TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

Chyba włączyliśmy w tym samym momencie. :lol2:

Rzeczywiście logo jest zbyt duże, ale to pewnie - jak poprzednio - zostanie jeszcze zmienione. Oprawa taka średnia: nie jest zła, ale jakaś fantastyczna też nie...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: TV Puls

Post autor: mks »

Billboardy Pulsu zalały wręcz cały Szczecin. Żadna telewizja jeszcze ni zorganizowała w tym mieście tak intensywnej kampanii, wczoraj w drodze do pracy naliczyłem 28(!!!!!) Billboardów promujących "Simpsonów" 7 promujacych "Piątoklasistę. Dla porównania TVN promuje tylko "Twarzą w twarz" dotychczas widziałem 3 billboardy. Polsat pokazał masę billboardów "Fabryki gwiazd" i "Skazanego na śmierć" orz jednego "Rankingu gwiazd"
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

Nie miałbym żadnych zastrzeżeń gdyby logo ekranowe było bardziej przezroczyste i mniejsze - wyglądałoby to znacznie lepiej, choć - znając ich - naprawią to w najbliższym czasie. Jeszcze lepiej by było jakby logotyp umieścili w prawym dolnym rogu - wyglądałoby to naprawdę bardzo dobrze i ciekawie. Oprawa znacznie lepsza od poprzedniej, jest bardziej nowoczesna. Jeszcze kwestia zapowiedzi programów - są bardzo ładne i efektowne.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

Ruszyła nowa strona TV Puls: http://www.pulstv.pl/

Bardzo fajnie skonstruowana! :brawa:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

I zaczęło się! Odmieniona TV Puls ruszyła. Ocenię kilka rzeczy:

OPRAWA GRAFICZNA:
Jest lepsza od poprzedniej i tu nie ma wątpliwości. Samo logo nie zachwyca, jednak w połączeniu w grafiką, całością wygląda bardzo dobrze. Nie jest to najgorsza ani najlepsza z grafik polskich telewizji. Gorszą ma na pewno Tele5, TV4... Lepszą z pewnością Polsat, TVN, TVN7. (6/10)

RAMÓWKA:
Nowe programy: CO MASZ DO STRACENIA?, NIESAMOWITE HISTORIE, ZBRODNIE NIE DOSKONAŁE, WYDARZENIA DNIA
Stare programy w nowej formule: CZY JESTEŚ MĄDRZEJSZY OD 5-KLASISTY?, NIE-DZIELNY KIEROWCA, ŻEBRO ADAMA
Ciekawe seriale: Zorro, Dance Dance Dance, Simpsonowie, Flintstonowie, Will&Grace, American Dreams...

Ogólnie ciekawa ramówka, choć mogło by być lepiej. Brak mi jakiegoś programu rozrywkowego, szkoda, że nie zrobili czegoś na kształt SingaDinga i brak starych formatów TV też jest błędem (Paczka, Tylko Ty). Im więcej polskich programów tym lepiej. Miejsca w ramówce z pewnością by starczyło. Jeżeli na powtórki innych programów starcza to i na premierowe odcinki starych formatów (nowych odcinków) starczyło by miejsca. (7/10)

REKLAMA/PROMOCJA:
Bardzo dużo reklam! Zarówno w TV, Internecie i w gazetach! Widziałem Bilbordy! Reklama jest bardzo, bardzo duża. Choć graficznie nie zachwyca... (9/10)

STRONA INTERNETOWA:
Jest ok, ale taka wg mnie troche nie przemyślana... (4/10)

OGÓLNIE ZMIANY OCENIAM NA 6/10.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TV Puls

Post autor: Adrian ;P »

Ja nie wiem jak Puls mógł wyemitować Simpsonów z... dubbingiem :shock: Ogląda się go tak okropnie :!: Już nie liczyłem na napisy, ale chociaż lektora...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

Miałem o tym napisać.

Mam inne zdanie, mi dubbing właśnie bardzo się podoba. Z lektorem w Canal+ ogląda się to znacznie gorzej.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem wczoraj program ''Wydarzenia tygodnia''. Jedyne, co mi się spodobało, to studio. Przypuszczam, że podobne 18 sierpnia miał mieć ''Puls Raport''. Nie oglądałem do końca, ale poruszono chyba 2 tematy, poprzedzone miernymi materiałami reporterskimi. Ci goście tak w zasadzie, to nic nowego nie wnieśli. A zawsze, gdy oglądam jakieś rozmowy w Polsat News czy TVN24, to coś ciekawego wpadnie do ucha...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV PULS !!!!

Post autor: pop »

pop pisze:Z nSport odszedł Paweł Sikora - kilka dni temu widziałem go w serwisie sportowym po głównym wydaniu "Puls Raportu".
Jedna stacja dalej. Sikora zasilił zespół Polsat News:
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TV Puls

Post autor: Greg Haus »

Oglądałem ostatnio nową edycję ' Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?' i muszę przyznać, że Marzena Rogalska radzi sobie znacznie lepiej niż Rober Królczyk. Dzięki niej ten program ożył. Szkoda tylko, że zmniejszono 3 krotnie główną wygraną...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:Szkoda tylko, że zmniejszono 3 krotnie główną wygraną...
Bez przesady, Rogalskiej to baaardzo odpowiada. :D :cicho:

Świetnie, że w Puls'ie pojawili się "Simpsonowie". Fajnie jest obejrzeć całość od początku. Dubbing - mimo wielu fal krytyki - jest bardzo dobry i dużo lepiej się to ogląda niż w wersji z lektorem w Canal+. Rzeczywiście, nie ważne, co na Wspólnej - ważne, co u Simpsonów. :tanczy: :spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pop pisze:Jedna stacja dalej. Sikora zasilił zespół Polsat News
Pisałem o tym kilka dni temu. :]
Greg Haus pisze: Dzięki niej ten program ożył.
Niestety, wiele nie odżyło. Zmiana prowadzącego to nie jedyna zmiana, jakiej program potrzebuje.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

Ta jesień będzie chyba lepszą niż rok temu. Na pewno mają lepsze wejście. Nowe programy - Zbrodnie NIE doskonałe i Co masz do stracenia realizowane są na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie ten drugi program bardzo mi się podoba. Kontynuacja popularnego już teleturnieju - CZY JESTEŚ MĄDRZEJSZY OD 5KLAISISTY - super! Nowa prowadząca, zmienione reguły, gwiazdy w programie, nowe studio i strona internetowa a do tego reklama!

Jeżeli chodzi o reklamę, to jestem zaskoczony! W internecie już kilka razy ją widziałem, w co 2 gazecie widzę bannery reklamowe a podobno w większych miastach jest mnóstwo bilbordów! Świetnie.

Simpsonowie... Słodko :) TV Puls ma szanse osiągnąć te wymarzone 2% :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: TV Puls

Post autor: kamiiloo »

jak patrzę na kraków to nie ma dominata billboardowego wśród stacji tv. polsat, tvn, puls maja mniej więcej po równo, natomiast nic z tvp nie widziałem
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Piotr Maślak - współprowadzący ''Puls Raport'', ma nową pracę:
dziennikarze.info pisze:Piotr Maślak, wcześniej tworzący "Puls Raport" w TV Puls, został szefem "Męskiej rzeczy" - dodatku dziennika "Polska". Do tej pory wszystkie dodatki dziennika "Polska", należącego do Polskapresse, miały jedną szefową - Joannę Derdę. Teraz Polskapresse realizuje nową politykę i każdy dodatek ma innego szefa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości