Poznajmy się

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Poznajmy siĂŞ

Post autor: pawell »

Pewnie malo napisze bo nie lubie o sobie mowic/pisac ale sprobuje jak najwiecej:

Nazywam sie Pawel Szamburski (czesto moje nazwisko jest mylone np ostatnio na dyplomie bylo napisane Samburski :evil: , a czasem nawet Szymburski :evil: ) mam 15 lat i jestem z Zyrardowa ( ok 45 km od Warszawy kierunek Skierniewice :wink: , a jak jeszcze nie wiecie to juz musicie poszykac na mapie :P ).

Rodzensktwo: brat - Marek i 2 siory Kaska i Kryska. :D Ale ich nie lubie bo mnie czesto (nawet zawsze) wk*****ja. :twisted:

Jak sie nie trudno domyslec chodze (bo musze) do 3 klasy gimnazjum. Jednak w szkole lubie pare przedmiotow szczegolnie humanistyczne (polak, historia, wos) i z tych przedmiotow mam najlepsze oceny :D , a nie lubie matmy, fizy i chemi i z tych mam najgorsze stopnie :D , ale jakos sobie radze naszczescie. :roll: Moze sie zdziwicie ale nawet lubie plastyke mialem w 2 kl 6 z tego przedmiotu i wiem ze ta ocena bedzie rowniez na swiadectwie z 3, a zarazem ostatniej gimnazjalnej klasy klasy. :D szkoda ze to juz koniec gimnazjum, bo z wieloma osobami tam sie zaprzyjaznilem, a teraz kazdy pojdzie w swoja strone. ;(

Bardzo lubie klikac na gg (8202968) i pisac na tym forum i chyba nic wiecej na kompie bo nie mam za duzo czasu. Lubie takze spotykac sie ze kumplami z ktorymi robimy rozne rzeczy :aniolek: :twisted:, a takze ogladac telewizje szczegolnie TVN, ale jak na innej stacji cos ciekawego leci to ogladam. Lubie tez sluchacz muzyki najczesciej H-H i czasem z gatunku POP ale tu jak jest jakas bardzo fajna piosenka ktora bardzo mi sie podoba. :D

Nie za bardzo lubie czytac ksiazki wole juz newsy w necie czy gazety. :D Ale oczywiscie lektury czytam 8)

Sport: chyba z tego lubie tylko siatkowke na inne sporty jakos nie zwracam wiekszej uwagi. :roll: A i lubie jezdzic na rowerze. :D :wink:

Czasem jestem bardzo nieznosny :twisted: czesto bluznie, ale na tym forum staram sie powstrzymywac, bo zalezy mi aby jeszcze troche tu POPiSac. :lol: bardzo rowniez lubie sie klucic ale zawsze staram sie tego unikac i nie zawsze mi wychodzi. :P

Interesuje sie telewizja nie tylko TVN, ale wszystkimi w Polsce chce wiedziec jakie maja wyniki ogladalnosci itp. ble, ble, ble... :D Rowniez interesuje mnie polityka teraz ostatnio byl dobry okres dla mnie (wybory itp)

Ulubieni dziennikarze: Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Piotr Marciniek, Anita Werner, Patrycja Redo, Tomasz Sianecki, Tomasz Siekielski, Roman Mlodkowski i lubie tez Grzegorza Miecugowa. :D

Nie lubiani dziennikarze Grzegorz A*tomat Kajdanowicz, Wysocka i Gugala czy jak mu tam (ten co prowadzi "Wydarzenia"). :twisted:

Kim chcialbym zostac w przyszlosci? Oczywiscie dziennikarzem takim jak Piotr Marciniak lub Bogdan Rymanowski. Kiedys tez chcialem poprowadzic program rozrywkowy nawet wymyslilem wlasny format, ktory uwazam za dobry. :D

Copyright 1990-2005 pawell :evil2: Wszelkie prawa zastrzezone :evil2:

Teraz wy, zapraszam wszystkich od napisania czegos o sobie :!: :D :wink:
Ostatnio zmieniony niedziela 13 lis 2005, 18:40 przez pawell, łącznie zmieniany 9 razy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

OOO :D fajnie
To i ja coÂś skrobnĂŞ :D

A wiĂŞc mam na imiĂŞ Ania mam 23 lata i mieszkam w Bielsku-BiaÂłej ( czyli nie w BiaÂłej podlaskiej, BiaÂłymstoku czy jeszcze gdzie indziej :D
Aktualnie studiuje, filologiĂŞ angielskÂą z japonistykÂą i prawo :D
moje zainteresowania to
-Media
-zjawiska paranormalne
-manga :D

W wolnym czasie kr¹¿e ze znajomymi po osiedlu niczym blokers :D
piszĂŞ na forum,robiĂŞ coÂś przy swoich stronkach albo atakuje swojego psa :D. Jestem uzalezniona od neta. Uwielbiam siedzieĂŚ w sieci, klikaĂŚ na gg i pisaĂŚ na forach :D
Uwielbiam przeklinaÌ,robiÌ b³êdy ortograficzne, wkurzaÌ ludzi wokó³, i byÌ popsostu sob¹... bywam bardzo z³oœliwa :D
Muza jakiej sÂłucham to
- Hip- Hop polski z zgaranicznych wykkonawcĂłw uwielbiam Eminema :D
- metal w stylu Nightwish czy within Temptation
- Rammstein
- Linkin Park

Ksi¹¿ki
- Fantastyka w stylu Jonathan Carroll
- Horrory Mastertona
- I PRZEDEWSZYSTKIM HARRY POTTER ORAZ WÂŁADCA PIERÂŚCIENI

No to chyba by byÂło narazie na tyle :D

aha.. lubiĂŞ AnitĂŞ Werner ;D i DanutĂŞ Holecka
nie lubiĂŞ Wysockiej, Warakomskiej, MÂłodego Waltera, PieczyĂąskiego,JĂŞdrzejowskiej SoÂłtysika i Popielarskiej :twisted:

Ulubiona emotka - :evil2:
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Poznajmy siĂŞ

Post autor: salladyn »

Mam na imiê £ukasz Seredyùski mam 16 lat,i chodzê do jednego z krakowskich liceów i uczê siê tam prawie wy³¹cznie francuskiego.

Mam brata ktĂłrego lubiĂŞ choĂŚ czasem mnie wkurza.

W szkole najbardziej lubiê jêzyk polski,wos i historiê (choÌ t¹ ostatni¹ nieco mniej,przedewszystkim ze wzgledu na s³ab¹ znajomoœÌ dat :wink: ).W przysz³oœci chcia³bym studiowaÌ politologiê i dziennikarstwo jak ³atwo siê domysliÌ dlatego ¿e tym siê interesujê.Interesuje siê tak¿e mediami (w polsce i zagranic¹).

JeÂśli chodzi o muzykĂŞ to lubiĂŞ TatianĂŞ Okupnik (bo samo blue cafe mniej :? ),JustynĂŞ SteczkowskÂą,Nore Jones,Maanam,DonnĂŞ Summer i Jazz ogĂłlnie,ale nie zamykam siĂŞ tylko na jeden konkretny typ muzyki.

MĂłj ulubiony film to DzieĂą ÂŚwira to z polskich,a z zagranicznych "Kontakt" z Jodie Foster a ostatnio "Plan Lotu" , takÂże z Jodie Foster :wink:

Ulubieni przeznterzy/dziennikarze:Justyna Pochanke,Anna KalczyĂąska , Kazimiera Szczuka.

Masowo ogladam TVN24 i FAKTY TVN a takÂże inne programy informacyjne i publicystyczne.UbĂłstwiam takÂże KaziĂŞ,a w zwiÂązku z tym "NAJSÂŁABSZE OGNIWO" I "WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE".

Jestem nieznoœny,z³oœliwy,uszczypliwy,niemi³y,lubiê upokorzyÌ i wdeptaÌ w ziemiê.Uwielbiam potyczki s³owne.Jeœli jakaœ kobieta wyjdzie za mnie powinni postawiÌ jej pomnik za anielsk¹ cierpliwoœÌ i wytrwa³oœÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

Witajcie !

Ja natomiast jestem Monika SkarzyĂąska z Bydgoszczy.
Obecnie uczĂŞ sie w 1 kl. Liceum OgĂłlnoksztaÂłcÂącym na profilu
ROZSZERZONY ANGIELSKI...JeÂśli chodzi o przedmioty szkolne to
najbardziej lubiê POLSKI,HISTORIÊ I WOS...Na³ogowo ogl±dam TVN24
a godzina 19:00 to punkt kulminacyjny kaÂżdego mojego dnia...
CzĂŞsto przez politykĂŞ jestem nie nauczona do szkoÂły...dlatego zazwyczaj
na pó³rocze przychodz¹ zagro¿enia...TAK to ju¿ jest ze mn¹....
ÂŻyjĂŞ dla dziennikarstwa dziennikarstwem i mam nadziejĂŞ,Âże w przyszÂłoÂści
bĂŞdĂŞ ÂżyÂła z dziennikarstwa...
Jesli chodzi o prezenterĂłw prezenterki TVN/TVN24 to oczywiÂście dla mnie
naj naj naj lepsza jest Justyna...zaraz za niÂą Bogdan...
Natomisat prywatnie lubiĂŞ ich porĂłwno.
W TVN byÂłam raz...
PoznaÂłam ich na Âżywo...
Styske i Bogusia teÂż...
JeÂśli dobrze pujdzie i nie przyjdÂą na koniec tego semestru kolejne zagro-
Âżenia np. z niemca czy tez matmy to do TVN znĂłw pojade miejwiĂŞcej w Styczniu Lutym...Zobaczymy...
Moje GG to 6992917 jestem czĂŞsto i zazwyczaj ukryta...
Teraz pewnie bĂŞde mniej bo muszĂŞ w szybkim tempie poprawic ocenki...zawaliÂłam je kiedy byÂły wybory... :|
WiĂŞcej napiszĂŞ o sobie jak napiszecie na GG...

Pozdrawiam

Monika 888
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

O :D to ja o ocenach dopowiem :D

Moimi ulubionymi przedmiotami byÂły Polski, Angielski, niemiecki, Historia i Religia :D (choĂŚ jak wiĂŞkszosĂŚ wie jestem antyklerykalna)
LubiÂłam i lubiĂŞ przedmioty humanistyczne ze scisÂłych zawsze miaÂłam zagrozenia... i same paÂły z gĂłry na dĂłl.
Z matmy chemii biologi fizyki nic nie umiem :D
Android <3
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Nazywam siĂŞ PaweÂł :] mam 15 lat i chodzĂŞ do 3 klasy gimnazjum.
LubiĂŞ jĂŞzyk polski , wos , historiĂŞ ... i geografie :D
Jak z pewnoœci¹ zauwa¿yliœcie ogl¹dam przewa¿nie tvn i kana³y z tej rodzinki (g³ównie tvn24) :P.
Lubiê przró¿n¹ muzykê .. w³aœnie teraz leci u mnie Radiostacja s³ucham te¿ Zetki :)
Bardzo interesuj¹ mnie media g³ównie w Polsce. No i to chyba tyle nie lubie czytaÌ ksi¹zek :P uwilbiam internet i tv , lubie spotykaÌ siê z ludŸmi (ale bez przesady) no i piszê krótkie ma³o wartoœciowe posty :]
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Mam na imiĂŞ Bartek - mam 24 lata mieszkam jak widaĂŚ w profilu w Nowym SÂączu i studiujĂŞ sobie obecnie w Krakowie na AP SUM - geografiĂŞ. WczeÂśniej licencjat zrobiÂłem w Nowym SÂączu z matematyki.
Co do ulubionych przedmiotów to tak siê z³o¿y³o, ¿e g³ównie by³a to matematyka :shock: no có¿...takie ma³e zboczenie, st¹d m.in.wynika³ kierunek studiów a ta geografia to..có¿...tak los da³. Poniewa¿ mam czasem du¿ooo wolnego czasu robiê wtedy wiele ró¿nych ciekawych rzeczy, mam masê czasu na ogl¹danie TVN i TVN24 - szczególnie poranne rozmowy o 9:05 z Pani¹ K.Kolend¹-Zalesk¹ (miodzio :wink: :P - oczywiœcie rozmowy)No ale niestety nie zawsze jest na nie czas. Ulubieni prezenterzy to g³ównie jak myœlê, ¿e to widaÌ Justyna Pochanke i Kinga Rusin. ChoÌ nie tylko :) ceniê za warsztat dziennikarski A.Werner, M.Kuligowsk¹, T.Sianeckiego, G. Miecugowa.
W innych stacjach to nowa gwiazda TVP D.DobrzyĂąska oraz Kuba Sobieniowski, M.Kunica(notabene byÂłe gwiazdy TVN :) )zwracajÂą mojÂą uwagĂŞ.

Zainteresowania to g³ównie sport - pi³ka pod ka¿d¹ postaci¹ choÌ nie tylko. :wink:

W wolnych chwilach, których ostatnio nie ma zbyt du¿o (có¿ taki okres :D )lubiê buszowaÌ po necie, ogl¹daÌ sport (szkoda, ze go tyle co kot nap³aka³ na TVN). Czasem staram siê coœ m¹drego napisac na forum :D
No i na koniec niepowtarzalnym autorytetem dla mnie - byÂł, jest i bĂŞdzie Jan PaweÂł II.
To narazie tyle :P
ZIMA
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Przysz³a kryska i na matyska :D ...Nazywam sie Marcin Kowalczyk. Mam 19 lat. W tym roku ukoùczy³em szko³e srednia, uscislaj¹c by³o to XXXIV Liceum Ogolnokszta³c¹ce im. Krzysztofa Kieœlowskiego w £odzi. Klasa do której mia³em okazja i wlaœciwie przyjemnoœc uczeszczac realizowala autorski i dosyc specyficzny jak na liceum program edukacji filmowej i medialnej. To w³asnie tam zarazi³em sie filmem i te chorobe z coraz wiekszym natezeniem w sobie rozwijam i pielegnuje. Zachwycam sie Wellesem, Kieslowskim, Chaplinem...Kocham poczatki kina, obrazy off-owe, kino niezalezne i niskobudzetowe...Zawsze interesowalem sie literatura, stad wlasnie moja fascynacja historia i jêzykiem polskim...Uwielbiam Schmitta, Zeromskiego, Dostojewskiego :twisted: , Mas³owsk¹, Witkowskiego, Nahacza...a moja wielka telewizyjna mi³oœcia jest teleturniej...uwaga...i tu powinny zabrzmieÌ fanfary :twisted: :twisted: :D :D ...teleturniej "Najs³absze Ogniwo" i prowadzaca ten program Kazimiera Szczuka...z tym wi¹ze sie kolejne hobby... moze troche dziwaczne i nawiedzone :twisted: :twisted: , zbieram bowiem i zapisuje wszystkie teksty z programu, które pozniej nagrywam na komputerze...tym sposobem mam juz kilkaset pilikow dzwiekowych z tekstami z programu w moim wykonaniu :twisted: :twisted: w koncu cos musi zostac dla potomnych po republice kaczej :twisted: :twisted: a jako, ze nie przegapi³em ¿adnego odcinka...troche sie na tym znam i potrafie wyselekcjonowac co ciekawsze wypowiedzi :D :D :D ...powinienem jeszcze wspomniec i napomkn¹c o moim bracie, ale ze wzgledu na to ze mialem okazje go poznac fakt jego poisiadania przemilcze :D :D :D ...Po szkole sredniej mialem i mam nadal kilka pomys³ów na ¿ycie...chcia³em studiowac filmoznawstwo na UJ, niestety nie wyszlo...dostalem sie na filozofie, po tygodniu upojnej nauki rzuci³em to w cholere....postanowailem zostawic sobie rok na przygotowanie sie solidnie do tego co naprawde mnie interesuje..i tego czego szukalem juz wczesniej...w tym roku sprobuje rownie¿ do szko³y filmowej ..na wyydzia³ scenariopisarstwa ( jest to moja najwieksza pasja)...pasjami pisuje bowiem scenariusze filmowe i teatralne, zdarzylo mi sie równiez napisac 2 scenariusze programow telewizyjnych....chyba tyle starczy :twisted: :twisted: i tak duzo za duzo o sobie opowiedzialem :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

O kurczĂŞ, fajny wÂątek :D

Wasz ulubiony (prawda Kamilku? ::evil2:: ) moderator ma na imiĂŞ PaweÂł a dalej tak jak u Mocnego_Ogniwa, chociaz braĂŚmi nie jesteÂśmy :wink: Mam 20 lat i dziĂŞki uÂżytkownikom takim, jak TVN_FAN czy Kamuii, nie jestem tu najstarszy, chociaz i tak zaliczam sie do grona emerytĂłw :mrgreen: PodstawĂłwka i liceum to czasy odlegÂłe i naleÂży je odstawic w niepamiĂŞĂŚ. Obecnie zajmuje sie studiowaniem na wydziale filologii UÂŁ. Intensywnie uczĂŞ siĂŞ dziwnych jezykĂłw, ale to pewnie nikogo nie interesuje wiec nie bedĂŞ siĂŞ zbytnio rozwodziÂł. W wolnych chwilach pracujĂŞ w ekhm, ekhm... "amerykaĂąskiej korporacji dziaÂłajacej w braĂązy filmowej" ::evil2:: a jak jeszcze chwila zostanie to jÂą spĂŞdzam z najbliÂższÂą mi osoba na Âświecie :* i wbrew temu, co koleÂżanka Kamuii sobie w tej chwili myÂśli, nie jest to Kubs ::evil2:: A poza tym to mam w planach, po skoĂączeniu studiĂłw, wyjazd na dÂłuuuugo. Ale nie martwcie siĂŞ, zawsze bĂŞdĂŞ Waszym moderatorem :D :D :D -->
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Mam na imiê Przemek i mam 13 lat. Chodzê do I klasy gimnazjum o profilu Jêzykowym. Bardzo lubiê uczyÌ siê J.Angielskiego, Matematyki, J.Polskiego, WOS-u, Geografi i Chemii. Nie cierpiê Historii, Fizyki i WF-u. Moimi ulubionymi dziennikarzami s¹ Justyna Pochanke, Kamil Durczok, Dorota Gawryluk, Anita Werner i Bogda Rymanowski. Bardzo ceniê A. Kalczùsk¹, D. Dobrzyùsk¹, K.Ziemca, K.Rusin. Z aktorek lubiê J.Fraszyùsk¹, Joannê Brodzik, Magdê Muchê, Agnieszkê Dygant i Kasiê Cichopek :zakochany: Aktorzy to Pawe³ Del¹g, Maciej Zakoœcielny i Artur ¯miejwski. Mój ulubiny kolor to zielony. Panicznie bojê siê ciemnych, zmakniêtych pomieszczeù (choruje na klaustrofobiê) i wyskoœci. Uwielbiam wylegiwaÌ siê na pla¿y b¹dŸ p³ywaÌ w basenie. Ostatnio utrapieniem dla mnie jest tr¹dzik... Moje hobby to media (chcê byÌ dziennikarzem newsowym) oraz zbierani ró¿nych gad¿etów z TV, Radia i Prasy.

Czasem jestem miÂły i sympatyczny, ale czasem zadziorny i nieznoÂśny.
Żartowałem.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mam na imiê Martin. Mam 14 lat i mieszkam w MiedŸnie nieopodal Czêstochowy. Moimi ulubionymi stacjami s¹: TVN i TVN 24. Raz nawet wzi¹³em udzia³ w teleturnieju organizowanym przez TVN (wiecie chyba którym). Interesujê siê polityk¹ i mediami. Moimi ulubionymi przedmiotami s¹ historia, WoS i Geografia (najbardziej lubiê t¹ ostatni¹, nawet dzisiaj zakwalikowa³em siê do II etapu konkursu przedmiotowego (olimpiady). Mam stabilne oceny z prawie wszystkich przedmiotów (wyj¹tkiem jest matematyka z której mam na zmianê 5,4,3,). W przysz³oœci chcia³bym studiowaÌ dziennikarstwo lub politologiê. Moimi ulubionymi dziennikarzami s¹: Justyna Pochanke, Anna Kalczyùska i Tomasz Sianecki.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Dared00

Post autor: Dared00 »

Mam na imiê Damian i mam 13 lat. Mieszkam w Tychach (dla niewiedz¹cych: pod Katowicami) i chodzê do tamtejszego Gimnazjum nr 2. Moje ulubione przedmioty to: Informatyka, WOS i Godzina Wychowawcza :). No i Geografia. Z wszystkich przedmiotów mam dobre oceny, w podstawówce trzy razy otrzyma³em Z³ot¹ Tarczê, czyli najwy¿sze odznaczenie w mojej szkole. Raz zg³asza³em siê do Dzieciaków z Klas¹, ale odpad³em na eliminacjach w Krakowie. Moimi ulubionymi aktorkami s¹ Agnieszka Dygant i Anna Przybylska, a z aktorów to Maciek Zakoœcielny i Jim Carrey. Ulubieni dziennikarze: Bogdan Rymanowski, Grzegorz Miecugow, Dorota Wysocka, Roman M³odkowski i Piotr Marciniak (od czasu, gdy gada³em z nim na GG, kamuii wie o co chodzi :D). Ulubione kana³y: TVN24, Jetix, Cartoon Network, 4fun.tv (z powodu Kartonów). O sobie: Jestem baaaaardzo roztrzepany, mam du¿o szalonych pomys³ów i nie mogê usiedzieÌ na jednym miejscu.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

poznajmy siĂŞ

Post autor: salladyn »

Wpad³em na pewnien pomys³.Gdyby ka¿dy tak zamieœci³ swoje zdjêcie na forum.CiekawoœÌ mnie z¿era jak wygl¹daj¹ niektórzy u¿ytkownicy(a szczególnie u¿ytkowniczki) tego forum. :D Ze wzglêdu na dba³oœÌ estetyczn¹ tego forum nie zaczne ja ale mo¿e znajdzie siê ktoœ odwa¿ny :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tez mialem taki pomysl ale wydawal mi sie ze jest glupi...

Ale narazie wiem jak wygladaja 2 osoby na forum... *Marcia* - bo ma fotke w avatarze... i Marcin - bo jego fotka jest w pewnym artykole, a artykol w pewnym temacie, temat w pewnym pod forum... szukajcie, a znajdziecie... :wink: no dobra dam wam linka>> http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 97&start=0 jak mi sie nudzi to czasem przegladam to forum i znajduje ciekawe rzeczy... :)

No i jeszcze wiele osob nie napisalo niczego o sobie wiec zapraszam tu do napisania czegos o sobie... :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Z publicznym publikowaniem fotek, to moÂże zaczekajmy, ale fajnie by byÂło jakby wiĂŞkszoÂśc uÂżytkownikĂłw coÂś o sobie napisaÂła, chociaÂż imiĂŞ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości