Ostatnio coś się złego dzieje. Kilka fotek

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Ostatnio coÂś siĂŞ zÂłego dzieje. Kilka fotek

Post autor: michal641 »

Ostatnio coraz czêœÌiej moge na forum i na stronie zauwa¿yÌ coœ dziwnego. oto kilka fotek:

Obrazek
To siê w³¹cza kiedy wchodzê na forum

Obrazek
A oto sonda

Obrazek
Oto coÂś dziwnego pod newsami, a nad linkami reklamowymi

Obrazek
To jest dziaÂł "O serwisie" Nadal nie zmieniono nazwy z personal na tivi
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Mnie teÂż czesto to siĂŞ zdarza :(
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

niestety tak sie zdarza - nie wynika to jednak ze Ÿle przygotowanych skryptow [chociaz te maja usterki czase, naprawiam je jednak "jak tylko zobacze" :wink: ] a z winy serwera- a nawet nie z winy serwera, a jego administratorów - b³¹d który widzicie to b³¹d braku po³¹czenia z baz¹ danych [MySQL]
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

personal

Post autor: michal641 »

tro chodziasz problem poruszony w ostaniej fotce mozna by poprawic!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no mnie te¿ siê kilka razy tak zdarzy³o, ale nie chcia³em martwiÌ tym £ukasza :lol: myœla³em, ¿e mo¿e tylko u mnie albo podczas aktualizacji strony siê tak dzieje, jednak gdy odœwie¿ê ju¿ wszystko wraca do normy :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Mnie nawet po odÂświerzeniu siĂŞ to powtarza ... :x :x :x
PS NajczĂŞÂściej Connection Error ...
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No bo to sie tak robi i nikt tu juz na to nic nie poradzi.

U mnie sie za to robi cos innego. Czesto jest "nie mozna wysietlic strony", nawet jak odswiezam, to nadal jest tak samo, dopiero za chwile strona zmow sie pojawia. Dotyczy to zarowno strony jak i forum jednoczesnie. No i tak sie ostatnio coraz czesciej robi.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Awarie siê zdarzaj¹ jak wszêdzie. Tylko, ¿e wiêkszoœÌ forumowiczów bardzo czêsto tu zagl¹da i nie zauwa¿a, ¿e takie problemy techniczne to coœ powszechnego w internecie. Ka¿da awaria mia³a swój powód: raz coœ przenosiliœmy z jednego serwera na drugi, raz zmienialiœmy coœ w bazie, ostatnio kanadysjcy admini coœ konserwowali i przez ca³y dzieù by³y takie b³edy, a wiêc ci¹gle coœ siê robi i nie warto chyba o ka¿dych problemach wczesniej informowaÌ. Bo zazwyczaj s¹ to problemy przewidziane.

Poza tym, Arturze, zauwa¿, ¿e ja muszê robiÌ wszystko: pocz¹wszy na kontrolowaniu strony, poprzez kontrolowanie ludzi którzy mi pomagaj¹ (skrypty, newsy), poprzez administracjê forum, koùcz¹c na takich g³upotach jak upominanie forumowicza, ¿e ukrad³ komuœ emblemat. Do tego jeszcze dziesi¹tki innych spraw o których nawet najbli¿si wspó³pracownicy nie wiedz¹. Wiêc po raz kolejny nak³aniam do zaprzestania strajku i nie przejmowania siê g³upotami.

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Ale czy ja mam jakies pretensje? Nie, tylko to takie meczace troche jest, ale przeciez wiem, ze te rozne bledy same sie robia i nic na nie nie mozesz poradzic.
A strajku nie zakoncze, bo na razie go jeszcze wcale nie zaczalem :lol: tylko tak napisalem. Ale postulaty pozostaja aktualne :D
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

czy mnie siĂŞ zdaje czy na pierwszej fotce jest Âźle wpisany adres strony :roll: ?
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JesteÂś bardzo, ale to bardzo spostrzegawcza. :twisted: :twisted: GdybyÂś nie zauwaÂżyÂła to ten "kÂłopot" byÂł w marcu 2005 i wtedy byÂł taki link co jest na pierwszym zdjĂŞciu... :twisted: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

oj tam nie patrzyÂłam na date ;P pozatym kaÂżdemu siĂŞ moÂże zdarzyĂŚ ;P;P
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości