Stary regulamin forum oraz dyskusje z nim związane

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Buehehe...to i tak nic - gorzej jak nam na konta bankowe wejdzie Radio Maryja z Ojcem "dyrektorem" :o
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Och on jest nie tylko dyrektorem ale i rektorem, profesorem (a i pewnie tym biskupem z tajnÂą nominacja papieÂża) i na pewno kimÂś jeszcze - juz niedÂługo ujawni swoje prawdzie ja - a moÂże to kobieta? Kopernik teÂż byÂła kobietÂą!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jeszcze nie zapomnijcie, Âże ma za sobÂą armiĂŞ emerytek i emerytĂłw np. moja babcia ktĂłre pĂłjdÂą za nim w ogieĂą i bĂŞdÂą broniĂŚ Polski przed utratÂą suwerennoÂści :lol: :lol: :lol:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ojcu zaloÂżycielowi jeszcze maÂło, przecieÂż ma juz Maybacha.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Re: Regulamin

Post autor: Przemek »

ÂŁukasz pisze:
4. Z Forum wyrzucani mogÂą byĂŚ uÂżytkownicy, ktĂłrzy wciÂągu ostatnich dwĂłch tygodni nie napisali Âżadnych nowych postĂłw.
To nie fair :!: A jak ktos pojedzie na Wakacje :?: To co juz go wywalacie :?: :?:
Żartowałem.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ByÂła o tym mowa juÂż gdzieÂś - nie.
ÂŁukasz musiaÂłby wyrzuciĂŚ sam siebie :P
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Spokojnie - nie ma siĂŞ co bulwersowaĂŚ. Nikt jeszcze nikogo za coÂś takiego nie wyrzuciÂł, a sama zasada zostaÂła napisana bardziej po to, aby zaglÂądaĂŚ i udzielaĂŚ siĂŞ na Forum. Uwierzcie mi na sÂłowo, Âże za Âżadne skarby Âświata nie zmusilibyÂście mnie do sprawdzenia wszystkich uÂżytkownikĂłw czy aby czasem nie minĂŞÂło ich 2 tygodnie 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Ja siĂŞ przyznajĂŞ bez bicia - bardzo prawdopodobne Âże to juÂż dwa tygodnie nic nie pisaÂłem - ale mam usprawiedliwienie:
Obywatel Antoni ------- nie mia³ dostêpu do netu. Jednoczeœnie b³aga siê na kolanach szanownego wielmo¿nego, nasz¹ wysokoœÌ Krasu (PS: Jak to siê odmienia? Ju¿ o to raz pyta³em), by z wielk¹ swoj¹ ³ask¹ nei wypieprza³ obywatela z Genialnego, fantastycznego, i bóg-wie-jeszcze jakiego Forum
:P :P
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Wielebnego Krasa :idea: PS SkÂąd ten cytacik :?: PPS Usprawiedliwienie chcĂŞ mieĂŚ na biurku z podpisem obojga rodzicĂłw do jutra rana 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
kawiocha

Post autor: kawiocha »

He, he, rodzicĂłw mĂłwisz? MieszkajÂą w Poznaniu.

A poza tym, to ten cytacik, to moje usprawiedliwienie - podpisaÂłem go sa... podpisaÂł go prezydent KwaÂśniewski!!!
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No jak przez Prezydenta to spoko. A tak baj de Âłej to kiedyÂś mi siĂŞ nie podobaÂł twĂłj podpis, teraz jest super :lol:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ostatnio kilku u¿ytkowników w swoich podpisach zamieœci³o zdjêcia. Proszê o usuniêcie tego, bo wiêkszoœÌ u¿ytkowników tego nie lubi. Ewentualnie sam bêdê usuwa³, ale ju¿ ca³e sygnaturki.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

"WiĂŞkszoÂśc uÂżytkownikĂłw tego nie lubi"... moÂże najpierw jakaÂś ankieta na ten temat?
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm Filipie - ciekawy opis :lol: A co dostaje najlepszy uczestnik forum? NominacjĂŞ do opuszczenia programu? :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

moze bana na miesiac, zeby juz nie byl najlepszy? :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości