[TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Adrian ;P »

Jesienią startuje nowe show Dwójki. Formuła dosyć podobna do X Factora. Chyba powoli następuje przesyp programami muzycznymi. Już wiosną w sobotnie wieczory była ostra walka o widza, to co będzie teraz? 3 duże show o jednej godzinie. Mam Talent! na pewno straci widzów, oglądalność spadnie minimum gdzieś do 4 mln.
Co do jurorów, to wolałbym jednak Brodkę w X Factor :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: r_r16 »

Jak nie było programu muzycznego tak teraz będą w jednym roku 4 + Mam Talent gdzie także mamy i pewnie mieć będziemy sporo osób śpiewających. Troszkę tego za dużo. A co do The Voice of Poland - nie przekonuje mnie formuła, aczkolwiek wydaje się ciekawsza od Bitwy na Głosy czy Must Be The Music. Z ciekawości chyba będę podglądał jak to będzie wyglądało.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Adrian ;P »

Moda na angielskie nazwy polskich programów jak widać trwa. Jakoś nie wyobrażam sobie, aby zamiast Top Model. Zostań modelką program nazywał się Poland's Next Top Model :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: r_r16 »

"The Voice of Poland - Najlepszy głos" - w ogóle tytuł jest trudny. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby w jakiejś rodzinie (szczególnie nie znającej angielskiego) mąż mówił do żony "Przełącz na The Voice of Poland". :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: piotrek888 »

Już "Bitwa na głosy" miała być muzyczny wydarzeniem roku. Jak widać została zdjęta z emisji na zimowy sezon. TVP ma dar do partaczenia każdego programu :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od czasów "Idola" do tego roku nie było chyba żadnego talent-show muzycznego w Polsce. Jak dobrze liczę, to ta dziura trwała 6 lat. Może w międzyczasie przewijały się jakieś niewypały programowe, ale dobrego show nie było. A teraz wszyscy się na ten gatunek rzucili, co sprawia, że kompletnie nie interesuje mnie ten nowy program Dwójki. Czy we wszystkich telewizjach na całym świecie ludzie też tylko tańczą i śpiewają?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze:"The Voice of Poland - Najlepszy głos" - w ogóle tytuł jest trudny. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby w jakiejś rodzinie (szczególnie nie znającej angielskiego) mąż mówił do żony "Przełącz na The Voice of Poland". :D
Angielska nazwa "The Voice" jest zawarta praktycznie każdej zagranicznej edycji programu (wyjątkiem jest edycja ukraińska). Nieźle się Talpa zabezpieczyła w związku z tym. Także i polska wersja musiała przyjąć nazwę z użyciem frazy "The Voice", które słychać w jinglach programu. Z resztą warto zwrócić uwagę na logo programu (na rękę, która trzyma mikrofon i pokazuje literkę "V"). Tak samo, jak w "X Factorze" symbolem jest litera "X", tam samo w tym programie symbolem jest litera "V".
piotrek888 pisze:Już "Bitwa na głosy" miała być muzyczny wydarzeniem roku. Jak widać została zdjęta z emisji na zimowy sezon. TVP ma dar do partaczenia każdego programu
Po pierwsze nie wiem skąd wziąłeś stwierdzenie, że "Bitwa na głosy" miała być wydarzeniem roku. Po drugie "Bitwa na głosy" był bardzo udanym programem dla TVP2 (dzięki niemu Dwójka była liderem sobotniego pasma). Tylko prawda jest taka, że program raczej nie dałby rady z "Mam Talent". Dlatego znaleziono coś innowacyjnego, ze świeżą formułą. Dziwię się, że Polsat jesienią chce emitować 2. serię "MBTM" zamiast wiosną 2012 (chyba, że będzie emitowana ona w niedziele).
Camilo pisze:Od czasów "Idola" do tego roku nie było chyba żadnego talent-show muzycznego w Polsce. Jak dobrze liczę, to ta dziura trwała 6 lat. Może w międzyczasie przewijały się jakieś niewypały programowe, ale dobrego show nie było. A teraz wszyscy się na ten gatunek rzucili, co sprawia, że kompletnie nie interesuje mnie ten nowy program Dwójki. Czy we wszystkich telewizjach na całym świecie ludzie też tylko tańczą i śpiewają?
Wyraźnie widowiska taneczne i muzyczne są najbardziej popularne w stacjach telewizyjnych. Z resztą z tego co ja wiem, to taniec ma dominować w 4. edycji "Mam Talent".

Tak przy okazji, to słyszałem także o show, który poszukuje przyszłych piłkarzy. Szkoda, że mało stacji na świecie się tym zainteresowało, bo mielibyśmy kolejną alternatywę obok "Top Model".
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: ktos »

Hubert Urbański poprowadzi “The Voice” w TVP 2
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hu ... ce-w-tvp-2
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Pavloo »

To, że Urbański poprowadzi The Voice to było pewne, bo TVP2 już od dawna chwaliło się i zapewniało, że Urbański poprowadzi dwa programy muzyczne.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: adik1148 »

Nie jestem z tego powodu zadowolony. Powinien już być Kurzaj albo Kammel :/ To nie TzG , tylko program do młodszej części publiczności!
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: ziom »

adik1148 pisze:Nie jestem z tego powodu zadowolony. Powinien już być Kurzaj albo Kammel :/ To nie TzG , tylko program do młodszej części publiczności!
Obaj Panowie nie są wiele młodsi od Huberta. Po za tym Urbański ma kontrakt gwiazdorski co gwarantuje mu prowadzenie dużych formatów.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

Będzie jeszcze drugi prowadzący (który prowadzić będzie rozmowy z green-roomu) no i być może także prowadząca towarzysząca Urbańskiemu podczas "live'ów".
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Debeet »

Może (o ironio!) Katarzyna Skrzynecka.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

Raczej nie. Prawdopodobnie będzie to jedna z prezenterek Dwójki. Z resztą zobaczymy jak będzie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Będzie jeszcze drugi prowadzący (który prowadzić będzie rozmowy z green-roomu) no i być może także prowadząca towarzysząca Urbańskiemu podczas "live'ów".
A ja czytałem, że tym prezenterem ma być Tomasz Kammel (na pudlu tak piszą)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości