Polsat Cafe

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Polsat Cafe

Post autor: Camilo »

By uniknąć zbędnej dyskusji w wątku Polsatu, zakładam nowy - Polsat Cafe. To pewna już nazwa nowego kanału Polsatu. Zachęcam do komentowania i dyskusji! :)
Polsat Cafe, kobiecy kanał, który zastąpi stację Polsat Zdrowie i Uroda, ruszy w drugiej połowie sierpnia - wynika z informacji do których dotarł portal Witualnemedia.pl. Gwiazdami nowej telewizji będą m.in. Agnieszka Maciąg, Justyna Steczkowska i Ewa Wachowicz.

Ramówka stacji składać się będzie z programów polskich i zagranicznych. Wśród przygotowanych w Polsce pozycji znajdą się m.in.: program Agnieszki Maciąg, w którym kobiety przechodzić będą metamorfozy, magazyn "Luksus" Lidii Popiel i Edyty Zając (partnerka Cezarego Pazury) prezentujący luksusowe miejsca i produkty oraz program "W obiektywie", w którym Justyna Steczkowska fotografować będzie zwykłe Polki jak gwiazdy.

Na antenie Polsat Cafe pojawi się także Ewelina Kopic, która niedawno odeszła z TVP 2, gdzie przez kilka lat była prezenterką. Zostanie ona gospodynią familijnego talk-show "Grunt to rodzinka". W jego studiu dziennikarka gościć będzie członków znanych rodzin. W stacji emitowany będzie też program, w którym Ewa Wachowicz zaprezentuje dobrodziejstwa zabiegów SPA i przygotowywany razem z miesięcznikiem "Elle" magazyn "Zoom na miasto" opowiadający o tym, co dzieje się w świecie kultury i show biznesu. Poprowadzi go Pola Czarnecka.

Istotną cześć ramówki Polsat Cafe stanowić będą produkcje zagraniczne. Stacji udało się zakupić irlandzko-kandyjsko-amerykański serial historyczno-obyczajowy "Dynastia Tudorów" opowiadający o wczesnym, burzliwym okresie panowania króla Anglii Henryka VIII. (W Polsce produkcję pokazywało dotychczas tylko HBO). Ponadto na antenie kanału znajdzie się specjalne weekendowe pasmo z kinem kobiecym. Emitowane będą w nim klasyczne filmy kostiumowe i melodramaty.

Poza produkcjami fabularnymi w nowej stacji pojawi się też dokumentalne pasmo "Proza życia", w którym znajdą się filmy z różnych krajów poruszające codzienne problemy kobiet. Poza tym z zagranicznych pozycji Polsat Cafe przygotował m.in. pasmo z programami rozrywkowymi i poradniczy cykl "Seks na weekend".

Prace nad przeformatowaniem Polsatu Zdrowie i Uroda w kobiecy kanały lifestylowy trwają od kilku miesięcy. Projektem kieruje Jolanta Borowiec. Polsat Cafe podobnie jak jego poprzednik dalej będzie stacją bezpłatną, ale ma zostać zakodowany. Kanał oglądać będą mogli abonenci Cyfrowego Polsatu i sieci kablowych.

http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... erpniu.htm
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat Cafe

Post autor: piotrek888 »

Jeśli będzie zgodne z zapowiedziami to myślę że będzie nawet nawet jak na Polsat. Tylko widać że ten kanał zatrudnia "po znajomości" partnerkę Pazury
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat Cafe

Post autor: epsztajnek »

Kiedy Ewelina Kopic pojawiła się po raz ostatni przed wakacjami w paśmie porannym TVP2, powiedziała - do zobaczenia we wrześniu. Nic się nie pochwaliła , że przechodzi do innego kanału. No, w sumie nic dziwnego, że się nie pochwaliła przejściem do konkurencji :devil: . Mam cichą nadzieję , że może w kablówce pojawi się ten kanał ( "Zdrowie i Uroda" zniknął już dawno :devil: ) aby czasami zerknąć na tę uroczą dziewczynę :D W ostateczności pozostanie mi moje archiwum :rozglada: :cicho:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W Polsat News ukazuje się program ''Graffiti'', a w Polsat Cafe zobaczymy ''Zoom na miasto''. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby te tytuły nie nawiązywały do polsatowskich produkcji sprzed lat - kolejno: ''Polityczne graffiti'' i ''Oko na miasto''. Nie wiem tylko, czy Polsat wykorzystuje to z braku pomysłów, stawiając na stare i sprawdzone, czy też ma to na celu przyciągnięcie widza, któremu ''z czymś to się kojarzy''.

Sam kanał w swojej kablówce o wiele bardziej wolałbym zamienić na Polsat News. :stop:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat Cafe

Post autor: Adrian ;P »

Press i Medialink informują, że w ramówce znajdzie się program dla Justyny Steczkowskiej... Zobaczymy, co z tego wyjdzie :?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Adrian ;P pisze:Press i Medialink informują, że w ramówce znajdzie się program dla Justyny Steczkowskiej... Zobaczymy, co z tego wyjdzie
O tym, że Justyna Steczkowska będzie jedną z twarzy kanału, wiemy już z wklejonego przeze mnie artykułu.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiltvnfan »

Nowa dziewczyna Pazury poprowadzi program w POLSAT CAFE. Tu link :arrow: http://zyciegwiazd.onet.pl/1804753,4637 ... lotki.html
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Cafe

Post autor: DJ Ice »

Wiadomo o tym od dawna.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiltvnfan »

Ciekawe jak wypadnie:)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiiloo »

tak btw to troche głupia nazwa dla kanału :) nie podoba mi sie
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Cafe

Post autor: DJ Ice »

Tak, najlepiej jakby kanał nazywał się..... Polsat Style. :brawa: :lol2: :lol: Bez przesady, nazwa bardzo fajna, choć Tobie może się nie podobać. :] Były dwie opcje: Polsat Trendy i Polsat Cafe - ostatecznie wybrano tą drugą.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiiloo »

oo polsat trendy zajefajna ale cafe? ze niby co kawe bedą robic? wogole kicha na maxa :spiewa:
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat Cafe

Post autor: r_r16 »

W Euro Cafe i Pekin Cafe kawy nie robią... Jak dla mnie nazwa bardzo fajna. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat Cafe

Post autor: kamiiloo »

czyli nazwa oczywiscie zaczerpnięta od innych heh ta nazwa jest bez sensu
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat Cafe

Post autor: DJ Ice »

kamiiloo pisze:czyli nazwa oczywiscie zaczerpnięta od innych heh ta nazwa jest bez sensu
Haha,tak. :D :lol2: Specjalnie zaczerpnęli nazwę od Pekin Cafe, czy Euro Cafe. :lol: Wyobraź sobie, że zarząd już wcześniej wiedział jak nazwie ten kanał jeszcze przed premierą tych programów na antenie TVN24 i wysłaniem komunikatu prasowego do mediów o zmianie PZiU na PC. Polsat Trendy był tylko opcją. Ach te Twoje domysły....

Swoją drogą dlaczego nazwa bez sensu? Czy ja wiem? Mnie się zdaje, że jest bardzo dobra jak na kanal dla kobiet. Mężczyzną może się nie podobać, fakt. :P
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości