Co nowego na stronie?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Co nowego na stronie?

Post autor: :: Kamil »

No wÂłaÂśnie. Czytamy i widzimy Âże praca(e) nad "czymÂś" nowym trwa(jÂą). MoÂże ÂŁukasz byÂłby tak dobry i uchyliÂł chodÂź rÂąbka tajemnicy i zdradziÂł coÂś na temat tych nowoÂści? ChociaÂż maÂły szczegĂłlik :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zmiany, oczywiœcie bêd¹. Ale s¹ chyba owiane œcis³¹ tajemnic¹. :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, nie. Nad zmianami pracujemy, ale nie chcê o nich mówiÌ. Przede wszystkim dlatego, ¿e zawsze by³o tak, jak u nas pojawia³o siê coœ nowego, to na innej stronie pojawia³o siê to kilka tygodni póŸniej. Wiêc ¿adnych szczegó³ów w obawie o plagiatorów, ale te¿ dlatego, ¿eby Wam zrobiÌ niespodziankê. Po prostu pewnego wrzeœniowego dnia wpadniecie na stronê, a tam nowe rzeczy. Zawsze to milej w takim smutnym, szkolnym miesi¹cu, ni¿ wiedzieÌ od kilku tygodni nad czym pracujemy.

Skupiamy siê na dzia³ach, ich rozbudowie, uatrakcyjnieniu, przejrzystoœci i wiêkszej iloœci ³adnie u³o¿onego materia³u. Ale bêd¹ te¿ czêœciowe zmiany w grafice. Tylko czêœciowe. Bo obecny nag³ówek wci¹¿ wydaje siê byÌ modny.

Nad poprawÂą jakoÂści tvn.tivi.pl pracuje caÂła obecna redakcja strony, a takÂże osoby do tej pory z serwisem nie zwiÂązane. Wszystko wyjaÂśni siĂŞ we wrzeÂśniu. ProwadzĂŞ takÂże rozmowy z redakcyjnym kolegÂą na temat powrotu jego autorskiego dziaÂłu. Nie wiem, co z tego wyjdzie.

Przypomnê tak¿e, ¿e w sierpniu na tvn.tivi.pl by³o wyj¹tkowo du¿o newsów w porównaniu z innymi serwisami. Czasami byliœmy szybsi ni¿ Medialink.pl, a prawie zawsze o wydarzeniach zwi¹zanych z TVN informowaliœmy szybciej i dok³adniej ni¿ WirtualneMedia.pl. Dziêki temu mamy wy¿sz¹ ni¿ we wczeœniejszych miesi¹cach ogl¹dalnoœÌ. Co za tym idzie rosn¹ wp³ywy z reklam, które - jak ju¿ pisa³em - po raz pierwszy w trzyletniej historii strony pozwol¹ na pokrycie kosztów serwera.

To tyle, co mogĂŞ w tej chwili ujawniĂŚ. W kaÂżdym razie caÂły sierpieĂą zmierzamy w dobrym kierunku i we wrzeÂśniu nie zamierzamy tego zmienieĂŚ. A caÂły ten miesiÂąc zapowiada sie gorÂąco...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mam nadzieje ze po wakacjach pojawiÂą siĂŞ jeszcze informacje o 4 innych oddziaÂłach lokalnych TVN-u (Szczecin, GdaĂąsk, Katowice i WrocÂław)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

£ukasz pisze: (...) Czasami byliœmy szybsi ni¿ Medialink.pl, a prawie zawsze o wydarzeniach zwi¹zanych z TVN informowaliœmy szybciej i dok³adniej ni¿ WirtualneMedia.pl. Dziêki temu mamy wy¿sz¹ ni¿ we wczeœniejszych miesi¹cach ogl¹dalnoœÌ. (...)
Tak, tak tylko nie zawsze bycie szybszym czy lepszym gwarantuje poprawê statystyk.. trzeba przecie¿ jakoœ dojœÌ z tym wszystkim do potencjalnego nowego ludka odwiedzaj¹cego stronê :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kamil, nie tylko chodzi o dojœcie do nowego ludka. Bo dochodzenie do niego trwa od trzech lat. Ju¿ ponad rok temu zaprzesta³em wymiany bannerowej z innymi stronami, reklamowania serwisu, umieszczania do niego linku w swoich sygnaturkach na ró¿nych stronach itp. U¿ytkownicy juz nas znaj¹ i teraz chodzi o to, ¿eby do nas czêœciej wracali. ¯eby mieli po co wracaÌ. Bo jak zobacz¹ w subskrypcji, ¿e to o czym piszemy, by³o ju¿ wczeœniej w Medialinku albo Wirtualnych Mediach, to raczej nie wróc¹ czytaÌ znów tego samego.

A dojÂście do uÂżytkownikĂłw swego czasu zapewniÂło Âświetne wypozycjonowanie serwisu. Przez dwa lata mieliÂśmy pierwsze miejsce na Interia.pl pod zapytaniem "tvn" i czĂŞsto mamy pierwsze na onecie. Potem interia wprowadziÂła google zamiast swojej wyszukiwarki i liczy siĂŞ "page rang". Ale i tak serwis jest znany dzieki temu, Âże nas cytujÂą na innych stronach, chĂŞtnie publikujÂą nasze wywiady, a linki do tvn.tivi.pl znalazÂły siĂŞ m.in. w lokalnych dziennikach, na stronie internetowej RMF FM, czy w tygodniku "Wprost".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj delikatnie zosta³ zmodyfikowany wygl¹d newsów na stronie g³ównej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

taka kosmetyczna ta zmiana ale mam nadzieje Âże do dopiero przed smak tego co szykuje sie po wakacjach :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

pawell pisze:taka kosmetyczna ta zmiana ale mam nadzieje Âże do dopiero przed smak tego co szykuje sie po wakacjach :D
Zgadza siĂŞ. We wrzeÂśniu bĂŞdzie Âładnie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

We wrzeÂśniu bĂŞdzie bomba. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no fajnie :D :D :D po strzaÂłce sÂądzĂŞ Âże grafika troszke bĂŞdzie podobna do grafiki FaktĂłw :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

co nowego po wakacjach

Post autor: salladyn »

Z jednej strony lepiej niz teraz wyglÂądaÂłaby strona z grafikÂą podobna do faktĂłw,lecz z drugiej strony uwaÂżajcie zeby zbyt nie upodobnic sie do konkurencjii.Napewno znajdziecie zÂłoty Âśrodek.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dziœ z nudów zajrza³em na stronkê a dok³adniej do "Oddzia³ów lokalnych". Z lekk¹ niepewnoœci¹ stwierdzi³em ¿e zmieni³ siê uk³ad zdjêÌ i tekstu w tym dziale.

Obrazek

100% pewnoÂści nie mam gdyÂż dawno do tego dziaÂłu nie zaglÂądaÂłem bo i nie miaÂłem potrzeby. WiĂŞc proszĂŞ o potwierdzenie bÂądÂź zaprzeczenie choĂŚ zdaje mi siĂŞ Âże bardziej prawdopodobne bĂŞdzie to drugie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Takich drobnych zmian moÂżna zauwaÂżyĂŚ wiĂŞcej, ale tych wiĂŞkszych nie widaĂŚ - bo sÂą albo pod zmienionymi nazwami albo u mnie na dysku. W niektĂłrych miejscach przez kilka najbliÂższych dni nie bĂŞdÂą prawidÂłowo wyÂświetlaÂły siĂŞ podstrony :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

zauwa¿y³em zmianê: top (flash) zintegrowany kolorystycznie z t³em strony:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości