Odnosnie usera Fusiak

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

michaÂł pisze:(...)sorry na tym forum piszÂą w wiĂŞkszoÂści gĂłwniarze, (...)
Przepraszam bardzo...a czy uwaÂżasz, Âże jak to piszesz gĂłwniarze nie mogÂą napisaĂŚ nic wartoÂściowego i mÂądrego ?? CzyÂżby mania wyÂższoÂści a moÂże jakaÂś chora ambicja nie pozwalaÂła prowadziĂŚ dyskusji z mÂłodszym od siebie ?? OczywiÂście nie odnosi siĂŞ to do wszystkich ale coraz czĂŞÂściej pojawiajÂą siĂŞ posty typu :
sorry na tym forum piszÂą w wiĂŞkszoÂści gĂłwniarze


i to wÂłaÂśnie autorzy tego typu stwierdzeĂą pokazujÂą swojÂą tzw. poÂżal siĂŞ Panie BoÂże klasĂŞ.... :?
ZIMA
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Fusiak pisze: To mo¿e zdradŸ nam, co oni pisz¹ takiego m¹drego. Bo mo¿na odnieœÌ dziwne wra¿enie, ¿e nic :|
PoczytaÂłbyÂś forum sam moÂże byÂś do tego doszedÂł skoro taki dorosÂły jesteÂś i potrafisz takie mÂądre posty pisaĂŚ. A Tobie, ÂżyczĂŞ mimo wszystko, wiĂŞkszej wyrozumiaÂłoÂści dla mÂłodszych od siebie od ktĂłrych czasem teÂż moÂżna siĂŞ czegoÂś nauczyĂŚ :? Tylko trzeba umieĂŚ siĂŞ do tego przyznaĂŚ a nie nosiĂŚ gÂłowĂŞ wysoko w chmurach...
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

kurcze nie po to zakladalam ten temat zebyœcie sie tu k³ócili !!!

chciaÂłam tylko zapytac czy Fusiak wykropkowaÂł posty i powiedzieĂŚ ze pisaÂł wartosciowe posty :D to wszystko... proponuje zablokowac ten temat
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:kurcze nie po to zakladalam ten temat zebyœcie sie tu k³ócili !!!
Ale tu siê nikt nie k³óci :wink: Przynajmniej nie ja :wink: Ja ugodowy i niek³ótliwy cz³owiek jestem :D
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

odnoÂśnie usera fusiak

Post autor: salladyn »

Ja bym mĂłgÂł zrĂłwnaĂŚ z ziemiÂą Fusiaka za to co powiedziaÂł ale jak widzisz nie robiĂŞ tego.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

A ja myÂślaÂłem Âże Fusiak to jakiÂś spamer :) same puste posty... dopiero teraz sie dowiedziaÂłem
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości