Odnosnie usera Fusiak

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Odnosnie usera Fusiak

Post autor: kamuii »

jakiÂś czas temu mieliÂśmy tutaj takiego usera :D
wedÂług mnie caÂłkiem fajnie pisaÂł... odszedÂł chyba a raczej na epwno z forum ale czy mi siĂŞ dobrze wydaje ze on prawie wszystkie swoje posty ........................... ?????Czy te posty zostaÂły usuniete ?

W sumie duÂżo bez sensownego zachodu z tymi ............ :D
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Odnosnie usera Fusiak

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze:jakiÂś czas temu mieliÂśmy tutaj takiego usera :D
wedÂług mnie caÂłkiem fajnie pisaÂł... odszedÂł chyba a raczej na epwno z forum ale czy mi siĂŞ dobrze wydaje ze on prawie wszystkie swoje posty ........................... ?????Czy te posty zostaÂły usuniete ?

W sumie duÂżo bez sensownego zachodu z tymi ............ :D
Dobrze Ci siĂŞ wydaje. Wszystkie swoje posty wraz z odejÂściem pozbawiÂł treÂści.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

odnoÂśnie usera fusiaka

Post autor: salladyn »

UderzyÂł niepostrzeÂżenie bo w nocy :twisted: :evil2: Wszystkie posty byÂły zmieniane okoÂło 3 nad ranem/w nocy (dla kaÂżdego do wyboru :wink: )
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Czasami jak siĂŞ natknĂŞ na jego posty to kasujĂŞ. JuÂż kilkadziesiat wyleciaÂło, ale wszystkich jest kilkaset. Fusiak niby odszedÂł "zabierajÂąc, co jego" (jak to sam okreÂśliÂł), ale codziennie nas czyta i bardzo wiele czasu spĂŞdza na forum... W kaÂżdym razie zarĂłwno jego show jak i Faustusa nie zrobiÂły na nikim wraÂżenia.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fusiak uparcie wyraÂżaÂł swoje niezadowolenie z mojego bycia moderatorem w temacie o Annie JĂŞdrzejowskiej, mimo, Âże specjalnie ja mu zaÂłoÂżyÂłem o tym osobny temat. ByÂł to czÂłowiek neizdecydowany, raz dawaÂł mi do newsĂłw zdjĂŞcia, byÂł pomocny, a potem nagle ni stÂąd ni z owÂąd zamieniÂł siĂŞ w nieopamiĂŞtanego dzieciaka. ByÂł skonfliktowany rĂłwnieÂż z Ăłwczesnym moderatorem MaĂŚkiem. :] Jak ja naatykam siĂŞ na jego puste posty, to takÂże kasujĂŞ. :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe no wszystkich jednak nie skasowa³ :D czeœÌ zosta³a nie...... :D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:hehe no wszystkich jednak nie skasowa³ :D czeœÌ zosta³a nie...... :D
I pewnie mu sie nie chcialo robic............ w ponad 500 postach, chyba nikomu by sie nie chcialo. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fusiak pisze:Pawell: Chyba masz ustawion¹ z³¹ strefê czasow¹, albo coœ takiego, bo o 3 nad ranem, to ja raczej nie siedzê przy komputerze. Zaryzykowa³bym nawet stwierdzenie, ¿e nigdy dot¹d nie siedzia³em. Jeœli dobrze pamiêtam, to te posty skoùczy³em edytowaÌ po po³udniu (i trochê jeszcze poprzedniego dnia, te¿ po po³udniu).
Ej! to napisal salladyn a nie ja. :twisted: :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Fusiak pisze: Marcinie: By³eœ, jesteœ i bêdziesz przebrzyd³¹ kreatur¹ i ma³¹ gnid¹ :]
Bardzo mi przykro Âże tych sÂłodkich inwektyw nie skierowaÂłeÂś w mojÂą stronĂŞ :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie zawracajcie sobie nim gÂłowy.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Nie zawracajcie sobie nim gÂłowy.
A kto sobie zawraca? Podobno sam mĂłwiÂłeÂś kiedyÂś Âże trzeba pisaĂŚ prawdĂŞ o moderatorach i ich pracy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co ma przedstawienie Fusiaka do moderatora i mojej pracy? :shock:
michał
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 24 maja 2005, 21:41
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: michał »

A czymbyÂło spowodowane odejÂście Fusiaka - m.in pewien moderator, ktĂłry nie wie co to znaczy byĂŚ moderatorem.
Forum to staje siĂŞ bezwartoÂściowe, a redakcja kasuje wartoÂściowych uÂżytkownikĂłw m.in Fusiak, faustus.
ÂŁukaszku moÂże zrobisz forum dla dzieciakĂłw podstawĂłwek, napewno osiÂągniesz sukces jako webmaster, sorry na tym forum piszÂą w wiĂŞkszoÂści gĂłwniarze, popieram Ciebie Fusiak...
Wszyscy mają doła, mam i ja
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fusiak odszedÂł z wÂłasnej woli, nikt, jak to zabawnie okreÂśliÂłeÂś "go nie kasowaÂł".
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

michaÂł pisze:A czymbyÂło spowodowane odejÂście Fusiaka - m.in pewien moderator, ktĂłry nie wie co to znaczy byĂŚ moderatorem.
Forum to staje siĂŞ bezwartoÂściowe, a redakcja kasuje wartoÂściowych uÂżytkownikĂłw m.in Fusiak, faustus.
ÂŁukaszku moÂże zrobisz forum dla dzieciakĂłw podstawĂłwek, napewno osiÂągniesz sukces jako webmaster, sorry na tym forum piszÂą w wiĂŞkszoÂści gĂłwniarze, popieram Ciebie Fusiak...
Có¿,ka¿dy ma przyjació³ takich na jakich przyjaŸù zas³uguje. :x

Twoja sygnaturka mĂłwi wszystko:wszyscy majÂą doÂła,mam i ja.PostanowiÂłeÂś siĂŞ wyrzyĂŚ na wszystkich dookoÂła ktĂłrzy w przeciwieĂąstwie do ciebie sÂą normalni.
Ostatnio zmieniony wtorek 15 lis 2005, 20:22 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości