Download

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

kamuii pisze:Strona zarazbia na reklamach na swoje utrzymanie ;)
A sk³¹dkowe ju¿ kiedyœ userzy p³acili :]
Serio? PÂłaciliÂście, ciekawe kiedy to byÂło, jestem tu ponad rok i nic podobnego nie sÂłyszalem. IleÂście kasy wydawali :wink: :?: :?:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Gdy zmar³ Marcin Paw³owski przez oko³o tydzieù codziennie mieliœmy po 15 tys. unikalnych u¿ytkowników na stronie. Trochê za póŸno zorintowaliœmy siê, ¿e trzeba zdj¹Ì wszystkie filmy i zdjêcia na temat Marcina. Zreszt¹ póŸniej to niewiele da³o przy takich odwiedzinach. Dzienny transfer siêga³ 10 GB i firma Epox, która nas wtedy hostowa³a zerwa³a umowê ze skutkiem natychmiastowym.

Zaoferowali nam konto za ponad 600 zÂł. Trzeba byÂło zapÂłaciĂŚ natychmiast, ja byÂłem mÂłodszy (mniej przedsiĂŞbiorczy :D), na stronie nie byÂło Âżadnych reklam itp. :? Siedmiu najaktywniejszych forumowiczĂłw przysÂłaÂło mi wĂłwczas po 20 zÂł kaÂżdy, aby forum mogÂło nadal funkcjonowaĂŚ. WzruszajÂąca chwila. :roll:

I wtedy w³aœnie podj¹³em decyzjê o sprzeda¿y (znienawidzonych przez niektórych) reklam - ¿eby taka sytuacja ju¿ nigdy wiêcej siê nie powtórzy³a. Zdjêliœmy te¿ download, gdy transfer zacz¹³ przekraczaÌ 80 GB/mc.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

To znaczy Âże nie moÂżemy liczyĂŚ nawet na jakies krĂłtkie materiaÂły z "FaktĂłw"
NOWA ERA W TVN
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filmy sÂą okazjonalnie w niusach. Np. byÂły jak Kamil Durczok zadebiutowaÂł w "Faktach" albo jak zasÂłabÂła Anita Werner. Ale downloadu na staÂłe nie bĂŞdzie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ja mam filmik z rapidshare,kiedy Anita zasÂłabÂła i zastÂąpiÂła jÂą Ania JĂŞdrzejowska :lol2: tak dla informacji,gdyby ktoÂś byÂłby tym zainteresowany :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

BĂŞdzie dementii. :rozglada:
Anita Werner nie zasÂłabÂła wtedy. :nie:
Przepraszam za OffTopic.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Taki "skrót myœlowy". :D Bo przecie¿ nie bêdziemy siê rozpisywaÌ, ¿e dopad³a j¹ grypa ¿o³¹dkowa i musia³a do toalety wyjœÌ na chwilkê. 8)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Aveo ja jestem zaintersowany tym filmikiem kiedy Anita zasÂłabÂła
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości