kilka prostych pytan

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

kilka prostych pytan

Post autor: skolenkiewicz »

Bardzo prosze o odpowiedz co lub kto kryje sie pod slowem moderator?Zpobieznego przegladu strony tynfakty wynika ,ze patent na moderatorow wykupily dwie osoby.Oto one:NIka i Lukasz.Ta pierwsza osoba wlepila jakiegos bana za moj komentarz,ktory brzmial(ale wykasowano go i Bog raczy wiedziec dlaczego).Na stwierdzenie ,ze ta Pani lubi utwor pt.Zapach wrzatku ,zapytalem czy wie co to jest zapach kobiety,a jezeli nie niech zpyta o to Al Pacino!Czy jest w tym cos obrazliwego,gorszacego?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: kilka prostych pytan

Post autor: DJ Ice »

Moim zdaniem za taki post, który wstawiasz w nieodpowiednim dziale i nie odpowiednim wątku też powinieneś dostać bana. No, ale to nie moja brocha.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: kilka prostych pytan

Post autor: Kuba »

Myślę, że takie sprawy wyjaśniamy poprzez Pywatną Wiadomość z Niką. Do zamknięcia/usunięcia. Pozdrawiam serdecznie, Kuba
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: kilka prostych pytan

Post autor: Nika »

A niech zostanie sobie ten temat, ale przerzucę go do działu o forum. Pan @skolenkiewicz już napisał do mnie dwie prywatne wiadomości. Właśnie na nie odpisałam. Troszkę zdenerwował się, że dostał upomnienie (a nie bana!) za wypisywanie kilku postów pod rząd kompletnie nie na temat, które w ostateczności usunęłam.
Bardzo prosze o odpowiedz co lub kto kryje sie pod slowem moderator
Pojęcie moderator odnosi się do osoby, która moderuje stroną lub forum, pilnuje zasad netykiety i regulaminu narzuconego przez administratora.
Bardzo często zdarza się, że nowi forumowicze popełniają masę błędów, łamiąc przy tym zasady, których dany moderator ma przestrzegać. Wówczas wysyłam im krótką informację lub też ostrzeżenie, o tym czego nie powinni robić, by egzystować na tym forum zgodnie z zasadami.
Proszę tego mojego ostrzeżenia Panie @skolenkiewicz nie łączyć z Łukaszem, bo on nie miał z tym nic wspólnego i nie wiedział, że zostało wysłane.
Mam nadzieję, że pomimo tych małych nieprzyjemności nadal będzie Pan miał ochotę pisywać na forum, oczywiście przestrzegając jego regulaminu. :)
Moim zdaniem za taki post, który wstawiasz w nieodpowiednim dziale i nie odpowiednim wątku też powinieneś dostać bana. No, ale to nie moja brocha.
Za takie coś przecież nie wystawia się od razu banów. No chyba, że ktoś robiłby tak z uporem maniaka przez dłuższy czas. Ale to już nie ta historia. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości