Polsat Cafe

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiiloo »

chodzi mi o to ze oni nic sami nie umieja wymyslić

no polsat cafejak dla kobiet to ma byc telewizja to jest totalnie bez sensu, mężczyźni też piją kawe :P
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Cafe

Post autor: DJ Ice »

kamiiloo pisze:chodzi mi o to ze oni nic sami nie umieja wymyslić
Nic? Myślę, że z tym ''wymyślaniem'' przesadzasz...
kamiiloo pisze:no polsat cafejak dla kobiet to ma byc telewizja to jest totalnie bez sensu, mężczyźni też piją kawe :P
Ale Ty się czepiasz szczegółów. :P Przecież ten kanał i tak nie będzie adresowany do mężczyzn, a kobietom (jak i innym widzom) bardziej zależy na pozycjach programowych niż na nazwie programu. Jedno nie przekłada się na drugie.

Ja i tak jestem ciekaw jak wypadnie Grażyna Wolszczak w roli prowadzącej program na Polsat Cafe. ;) Pierwszy odcinek z jej udziałem wyjątkowo obejrzę. :)
Swoją drogą Polsat 'podkupił' parę znanych gwiazd do tego kanału jak i do Polsat Play - widać znajomości Niny. Coś Solorz ostatnio nie żałuje kasy - na główny Polsat (patrz jesienne propozycje) i na nowe kanały tematyczne. I dobrze. Mimo, że TVN jest również profesjonalną stacją, kibicuję także Polsatowi. Nie ma to jak konkurencja - nie oszukujmy się, dzięki tym DWÓM STACJOM mamy bardzo dobrze rozwinięty rynek medialny w Polsce.

Przepraszam za ''lekki'' off-topic.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiiloo »

dobrze rozwiniety rynek? no to pwoem ci ze zaszalales, a jaci wspolczuję, jesli polski rynek medialny nazywasz dobrze rozwiniętym

a co do polsatu to czepiam się, bo diabeł tkwi w szegółach ;]
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Cafe

Post autor: DJ Ice »

To sobie współczuj. :P ;)
To dzięki TVN-owi i Polsatowi przełamano monopol TVP. Wprowadzono rozrywkę na dobrym a nawet bardzo dobrym poziomie i tak jest do tej pory. Spójrz na programy rozrywkowe TVN i porównaj np. z TVP - tutaj większość jest beznadziejna np. ''Gwiazdy Tańczą na Lodzie''. Niektóre pozycje są dobre, ale większość jest żałosna. Jeżeli Dwójka chce konkurować z komercyjnymi stacjami (TVN, Polsat) to powinna stawiać na rozrywkę na wysokim poziomie - realizacyjnym i merytorycznym. W końcu TVP2 jest z założenia ''stacją komercyjną'', a TVP1 ma być edukacyjna i stawiać na innego rodzaju misję. Jak to wychodzi wszyscy wiemy. I nie ma się co oszukiwać dzięki tym dwóm stacjom mamy dobrze wyrobiony rynek telewizyjny w Polsce. Do standardów europejskich - o które Ci zapewne chodziło - jeszcze daleko, ale to tylko kwestia czasu, co zresztą widać.
W tym temacie można się sprzeczać, ponieważ każdy myśli inaczej, ale po co? Ważne abyśmy mieli co oglądać, a my już sobie sami zdecydujemy czy dana pozycja nas interesuje czy nie.

Pozdrawiam.

Przepraszam za off-topic, ale musiałem odpowiedzieć. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiiloo »

nie mam czego współczuć ;]
nie rozumiem po co wspominasz tvp, skoro rozpatrujemy media w charakterze globalnym a nie tylko w naszej biednej Polsce, radze nie porównywać tvp tylko porównaj rynek medialny w polsce a reynek medialny za granicą
pozdro

a co to tematu to nadal uważam ze polsayt cafe to nie dobra nazwa :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:Kiedy Ewelina Kopic pojawiła się po raz ostatni przed wakacjami w paśmie porannym TVP2, powiedziała - do zobaczenia we wrześniu. Nic się nie pochwaliła , że przechodzi do innego kanału.
Ewelinę Kopic możemy obecnie oglądać w Polsat News. Prowadzi ''Encyklopedię zdrowia''.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polsat Cafe startuje 6 października. ;) Na łamach ''Tele tygodnia'' pojawiła się ramówka kanału. Znamy też logo.
Obrazek
Skan pochodzi z serwisu tvpolsat.info.

Szkoda, że wciąż nieznana pozostaje ramówka Polsat News i Polsat Play. :hyh:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat Cafe

Post autor: Adrian ;P »

''Nieznośne nastolatki'' ? Czy ten program czasami nie był nadawane w TVN Style :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i kanał wystartował. ;) Pierwsze wrażenia dość pozytywne - w końcu jakiś powiew świeżości. Nie sądzę jednak, by udało im się pokonać TVN Style. Jest świetna jakość obrazu, ale oferta programowa już mnie tak nie zachwyca - czekam jedynie na program ''Grunt to rodzinka'' E. Kopic. Logo też niespecjalne, oprawa graficzna zbyt... plastyczna. :uhh:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat Cafe

Post autor: piotrek888 »

Wystartował i na razie mi się podoba. Nareszcie coś nowego, fajne, ciekawe programy na razie tylko tyle bo dużo nie widziałem logo nawiązuje ogólnie do Polsatu więc nie ma się co dziwić, że jest takie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś o 23.00 w Polsat Cafe ma pojawić się ''Chwila prawdy''. Jest to o tyle ciekawe, że program ukazywał się w TVN.
http://www.teleman.pl/prog-1138351-chwila-prawdy.html
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Polsat Cafe

Post autor: Marcin »

To będą powtórki z TVNu? :shock:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Cafe

Post autor: DJ Ice »

Tak. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Polsat Cafe

Post autor: Fan! »

DJ Ice pisze:Tak. :)
Skąd wiesz?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat Cafe

Post autor: piotrek888 »

DJ Ice pisze:Tak. :)
:shock: To będzie nosić nazwę "Praca ponad stacjami" tylko czekać na powtórki Joś w TVN Style :twisted:
z pewnością Polsat kupił prawa do tego programu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości