Sonda tvn.tivi.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Sonda tvn.tivi.pl

Post autor: salladyn »

Zapraszam do dyskusji na temat pytaĂą zadawanych w sondzie.

Sonda:KtĂłry z nowych seriali TVN najbardziej przypadÂł Ci do gustu?

Niania
Magda M.
Anio³ Stró¿

"Anio³ Stró¿"
Ma³o seriali komediowych widzia³em które by³yby bardziej debilne od "Anio³a Stró¿a".Siermiê¿ne dowcipy,beznadziejna gra aktorska (no mo¿e oprócz Jolanty Fraszyùskiej),to wszystko sprawia ¿e ten serial jest nie do przyjêcia :x .

"Niania"
To prawie kopia amerykaĂąskiej wersji przez co serial jest wtĂłrny.Dowcipy raczej drĂŞtwe choĂŚ czasem siĂŞ moÂżna poÂśmiaĂŚ.TytuÂłowa Niania jest sztuczna (ubiĂłr,gesty,intonacja gÂłosu i.t.d.).Serial przecietny :? .

"Magda M."
Z trzech podanych tu pozycji ta wyró¿nia siê zdecydowanie na +.Dobra gra aktorska,dobrze przygotowane dialogi (choÌ czasem nieco wydumane i oderwane od rzeczywistoœci) wreszcie œwietna rola Joanny Brodzik.Jeszcze jeden plus to ciekawa czo³ówka z piosenk¹ "ChodŸ pomaluj mój œwiat" w wykonaniu grupy Milk Shop :brawo: .

A wam ktĂłry z seriali najbardziej przypadÂł do gustu i dlaczego :?:
Ostatnio zmieniony wtorek 01 lis 2005, 18:12 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O! fajny temat :D
Mi najbardziej z tych trzech nowych seriali spodobala sie "Niania" bo moim zdaniem jest najmniej nudny z wyzej wymienionych seriali. :D Podoba mi sie czolowka serialu i piosenka z niej. :p No ale widac ze aktorzy graja w niej sztucznie no ale nic na to nie poradze :) Ale widze ze coraz lepsza jest "Magda M." widocznie nowy rezyser umie sie jakos dogadac z zaloga i w odcinkach zaczyna sie cos dziac i pewnie to sie jeszcze dobrze rozkreci. :D Czolowka bardzo dobra tak jak piosenka do niej. :) "Aniola Stroza" ogladalem zawsze czekajac na "Szymon Majewski Show" teraz jak jest w soboty w pamie 16-17 to nie mam chwili aby go zobaczyc ale chyba nie ma co zalowac. Poza tym serial taki sobie przewaznie nudny, ale czasem sie zdarzyly bardzo zabawne momenty. Tak jak dwa poprzednie seriale ten ma tez fajna czolowke i piosenke. :) I chyba tyle...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A mi Magda M ;D
Anio³ Stró¿ jest ¿enuj¹cy a Niania jest fajna gdyby nie te dzieci które graÌ nie umiej¹
Za to Magda M extra :D szczegolnie pyskowki z Bartkiem
Android <3
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dla mnie to "Anio³ Stró¿" jest fajny, na drugim miejscu bym postawi³ "Magde M.". Polska "Niania" nie przypad³a mi do góstu, mogliby daÌ orygina³.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze: Polska "Niania" nie przypadÂła mi do gĂłstu, mogliby daĂŚ oryginaÂł.
Prawa do orginalu chyba ma polszmat. :|
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Ja myÂślĂŞ, Âże zabardzo to te seriale siĂŞ TVN-owi nie udaÂły.

Nianiazgadam siĂŞ z opiniami, Âże aktorzy grajÂą sztywnie. Kopie amerykaĂąskich hit-seriali niegdy mi siĂŞ nie podobaÂły.
Anio³ Stró¿Powy¿szy tekst pasuje równie¿ do tego serialu
Magdaa M.Przyznam, ¿e nie obejrza³am ani jednego odcinka. Wiem tylko, ¿e przystojniak jakiœ gra tam jedn¹ z g³ównych ról.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Magda M i Niania 8)
NiezÂłe.... Zobaczymy co bĂŞdzie dalej z nimi.....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no ja jestem "zakochany" w "Magdzie M." tylko w serialu nie w postaci :lol: a tak serio to bardzo podoba mi siĂŞ ten serial tylko niesty nadawany jest raz w tygodniu:(:(
Wróciłem!!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

madzia m. Âświetna

niania-fajna ale nikt nie przebije niani fajn z amerykaĂąskiej wersji i tego Âśmiechu :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak ten Âśmiech Âśni mi siĂŞ po nocach, jest niepowtarzalny. Ale Agnieszka ?Dygant tez sobie dobrze radzi.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przydala by sie juz nowa sonda. Ta juz jest troche czasu. :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

sonda tvn.tivi

Post autor: salladyn »

teÂż mam nadziejĂŞ Âże nowa sonda pojawi siĂŞ w najbliÂższym czasie :) Ten temat ma chyba jakiegoÂś pecha, bo juÂż dawno nie byÂło sondy ktĂłraby trwaÂła tak dÂługo :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

salladyn pisze:teÂż mam nadziejĂŞ Âże nowa sonda pojawi siĂŞ w najbliÂższym czasie
No proszĂŞ...jak na zamĂłwienie-nowa sonda: najlepszy nowy prowadzÂący w tvn24. OddaÂłam gÂłos na BeatĂŞ, chociaÂż JacoĂą teÂż dobrze sobie radzi. Magda Sakowska strszy mnie mina, KrzyÂś GĂłrlicki byÂłby suuper, gdyby troszkĂŞ mniej siĂŞ myliÂł, ale moÂże siĂŞ "wyrobi". :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to ja sie nie wypowiadam bo nie posiadam TVN24 i nie moge powiedziec ktory nowy/a prezenter/ka jest najlepszy/a. :)
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

powinna byĂŚ teÂż opcja - Âżaden z nich mi siĂŞ nie podoba albo oni sÂą do kitu :roll:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości