Subskrypcja

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Subskrypcja

Post autor: :: Kamil »

Subskrypcja pisze:Przez ca³y czas aktualizujemy informacje dotycz¹ce sposobu relacjonowania wyborów przez TVN i TVN24. W serwisie http://www.tvn.tivi.pl/ zdjêcia z programu i fragmenty filmowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich TVNmaniaków, którzy nigdzie indziej dzisiejszego wieczoru nie mog¹ znaleŸÌ zdjêÌ z "Wieczoru wyborczego" ;)
Gdzie te fragmenty bo jakoÂś nie widzĂŞ? :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dwa linki do pó³minutowych fragmentów od godziny s¹ w prawym menu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

CodotreÂści meila...ten fragment o TVNmaniakach...bardzo, ciekawy, widze, Âże Âłukas zzaczyna podbierac ludzi z -:):)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ciekawe dlaczego dzis dostalem az 3 e-maile z subkrycja? :D :P
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To wina prv.pl. Ja wysÂłaÂłem jeden raz. DoszÂło trzy razy. Tak siĂŞ juÂż wczeÂśniej zadarzaÂło, nie tylko w naszym przypadku. Przy okazji mogĂŞ zdradziĂŚ, Âże juÂż wkrĂłtce takÂże subskrypcja bĂŞdzie profesjonalna i nie bĂŞdziemy korzystaĂŚ ze skryptĂłw prv.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ja teÂż siĂŞ na tym kiedyÂś 'przejechaÂłem'. Pewnie czekasz na czerwone potwierdzenie - czasem siĂŞ ono nie pojawia a mail zostaje wysÂłany - jak siĂŞ nie pojawia to zapewne klikasz aÂż do skutku... i takie sÂą efekty :) Najlepiej - jak nie bĂŞdzie czerwonego potwierdzenia - poczekaĂŚ jakiÂś czas i sprawdziĂŚ w skrzynce czy mail nie zostaÂł wysÂłany.

[ Dodano: Sro Kwi 19, 2006 3:21 pm ]
To juÂż przesada.
DostajĂŞ maila "TVN.tivi.pl: KÂłopoty 6 km nad ziemiÂą". Po dwĂłch minutach przychodzi kolejny z takim samym tematem ale... z innym zakoĂączeniem:
TVN.tivi.pl: KÂłopoty 6 km nad ziemiÂą 14:49 pisze:Wyprawa "Everest Expedition 2006", w ktĂłrej udziaÂł bierze dziennikarka TVN Turbo, Martyna Wojciechowska napotkaÂła na powaÂżne problemy. Ekipa zastaÂła w Himalajach intensywnÂą burzĂŞ ÂśnieÂżnÂą, zostaÂła przez niÂą uwiĂŞziona w namiocie na wysokoÂści 6060 m n.p.m., koĂączy im siĂŞ prowiant oraz gaz do maszynek.

WiĂŞcej informacji w tej kwesti w http://www.tvn.tivi.pl/ - polecamy.
TVN.tivi.pl: KÂłopoty 6 km nad ziemiÂą 14:51 pisze:Wyprawa "Everest Expedition 2006", w ktĂłrej udziaÂł bierze dziennikarka TVN Turbo, Martyna Wojciechowska napotkaÂła na powaÂżne problemy. Ekipa zastaÂła w Himalajach intensywnÂą burzĂŞ ÂśnieÂżnÂą, zostaÂła przez niÂą uwiĂŞziona w namiocie na wysokoÂści 6060 m n.p.m., koĂączy im siĂŞ prowiant oraz gaz do maszynek.

WiĂŞcej wieÂści z wyprawy na Mount Everest w serwisie http://www.tvn.tivi.pl/ - zapraszamy.
Wiem wiem. To jest oczywiÂście wina prv.pl :x
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W pewnym sensie jest to wina PRV.

Gdy wypisaÂłem formularz i wysÂłaÂłem, to wyÂświetliÂł mi siĂŞ komunikat "Nie moÂżna wyÂświetliĂŚ strony", wiĂŞc byÂłem przekonany, iÂż mailing nie zostaÂł wysÂłany.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:wiĂŞc byÂłem przekonany, iÂż mailing nie zostaÂł wysÂłany.
:: Kamil pisze:Ja teÂż siĂŞ na tym kiedyÂś 'przejechaÂłem'. Pewnie czekasz na czerwone potwierdzenie - czasem siĂŞ ono nie pojawia a mail zostaje wysÂłany - jak siĂŞ nie pojawia to zapewne klikasz aÂż do skutku... i takie sÂą efekty :) Najlepiej - jak nie bĂŞdzie czerwonego potwierdzenia - poczekaĂŚ jakiÂś czas i sprawdziĂŚ w skrzynce czy mail nie zostaÂł wysÂłany.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie chodzi o potwierdzenie. To, to ja wiem. :] Od razu byÂł komunikat, Âże strona nie moÂże siĂŞ wyÂświetliĂŚ. I nie zamierzam Ci siĂŞ z niczego tÂłumaczyĂŚ, w kaÂżdej chwili masz prawo do rezygnacji z subskrypcji tvn.tivi.pl.

Koniec tematu.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Ja od zawsze korzystam z usÂług 4free.pl i nigdy nie miaÂłem z tym serwisem problemĂłw. Subskrypcja zawsze dziaÂła tu jak naleÂży...

Tylko pewnie teraz problemem jest przejÂście na drugi, konkurencyjny serwis, bo troszke glupio naklonic tysiÂące ludzi aby kliknĂŞli w link i zapisali siĂŞ do drugiej listy subskrypcyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości