Martyna Wojciechowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Brawo Martyna :brawa: Naprawde bardzo odwaÂżna kobieta. Ma w sobie wiecej odwagi niz niejeden facet. Dla niej chyba nie ma rzeczy niemoÂżliwych.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

w ogĂłle nie rozumiem po co ona pchaÂła siĂŞ na ten Everest? Chyba, Âżeby sobie biedy napytaĂŚ i zdobyĂŚ jeszcze wiĂŞkszÂą sÂławĂŞ. :evil: Dla mnie igranie z wÂłasnym Âżyciem to kompletna gÂłupota! :evil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moze ¿eby sobie coœ udowodniÌ :?: ¿e da radê wejœÌ na najwy¿szy szczyt na Ziemi. :> Jak j¹ za to podziwiam i nie uwa¿am, ¿e to g³upota. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Martyna Wojciechowska marzy o dziecku.
Wywiad pod tym adresem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

michaek pisze:Martyna Wojciechowska marzy o dziecku.
No i dobrze. Niech siĂŞ wreszcie ustatkuje i przestanie prowokowaĂŚ los bo takie zgrywanie bohatera wcale nie jest dobre, zwÂłaszcza w tak niebezpiecznych sytuacjach. SwojÂą drogÂą dziwi mnie to, Âże Martyna zrezygnowaÂła z miliardera. :P :lol: MogÂła polecieĂŚ na KsiĂŞÂżyc a tak to co? :lol:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Mandi pisze:dziwi mnie to, Âże Martyna zrezygnowaÂła z miliardera.
A moÂże Leszek zrezygnowaÂł z niej ?? :P
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

podmark pisze:
Mandi pisze:dziwi mnie to, Âże Martyna zrezygnowaÂła z miliardera.
A moÂże Leszek zrezygnowaÂł z niej ?? :P
Raczej chyba nie bo to przecieÂż podobno dla niej siĂŞ rozwĂłdÂł.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Po Tomaszu Zubilewiczu w reklamach Actimela gra Martyna Wojciechowska. Ciekawe czy z pozwoleniem :?: :devil: Ale jak oglÂądaÂłem ten spot to tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże brakuje jej w telewizji... :( Fajnie byÂłoby jÂą zobaczyĂŚ w jakimÂś programie np. wiosnÂą. :roll: OprĂłcz oczywiÂście w "Automaniaku" jeÂśli tam siĂŞ jeszcze pokazuje.
Krusin

Post autor: Krusin »

Widzialam ta reklame...Mi najbardziej podobala sie Martyna, kiedy prowadzila ten program dla dzieci, co spiewaly ,,Mini playback show' czy cos takiego
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejszy "Fakt" donosi o tym, ¿e Martyna prowadzi rozmowy z TVP. W TVP mia³aby pojawiÌ siê w paŸdzierniku i prowadzi³aby "Podró¿e z ¿artem" TVP2.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wcale bym siĂŞ jej nie dziwiÂł, bo TVN ostatnio o niej zapomniaÂł. Niby prowadzi nowÂą odÂłsonĂŞ "Automaniaka", ale program jest ciÂągle przesuwany na coraz wczeÂśniejsze pory. A pomyÂśleĂŚ, Âże jeszcze kilka lat temu byÂła tuÂż po Lisie i UrbaĂąskim najbardziej rozpoznawanÂą twarzÂą TVN...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tyle, ¿e TVP raczej na gwa³t kogoœ potrzebuje, a ona ze wzglêdu na kontrakt z TVN mog³aby prowadziÌ program dopiero za pó³ roku.

Poza tym pracuje w TVN od 10 lat. Niedawno widziaÂłem "TelewizjĂŞ od kuchni" w TVN Style o niej i jest naprawdĂŞ bardzo zabiegana. CiÂągle gdzieÂś wyjeÂżdÂża na jakiejÂś wyprawy, jest naczelnÂą NG i ma jeszcze "Automaniaka". To raczej dlatego nie ma programu w TVN.

Po co miaÂłaby odchodziĂŚ do TVP? Czy to Âłakomy kÂąsek? Pewnie i tak dÂługo ten program na antenie nie zabawi, z rok i out. Wydaje mi siĂŞ to raczej Âśrednio prawdopodobne i mam nadziejĂŞ Âże Martyna zostanie w TVN.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

teÂż tak sÂądzĂŞ, Âże Martynka nie opuÂści TVN :) nigdzie tak dobrze Jej bĂŞdzie jak tutaj :)
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Martyna Wojciechowska od 9 wrzeÂśnia bĂŞdzie prowdzic w Tvn program Studio ZÂłote Tarasy.Jej partnerem bĂŞdzie Max Cegielski a druga para prowadzÂących to Ewa Drzyzga i Mateusz Kirsten.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 110 gości