Martin zatrudnia Monitê w swojej firmie, zaczynaj¹ siê niezliczone perypetie bohaterów: podczas gdy Monita próbuje utrzymaÌ w tajemnicy przed Martinem swoje dotychczasowe ¿ycie - boks i zwi¹zek z Quique, Martin stara siê przekonaÌ sw¹ zazdrosn¹ narzeczon¹, ¿e nic go nie ³¹czy z Monit¹. Jednoczeœnie obojgu coraz trudniej ukryÌ ³¹cz¹c¹ ich mi³oœÌ, a ich partnerzy, Constanza i Quique gotowi s¹ zrobiÌ wszystko, by tylko zatrzymaÌ ich przy sobie.
emil_komentator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 17 sie 2006, 13:25
Lokalizacja: Kraina Oz

Post autor: emil_komentator »

Bardzo lubie seriale kryminalne TVP !!!!! PitBull, Oficer, Ekstradycja, Glina...... Nienawidze seriali polszmatu typu ppr czy fala Zbrodni... i Anio³a Stró¿a z TVn dobrze ¿e go nie emituj¹.... Mogli by gdzies wemitowaÌ jeszcze raz 13 Posterunek !
Emil...

Trabanty Rulez !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości