E-mailowe zgłaszanie problemów i uwag

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

E-mailowe zgłaszanie problemów i uwag

Post autor: Łukasz »

W ostatnich dniach otrzymuję wzmożoną liczbę e-maili i telefonów dotyczących funkcjonowania forum. Pragnę wyjaśnić kilka spraw:

1. Zasadniczo nie mam w zwyczaju odpisywać na e-mailę, pod którymi nikt się nie podpisuje z imienia i nazwiska, chociaż w ostatnich dniach czynię wyjątki.

2. W sprawach dotyczących funkcjonowania kont na forum należy wysyłać e-mail z dokładnie tego samego adresu, na który zarejestrowane jest konto na forum. Chodzi o względy bezpieczeństwa. W innym wypadku nie jestem w stanie sprawdzić, czy ktoś nie podszywa się pod kogoś innego w celu wyłudzenia hasła, czy zmiany danych kontaktowych. Nie udzielamy jakichkolwiek informacji na temat konta, jeśli zapytanie nie pochodzi z tego samego co konto adresu e-mail.

3. Bezpośredni nadzór nad moderowaniem forum sprawuje matik - na bieżąco śledzi dyskusje w poszczególnych wątkach. Jeśli ktoś z Was ma uruchomioną akceptację postów, czy inne ograniczenie, to prawdopodobnie moderator miał ku temu powody. Mam do matika pełne zaufanie i nie będę podważał jego decyzji. Nie jestem w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi dlaczego dany użytkownik ma włączone ograniczenia.

Przy okazji, wszystko wskazuje na to, że w grudniu nasze forum przekroczy magiczne 200 000 postów! :)

Pozdrawiam,
Łukasz
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości