[Polsat News] Nowy Dzień

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: lee »

Niestety w Poranku jej jeszcze nie widziałam,ale mam nadzieje,że już niedługo, w koncu po odejściu Eweliny przydałaby się jakaś kobieta prowadząca. A Kasie widziałam już 2 razy w paśmie To jest dzień, prowadziła serwisy :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od czasu odejścia Eweliny Kopic nie oglądam już tego programu, ale na innym forum wyczytałem, że Marek Kacprzak poszedł na urlop. A to oznacza, że różne osoby mogą się teraz pojawiać w zastępstwie. Ostatnio był rzekomo m.in. Bartosz Kurek z redakcji biznesowej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze: Ostatnio był rzekomo m.in. Bartosz Kurek z redakcji biznesowej.
NIe rzekomo a rzeczywiście : :lol2: . I to już kilka razy.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: Lord_info »

Czy ma ktoś może nagrane reklamy NOWEGO DNIA z M.Kacprzakiem, B. Kurkiem i M. Abramowiczem? Jestem zainteresowany nimi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: avatar »

Lord03 pisze:Czy ma ktoś może nagrane reklamy NOWEGO DNIA z M.Kacprzakiem, B. Kurkiem i M. Abramowiczem? Jestem zainteresowany nimi.
To będą jakieś zmiany? Od kiedy?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: matik »

avatar pisze:
Lord03 pisze:Czy ma ktoś może nagrane reklamy NOWEGO DNIA z M.Kacprzakiem, B. Kurkiem i M. Abramowiczem? Jestem zainteresowany nimi.
To będą jakieś zmiany? Od kiedy?
Nie, jemu chodzi o reklamówki, które są już od wakacji na antenie.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Nowy Dzień z Polsat News

Post autor: avatar »

matik pisze:
avatar pisze:
Lord03 pisze:Czy ma ktoś może nagrane reklamy NOWEGO DNIA z M.Kacprzakiem, B. Kurkiem i M. Abramowiczem? Jestem zainteresowany nimi.
To będą jakieś zmiany? Od kiedy?
Nie, jemu chodzi o reklamówki, które są już od wakacji na antenie.
Aha. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: Camilo »

Warto odnotować, że "Nowy dzień" na antenie Polsatu osiąga coraz lepsze wyniki oglądalności. W ubiegłym roku w 4+ mieli 8,65% udziałów w rynku, w 16-49 - 11,18%, obecnie mają już odpowiednio 11,06% i 13,80%.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: Camilo »

Na gospodarza pasma awansował ostatnio Przemysław Białkowski.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: Camilo »

ND kolejny już weekend z rzędu ukazał się w tradycyjnej formule, tzn. z duetem prowadzących, z czego jeden czytał serwisy. Dla niedoinformowanych, dotychczas dwoje prowadzących było w studiu, a serwisy czytała dodatkowa osoba w newsroomie. Ponadto dzisiejsze, niedzielne wydanie prowadził B. Kurek, prawdopodobnie zatem odeszli od sztywnego grafiku. W związku z tym nie spodziewałbym się więcej Krzysztofa Ibisza. Stacje newsowe w swoich porannych pasmach zaczęły najwyraźniej odchodzić od - nazwijmy to - osobowości.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: prze_kw »

Nieobecność Ibisza może być związana z kontuzją (złamana noga), aczkolwiek "Taniec z Gwiazdami" w piątek prowadził (z trudnościami).
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: matik »

Camilo pisze:ND kolejny już weekend z rzędu ukazał się w tradycyjnej formule, tzn. z duetem prowadzących, z czego jeden czytał serwisy. Dla niedoinformowanych, dotychczas dwoje prowadzących było w studiu, a serwisy czytała dodatkowa osoba w newsroomie. Ponadto dzisiejsze, niedzielne wydanie prowadził B. Kurek, prawdopodobnie zatem odeszli od sztywnego grafiku. W związku z tym nie spodziewałbym się więcej Krzysztofa Ibisza. Stacje newsowe w swoich porannych pasmach zaczęły najwyraźniej odchodzić od - nazwijmy to - osobowości.
Nowy Dzień z trójką prowadzących i Krzysztofem Ibiszem w roli jednego z nich wróci dopiero po zakończonej kampanii wyborczej o czym ostatnio w jednym z wywiadów wspominał K.Ibisz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: Camilo »

Tak, powiedział to dokładnie Ewelinie Kopic w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: Camilo »

Przed 5.00, czyli rekordowo wcześnie rozpoczęło się specjalne wydanie "Nowego dnia" po zamachach w Paryżu. Prowadzą Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat News] Nowy Dzień

Post autor: Camilo »

Szykują się chyba jakieś zmiany w programie albo kampania reklamowa. Przed północą w greenboxie odbyły się bowiem nagrania z udziałem prezenterów. I bez Krzysztofa Ibisza, co by potwierdzało to, o czym pisałem w pierwszej połowie września. Zwłaszcza, że kampania wyborcza już od przeszło miesiąca za nami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości