Newsy

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Newsy

Post autor: TVN24maniak »

Czy była by taka możliwość abym dołączył do newsroomu, pytam tutaj moderatorów i administratorów. Na razie ogę sie pochwalić kilkunastoma artykułami na polskiej Wikipedii
Czekam na odpowiedzi czy to na PW czy tutaj na forum,
Kłaniam się.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Newsy

Post autor: piotrek888 »

TVN24maniak pisze:Czy była by taka możliwość abym dołączył do newsroomu, pytam tutaj moderatorów i administratorów. Na razie ogę sie pochwalić kilkunastoma artykułami na polskiej Wikipedii

Jest czym :lol:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Newsy

Post autor: piotrek888 »

Jak pewnie wszyscy zauważyli pod moimi newsami pojawiają się pełne jadu komentarze zwłaszcza od @*** lub coś w tym stylu. Komentarze pisze Piotr S. na forum @pop znany wszystkim. Nie wiem czy pisze je z zazdrości, bo na pewno nie z dobrego serca. Niech nie liczy, że się nimi przejmuje, bo chłopak ma pewien kompleks z tego powodu, że gdzie się nie pojawi tam zostanie wyrzucony (np. tvnfakty lub media2.pl). A więc Piotrze wiem, że regularnie czytasz forum, a jak nie to Ci doniosą to co tu napisałem. To co robisz jest żałosne i niesmaczne. Najpierw komuś gratulujesz, że pisze newsy na TVNFAKTY a potem jedziesz mu w komentarzach.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Newsy

Post autor: Ptr15 »

Mam pytanie. Jaki nick ma na forum kolega, który pisze newsy pod nazwiskiem Łukasz Paluch?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Newsy

Post autor: DJ Ice »

piotrek888 pisze:Jak pewnie wszyscy zauważyli pod moimi newsami pojawiają się pełne jadu komentarze zwłaszcza od @*** lub coś w tym stylu. Komentarze pisze Piotr S. na forum @pop znany wszystkim. Nie wiem czy pisze je z zazdrości, bo na pewno nie z dobrego serca. Niech nie liczy, że się nimi przejmuje, bo chłopak ma pewien kompleks z tego powodu, że gdzie się nie pojawi tam zostanie wyrzucony (np. tvnfakty lub media2.pl). A więc Piotrze wiem, że regularnie czytasz forum, a jak nie to Ci doniosą to co tu napisałem. To co robisz jest żałosne i niesmaczne. Najpierw komuś gratulujesz, że pisze newsy na TVNFAKTY a potem jedziesz mu w komentarzach.
Typowy troll, dziecko neo, zakompleksiony człowiek uważającego się za Boga forów internetowych. To cały @pop. Śmieszny, zarozumiały człowiek.

Tobie radzę się nie przejmować tym dzieciakiem a komentarze usuwać, bo po co ma trollować w sumie... Na forum media2 został zbanowany przeze mnie. Dlaczego? Suma wielu przypadków, zachowań... Jeszcze żebym Wam opowiedział co robił kiedyś pod innymi kontami to byście załamali ręce, albo - po prostu się śmiali z tego dziwnego człowieka. Typowe dziecko neostrady. Swoim zachowaniem pokazuje, że życie to go chyba nie oszczędza. Albo wręcz odwrotnie, bo zachowuje się jak gówniarz po prostu, który ma wszystko i myśli, że nikt nie zauważy ile ma osobowości w internecie. To zdecydowanie najbardziej znienawidzona osoba z forów o tematyce telewizyjnej, medialnej. Możliwe, że i w realu. I nikt go chyba nie przebije.

Cała prawda.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Newsy

Post autor: ziom »

Kolejny błąd rzeczowy wielkiego redaktora Piotra Stępnia. Radziłem Ci chłopie żebyś czytał nawet 20 razy swoje teksty i to wczoraj radziłem. Nie znam Alicji Czerwińskiej a taka pojawiła się w Twoim ostatnim tekście. Znam Annę Czerwińską i Alicję Rucińską z TVN24. Popraw swój tekst a najlepiej nie pisz ich więcej by unikać dalszej kompromitacji
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Newsy

Post autor: piotrek888 »

ziom pisze:Kolejny błąd rzeczowy wielkiego redaktora Piotra Stępnia. Radziłem Ci chłopie żebyś czytał nawet 20 razy swoje teksty i to wczoraj radziłem. Nie znam Alicji Czerwińskiej a taka pojawiła się w Twoim ostatnim tekście. Znam Annę Czerwińską i Alicję Rucińską z TVN24. Popraw swój tekst a najlepiej nie pisz ich więcej by unikać dalszej kompromitacji
Jak dla Ciebie kompromitacją jest pomyłka imienia to musisz zniknąć z tego forum, bo tu często się ludzie mylą. Wiesz gdzie ja mam Twoje uwagi? :D1 tak, właśnie tam :D
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Newsy

Post autor: ziom »

Chamstwem na chamstwo odpowiadał nie będę. Jednak poprawiłeś błąd więc zamiast się burzyć ładnie podziękuj. A skoro moje rady masz w dupie to po co korzystasz z moich wskazówek? Zero logiki ale to u Ciebie normalka.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Newsy

Post autor: DJ Ice »

@ziom Twoim problemem jest to, że nie zwracasz ładnie, kulturalnie uwagi tylko wjeżdżasz od razu na człowieka, w tym wypadku na Piotrka. Jak tak bardzo zazdrościsz mu pisania newsów do serwisu to sam się wykaż... właśnie logiką i kulturą na forum. :D
Wielka mi rzecz pomylić się w imieniu jakiejś osoby. Pisałem newsy, nawet czasem mi się zdarza i nikt nie jest nieomylny i każdy o tym wie. Każdy zwraca po prostu uwagę i kropka. Co innego gdyby @piotrek888 popełniał masowe błędy jak w co poniektórych serwisach a tego u niego nie zauważyłem.
A chamstwo wprowadziłeś raczej pierwszy i chyba każdy przyzna rację. :) Raczej się powinieneś cieszyć, że newsy tutaj pojawiają się na bieżąco i, że kolega znajduje na to czas jak zresztą inni z tej redakcji.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Newsy

Post autor: Łukasz »

Nie ma się o co kłócić Panowie :D :stop:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Newsy

Post autor: piotrek888 »

Nie było okazji podziękować. Więc dziekuję Wszystkim za czytanie moich newsów, za komentarze, pochwały i krytykę. Wiele się tu nauczyłem. Dziękuję Panowie za możlwość rozwoju. Jestem Wam wdzęczny. Czytelnikom raz jeszcze wielkie dzięki! Pozdrawiam
rav
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 22 sty 2013, 12:07

Re: Newsy

Post autor: rav »

Ostatni news na stronie widnieje z 20.01.2011 roku ("Tomasz Kubat poprowadzi "Uwagę!""). Czy jest gdzieś dostęp do newsów wcześniejszych (np. z 2010, 2009 roku itd.)?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Newsy

Post autor: matik »

Niestety nie ma dostępu do newsów z lat wcześniejszych. Jedynie strona http://archive.org/web/ może coś w tym pomóc.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Newsy

Post autor: ketjow »

nie wiem czy to jest dobre miejsce, ale zauważyłem coś dziwnego w najnowszym newsie dot. Durczoka.
"Komisja ustaliła, że trzy osoby zostały narażone na niepożądane zachowania."

Nie podaliście informacji, która była podana w komunikacie tj. informacje że zidentyfikowano przypadki mobbingu i MOLESTOWANIA. potem na forach widzę komentarze, że wprost wyssał sobie z palca kwestie molestowania.

Piszę o tym, bo lubię rzetelność.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Newsy

Post autor: matik »

Polecam w tej kwestii kontakt z samym autorem newsa, Łukaszem, właścicielem tvnfakty.pl ==> redakcja@tvnfakty.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości